Об Омарове К.О.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2004 года N 1026
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Омарова Кайсара Оспановича председателем Комитета по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қ.О. Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 қазандағы N 1026 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Қайсар Оспанұлы Омаров Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi