"2106 90 100 0         сыры плавленые                       15, но
не менее
0,3 ЕВРО
за 1 кг"
дополнить строкой следующего содержания:
"из 2106 90 980 9      премиксы (витаминно-минеральные       0***
добавки)**                                  ";
строку:
"4011 10 000 0         шины и покрышки пневматические         20
резиновые новые для легковых
автомобилей (включая
грузопассажирские автомобили-
фургоны и спортивные автомобили)         "
изложить в следующей редакции:
"4011 10 000 0         шины и покрышки пневматические       15***
резиновые новые для легковых
автомобилей (включая
грузопассажирские автомобили-
фургоны и спортивные автомобили)          ";
после строк:
"44                    Древесина и изделия из нее;             15
древесный уголь
кроме:                                    "
дополнить строками следующего содержания:
"4401 10 000 0         древесина топливная в виде бревен,     0***
поленьев, сучьев, вязанок хвороста
или в аналогичных видах
4403                   лесоматериалы необработанные,          0***
с удаленной или неудаленной корой
или заболонью или грубо брусованные
или небрусованные
4404                   древесина бондарная;                   0***
бревна расколотые;
сваи, колья и столбы из дерева,
заостренные, но не распиленные вдоль;
лесоматериалы, грубо обтесанные,
но не обточенные, не изогнутые или
не обработанные другим способом,
используемые для производства
тростей, зонтов, ручек для
инструментов или аналогичных изделий;
древесина лущеная и аналогичная
4406                   шпалы деревянные для железнодорожных   0***
или трамвайных путей                      ";
после строки:
"4408 31 -             листы для облицовки (включая            10
4408 39                полученные разделением слоистой
древесины), для клееной фанеры или
для другой аналогичной слоистой
древесины и прочие лесоматериалы,
распиленные вдоль, разделенные
на слои или лущеные, строганые или
нестроганые, шлифованные или
нешлифованные, имеющие или не
имеющие торцевые соединения,
толщиной не более 6 мм, из древесины
тропических пород, указанных
в примечании 1 к субпозициям
данной группы                            "
дополнить строкой следующего содержания:
"4409 10               пиломатериалы (включая планки и       0***
фриз для паркетного покрытия пола,
несобранные) в виде профилированного
погонажа (с гребнями, пазами,
шпунтованные, со стесанными краями,
с соединением в виде полукруглой
калевки, фасонные, закругленные или
аналогичные) по любой из кромок,
торцов или плоскостей, строганые или
нестроганые, шлифованные или
нешлифованные, имеющие или не имеющие
торцевые соединения, хвойные             ";
после строки:

"2106 90 100 0      балқытылған сырлар                     15, бiрақ
0,3
ЕВРО-дан
кем
емес"
деген жолдардан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2106 90 980 9-дан  премикстер (витаминдi-минералдық        0***
қоспалар)**                                  ";
"4011 10 000 0      жеңіл автомобильдерге (жүк-жолаушы      20
автомобильдер-фургондар мен спорттық
автомобильдердi қоса алғанда)
арналған жаңа шиналар және
пневматикалық резеңке қаптамалар             "
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"4011 10 000 0      жеңiл автомобильдерге (жүк-жолаушы      15***
автомобильдeр-фургондар мен спорттық
автомобильдердi қоса алғанда)
арналған жаңа шиналар және
пневматикалық резеңке қаптамалар
";
"44                 сүрек және одан жасалған бұйымдар;      15
сүрек көмiрi
мыналардан басқа:                           "
деген жолдардан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"4401 10 000 0      бөренелер, кеспек отындар, бұтақтар,    0***
шөпшек байламдары түрiндегі немесе
ұқсас түрлерiндегі отындық сүрек
4403                қабығы алынған немесе алынбаған         0***
немесе үстiңгі қабатымен, қомақты
кесектелген немесе кесектелмеген
өңделмеген орман материалдары
4404                бөшкелік сүрек; жарылған бөренелер;     0***
ағаштан жасалған, өткiрленген, бiрақ
ұзына бойы кесілмеген қадалар,
қазықтар және бағандар; таяқтар,
қолшатырлар, құралдардың немесе ұқсас
бұйымдардың тұтқаларын өндiру үшін
пайдаланылатын қомақты жонылған, бірақ
ұшталмаған, майыстырылмаған немесе
басқа тәсілмен өңделмеген орман
материалдары; аршылған және ұқсас
сүрек
4406                теміржол немесе трамвай жолдары үшін    0***
ағаш шпалдары                              ";
"4408 31 -          осы топтың қосалқы позициясына          10
4408 39             1-ескертуде көрсетілген желімделген
фанер немесе басқа да соған ұқсас
қабатты сүрек үшiн қаптауға арналған
табақтар (қабатты сүректi бөлуден
алынғандарды қоса алғанда) және
ұзыннан арамен кесілген, қабаттарға
бөлiнген немесе аршылған, сүргіленген
немесе сүргіленбеген, жылтыратылған
немесе жылтыратылмаған, ұштары
жалғанған немесе жалғанбаған,
қалыңдығы 6 мм-ден аспайтын
тропикалық тұқымдас сүректен
жасалған өзге ағаш материалдары           "
деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4409 10            пiшiнделген ұзын тақтай түрiндегi
(иректелген, қиысқан жiктерi бар,
шпунтталған, шеттерi ойылған,
жартылай шеңберлi калевкалар
түріндегі, қосылысы бар, (фасонды,
дөңгеленген немесе соған
ұқсас) кез келген жиек,
ұштарындағы немесе тегістіктегі,
сүргіленген немесе сүргіленбеген,
жылтыратылған немесе жылтыратылмаған,
ұштары жалғанған немесе жалғанбаған
қылқан жапырақты кесу материалдары
(едендi паркетпен жабуға арналған,
жиналмаған тақтайшаларды және
фриздердi қоса алғанда)                    ";

"4811 49               бумага и картон гуммированные            0
или клейкие, прочие                        "
дополнить строкой следующего содержания:
"из 4811 59 000 0      тетрабумага для упаковки соков         0***";
после строк:
"8701                  тракторы (кроме тракторов товарной       5
позиции 8709)
кроме:                                   "
дополнить строками следующего содержания:
"8701 20 101           тягачи седельные, новые               0***
8701 20 901            тягачи седельные, бывшие
в эксплуатации                        0***";
после строки:
"8716 39 300           новые полуприцепы                      0   "
дополнить строкой следующего содержания:
"8716 39 800           прицепы и полуприцепы для              0***
транспортировки грузов,
бывшие в эксплуатации                       ";
дополнить примечанием следующего содержания:
"*** ставки таможенных пошлин действуют до 1 июня 2005 года.".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двухнедельный срок уведомить Секретариат Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении тридцати дней со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"4811 49            гуммирленген немесе жабысқақ қағаз      0
бен картон, өзгелерi                       "
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4811 59 000 0-ден  шырындар құятын тетрақағаз              0***";
"8701               тракторлар (8709-тауар                  5
позициясының тракторларынан басқа)
мыналардан басқа:                           "
деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8701 20 101        отыратын арбалар, жаңа                  0***
8701 20 901         отыратын арбалар, бұрын пайдалануда     0***
болған                                     ";
"8716 39 300        жаңа жартылай тiркемелер                0   "
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"8716 39 800        бұрын пайдаланылған, жүктердi           0***
тасымалдауға арналған тiркемелер және
жартылай тiркемелер                        ";
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"***кеден бажының ставкалары 2005 жылғы 1 маусымға дейiн қолданылады".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi екi апта мерзiмде Еуразиялық экономикалық қауымдастық Интеграциялық комитетінің Хатшылығына Қазақстан Республикасының Үкiметi қабылдайтын сыртқы сауда қызметiн реттеу шаралары туралы хабарласын.
3. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап отыз күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі