О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года № 1211
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2004 года № 1015. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 624
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1211 "Об утверждении Перечня железнодорожных путей, входящих в магистральную железнодорожную сеть" следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 слово "железнодорожных" заменить словом "магистральных";
в Перечне железнодорожных путей, входящих в магистральную железнодорожную сеть, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слово "железнодорожных" заменить словом "магистральных";
раздел "II. Станционные пути" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1211 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қазандағы N 1015 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 624 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Магистральдық темiр жол желiсiне кiретін темiр жолдардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1211  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыбында және 1-тармақта "кiретiн" деген сөзден кейiнгi "темiр" деген сөз "магистральдық" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Магистральдық темiр жол желiсiне кiретiн темiр жолдардың тiзбесiнде:
тақырыбында "кiретiн" деген сөзден кейiнгi "темiр" деген сөз "магистральдық" деген сөзбен ауыстырылсын;
"II. Станциялық жолдар" деген бөлiм алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі