О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года № 1011
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года № 953. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 474
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 474.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1011 "Об утверждении Правил выбора независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Правилах выбора независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в тексте слова "рабочего органа конкурса", "Рабочий орган конкурса" и "рабочим органом конкурса" заменить словами "рабочего органа", "рабочий орган" и "рабочим органом";
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
"Рабочий орган в срок до 1 июня соответствующего года вносит в Правительство Республики Казахстан проект решения Правительства Республики Казахстан об образовании конкурсной комиссии в соответствии с условиями настоящего пункта.";
абзац первый пункта 39 изложить в следующей редакции:
"Конкурс признается несостоявшимся в случаях:";
дополнить пунктами 39-1 и 39-2 следующего содержания:
"39-1. В случае признания конкурса несостоявшимся, по решению комиссии публикуется объявление о проведении повторного конкурса. Окончательный срок представления предложений должен быть установлен не ранее 14 (четырнадцати) календарных дней со дня опубликования объявления о проведении повторного конкурса.
39-2. При признании повторного конкурса несостоявшимся, для проведения внешнего аудита Национального фонда по решению конкурсной комиссии определяются аудитор или аудиторская организация, о чем должен быть составлен соответствующий протокол.";
пункт 54 дополнить абзацем следующего содержания:
"Победитель конкурса определяется до первого сентября соответствующего года.";
в приложении 6 к Правилам:
в подпункте 6) раздела 2 "Объем" слово "инвестиционного" заменить словом "стабилизационного".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2001 жылғы 26 шiлдедегі N 1011 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қыркүйектегі N 953 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 474 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 474 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитiн жүргiзу үшін тәуелсіз аудиторды таңдау ережесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 шiлдедегі N 1011  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитiн жүргізу үшін тәуелсiз аудиторды таңдау ережесінде:
мәтiндегі "конкурстың жұмыс органының", "конкурстың жұмыс органы" және "конкурстың жұмыс органын" деген сөздер "жұмыс органының", "жұмыс органы" және "жұмыс органын" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жұмыс органы тиісті жылдың 1 маусымына дейінгі мерзімде осы тармақтың шарттарына сәйкес конкурс комиссиясын құру туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi шешiмiнiң жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзедi.";
мемлекеттік тiлдегі мәтінде 39-тармақтың 2) тармақшасындағы "болып танылуы мүмкін" деген сөздер "болып танылады" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 39-1 және 39-2-тармақтармен толықтырылсын:
"39-1. Конкурс өткiзiлмеген болып танылған жағдайда, комиссияның шешiмi бойынша қайталама конкурс өткiзу туралы хабарландыру жарияланады. Ұсыныстарды берудің түпкiлiктi мерзiмi қайталама конкурс өткiзу туралы хабарландыру жарияланған күннен бастап 14 (он төрт) күнтiзбелiк күннен бұрын емес белгіленуi тиiс.
39-2. Қайталама конкурс өткiзiлмеген болып танылған кезде, конкурстық комиссияның шешiмi бойынша Ұлттық қордың сыртқы аудитiн жүргізу үшiн ол туралы тиiстi хаттама жасалуы тиiс аудитор немесе аудиторлық ұйым анықталады.";
54-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Конкурс жеңімпазы тиісті жылдың бірінші қыркүйегіне дейін анықталады.";
Ережеге 6-қосымшада:
2 "Көлемі" деген бөлімнің 6) тармақшасында "инвестициялық" деген сөз "тұрақты" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі