Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1778 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 907 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.16. N 557 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында сәулет, қала құрылысы мен құрылыс қызметiн дамыту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1778  қаулысына (Қазақстан Республикасына ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 51, 582-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.";
көрсетiлген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында сәулет, қала құрылысы мен құрылыс қызметін дамытудың бағдарламасында:
"Паспорт" деген 1-бөлiмде:
"Қаржыландыру көлемi мен көздерi" деген 5-тармақта:
"Бағдарламаны iске асыруға арналған қаржылық шығындар республикалық бюджет есебiнен көзделедi" деген сөздер "Бағдарламаны қаржыландыру Қазақстан Республикасында сәулет, қала құрылысы мен құрылыс қызметiн дамытуға республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен жүзеге асырылады" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2004 жылы" деген сөздерден кейiн "99,0 миллион" деген сөздер "167,2 миллион" деген сөздермен ауыстырылсын, "2005 жылы" деген сөздерден кейiн "99,0 миллион" деген сөздер "131,6 миллион" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында сәулет, қала құрылысы мен құрылыс қызметiн дамытудың 2000-2005 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспарында:
"Нормативтiк-техникалық база" деген 6-бөлiмде:
6-бағанда:
реттiк нөмiрi 24-жолда:
"180,0" деген сандар "185,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 ж. - 60,0" деген сандар "2004 ж. - 62,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 ж. - 60,0" деген сандар "2005 ж. - 62,6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 27-жолда:
"45" деген сандар "15" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 ж. - 15,0; 2005 ж. - 15,0" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 28-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"274, 5
2003 ж. - 150,0
2004 ж. - 80,7
2005 ж. - 43,8";
"Қолданбалы ғылым және жобалау iсi" деген 7-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 30-жолдың 6-бағанында:
"72,0 " деген сандар "73,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"2005 ж. - 24,0" деген сандар "2005 ж. - 25,2" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1778
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 907. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2006 года N 557
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 907 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2006 года N  557 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1778 "О мерах по развитию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 51, ст. 582) следующие изменения:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.";
в Программе развития архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1 "Паспорт":
в пункте 5 "Объемы и источники финансирования":
слова "Финансовые затраты на реализацию Программы предусматриваются за счет республиканского бюджета" заменить словами "Финансирование Программы осуществляется за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на развитие архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан";
после слов "в 2004 году" слова "99,0 миллионов" заменить словами "167,2 миллиона", после слов "в 2005 году" слова "99,0 миллионов" заменить словами "131,6 миллиона";
в Плане мероприятий по реализации Программы развития архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан на 2000-2005 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 "Нормативно-техническая база":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 24:
цифры "180,0" заменить цифрами "185,1";
цифры "2004 г. - 60,0" заменить цифрами "2004 г. - 62,5";
цифры "2005 г. - 60,0" заменить цифрами "2005 г. - 62,6";
в строке, порядковый номер 27:
цифры "45" заменить цифрами "15";
цифры "2004 г. - 15,0; 2005 г. - 15,0" исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 28, изложить в следующей редакции:
"274,5
2003 г. - 150,0
2004 г. - 80,7
2005 г. - 43,8";
в разделе 7 "Прикладная наука и проектное дело":
в графе 6 строки, порядковый номер 30:
цифры "72,0" заменить цифрами "73,2";
цифры "2005 г. - 24,0" заменить цифрами "2005 г. - 25,2".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан