О ликвидации государственного учреждения "Музей Первого Президента Республики Казахстан" Министерства культуры Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2004 года N 1051
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2004 года N 1431 "О создании музея Первого Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать государственное учреждение "Музей Первого Президента Республики Казахстан" Министерства культуры Республики Казахстан.
2. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 октября 2004 года N 1051
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014 № 563 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2003 года N 1172 "Вопросы Министерства культуры Республики Казахстан":
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства культуры Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 20, исключить.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 311 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строки "витрин для экспонатов - 100 штук.", "осветительных приборов - 150 штук.", "специальных витрин - 100 штук." исключить;
в строке "экспонатов - 2537" цифры "2537" заменить цифрами "1088".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 01 "Деятельность в области культуры":
по администратору 235 "Министерство культуры Республики Казахстан":
в программе 003 "Хранение историко-культурных ценностей" цифры "480219" заменить цифрами "469734";

Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінiң "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң мұражайы" мемлекеттiк мекемесiн тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қазандағы N 1051 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң мұражайын құру туралы" 2004 жылғы 28 тамыздағы N 1431 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігiнің "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң мұражайы" мемлекеттік мекемесі таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігi осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдеріне енгізілетін өзгерiстер бекiтiлсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2004 жылғы 14 қазандағы
N 1051 қаулысымен
бекiтiлсiн
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 563 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 24 қарашадағы N 1172  қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 20-жол алынып тасталсын.
3. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  311-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"экспонаттарға арналған витриналар - 100 бiрлiк;", "жарық бepу құралдары - 150 дана;", "арнайы витриналар - 100 дана;" деген жолдар алынып тасталсын;
"экспонаттар - 2537" деген жолда "2537" деген сандар "1088" деген сандармен ауыстырылсын.
4. "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" деген функционалдық топта:
01 "Мәдениет саласындағы қызмет" деген iшкi функцияда:
235 "Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігi" деген әкімші бойынша:
003 "Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау" деген бағдарламада "480219" деген сандар "469734" деген сандармен ауыстырылсын;

дополнить администратором 101 "Администрация Президента Республики Казахстан" и программой 004 следующего содержания:
"101 Администрация Президента Республики Казахстан      10485;
004 Хранение историко-культурных ценностей              10485".

мынадай мазмұндағы 101 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшілiгі" деген әкiмшiмен және 004 бағдарламамен толықтырылсын:
"101 Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi   10485;
004 Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау                 10485".