О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 565
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 902
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 565 "Об утверждении Программы перехода на единый номер физического (юридического) лица (идентификационный номер (бизнес-идентификационный номер) в целях создания Национальных реестров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 26, ст. 247) следующие изменения и дополнения:
в пунктах 2 и 3 слова "Министерству финансов Республики Казахстан" заменить словами "Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.";
в Программе перехода на единый номер физического (юридического) лица (идентификационный номер (бизнес-идентификационный номер) в целях создания Национальных реестров Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1 "Паспорт программы":
в подразделе "Краткое содержание" слова "2001-2003 годы" заменить словами "2001-2005 годы";
в подразделе "Срок реализации" цифры "2005" заменить цифрами "2007";
в разделе 2 "Введение" слова "2001-2003 годы" заменить словами "2001-2005 годы";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
в строке, порядковый номер 1:
графу "Ответственный за исполнение (реализацию)" перед словами "Министерство финансов" дополнить словами "Агентство по информатизации и связи,";
графу "Срок исполнения (реализации)" изложить в следующей редакции:
"до 1 сентября 2004 года";
в строках, порядковые номера 2, 3 графу "Ответственный за исполнение (реализацию)" перед словами "Министерство финансов" дополнить словами "Агентство по информатизации и связи,";
в строке, порядковый номер 4:
в графе "Ответственный за исполнение (реализацию)":
перед словами "Министерство финансов" дополнить словами "Агентство по информатизации и связи,";
слова "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" заменить словами "Министерство информации Республики Казахстан,";
в строке, порядковый номер 6:
графу "Ответственный за исполнение (реализацию)" перед словами "Министерство транспорта и коммуникаций" дополнить словами "Агентство по информатизации и связи,";
графу "Срок исполнения (реализации)" изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 565 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 902 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық тiзiлiмдерiн жасау мақсатында Жеке (заңды) тұлғаның бiрыңғай нөмiрiне (сәйкестендiру нөмiрiне (бизнес-сәйкестендiру нөмiрiне) көшу бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 565  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 26, 247-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
2 және 3-тармақтардағы "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М. Mыңбаевқа жүктелсiн";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ұлттық тiзiлiмдерiн жасау мақсатында Жеке (заңды) тұлғаның бiрыңғай нөмiрiне (сәйкестендiру нөмірiне (бизнес-сәйкестендiру нөмiрiне) көшу бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлiмде:
"Қысқаша мазмұны" деген кiшi бөлiмде: "2001-2003 жылдарға" деген сөздер "2001-2005 жылдарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Iске асыру мерзiмi" деген кiші бөлiмде: "2005" деген сан "2007" деген санмен ауыстырылсын;
"Кiрiспе" деген 2-бөлiмде "2001-2003 жылдар" деген сөздер "2001-2005 жылдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
"Орындалуына (жүзеге асырылуына) жауапты" деген бағанда "Қаржы министрлiгi" деген сөздердiң алдынан "Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi," деген сөздермен толықтырылсын;
"Орындалу (жүзеге асырылу) мерзiмi" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы 1 қыркүйекке дейiн";
реттiк нөмiрлерi 2, 3-жолдардағы "Орындалуына (жүзеге асырылуына) жауапты" деген бағанда "Қаржы министрлiгi" деген сөздердiң алдынан "Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi," деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолда:
"Орындалуына (жүзеге асырылуына) жауапты" деген бағанда:
"Қаржы министрлiгi" деген сөздердiң алдынан "Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi," деген сөздермен толықтырылсын;
"Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген сөздер "Ақпарат министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолда:
"Орындалуына (жүзеге асырылуына) жауапты" деген бағанда "Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген сөздердiң алдынан "Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi," деген сөздермен толықтырылсын;
"Орындалу (жүзеге асырылу) мерзiмi" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:

"до 1 января 2007 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"2007 жылғы 1 қаңтарға дейiн".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі