О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 735
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2004 года N 898
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2004 года N 735 "Об утверждении Правил формирования Государственной комиссии по приемке электронной избирательной системы" следующее изменение:
в Правилах формирования Государственной комиссии по приемке электронной избирательной системы, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 2 шiлдедегі N 735 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 тамыздағы N 898 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1."Электронды сайлау жүйесiн қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны қалыптастыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2004 жылғы 2 шiлдедегi N 735  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Электронды сайлау жүйесiн қабылдау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияны қалыптастыру ережесiнде:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі