О реорганизации и переименовании отдельных государственных учреждений Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2004 года N 938
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать:
1) государственное учреждение "Южное зональное управление рыбной инспекции" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан путем разделения на государственные учреждения "Арало-Сырдарьинское межобластное бассейновое управление рыбного хозяйства" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и "Жамбылское областное территориальное управление рыбного хозяйства" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
2) государственное учреждение "Центрально-Восточное зональное управление рыбной инспекции" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан путем разделения на государственные учреждения "Карагандинское областное территориальное управление рыбного хозяйства" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и "Акмолинское областное территориальное управление рыбного хозяйства" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) государственное учреждение "Северное зональное управление рыбной инспекции" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан путем разделения на государственные учреждения "Костанайское областное территориальное управление рыбного хозяйства" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и "Северо-Казахстанское областное территориальное управление рыбного хозяйства" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Переименовать государственное учреждение "Западное зональное управление рыбной инспекции" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в государственное учреждение "Актюбинское областное территориальное управление рыбного хозяйства" Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры:
1) по определению лимитов штатной численности вышеуказанных управлений в пределах лимитов штатной численности работников территориальных органов Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;

Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң жекелеген мемлекеттiк мекемелерiн қайта ұйымдастыру мен қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 қыркүйектегі N 938 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Оңтүстiк аймақтық балық инспекциясы басқармасы" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Арал-Сырдария облысаралық балық шаруашылығы бассейндiк басқармасы" мен Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Жамбыл облыстық аумақтық балық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттiк мекемелерiне бөлу жолымен;
2) Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Орталық Шығыс аймақтық балық инспекциясы басқармасы" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Қарағанды облыстық аумақтық балық шаруашылығы басқармасы" мен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Ақмола облыстық аумақтық балық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттiк мекемелерiне бөлу жолымен;
3) Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Солтүстiк аймақтық балық инспекциясы басқармасы" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Қостанай облыстық аумақтық балық шаруашылығы басқармасы" мен Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық балық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттiк мекемелерiне бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнің "Батыс аймақтық балық инспекциясы басқармасы" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң "Ақтөбе облыстық аумақтық балық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттiк мекемесi болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитеті аумақтық органдарының қызметкерлерi штат санының лимиттерi шегiнде жоғарыда көрсетiлген басқармалар штат санының лимиттерiн анықтау жөнiнде;

2) по утверждению Положений управлений и обеспечению их регистрации и перерегистрации в органах юстиции, а также принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2) басқармалардың Ережелерiн бекiту және оларды әдiлет органдарында тiркеудi және қайта тiркеудi қамтамасыз ету жөнiнде шаралар қабылдасын, сондай-ақ осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06.  N 310  қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі