О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2004 года N 1076
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функционально группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 012 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджету города Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования":
в строке "Строительство пристройки к казахской школе им. Богенбай батыра в городе Ерейментау Ерейментауского района Акмолинской области" цифры "114230" заменить цифрами "112719";
в строке "Строительство Теректинской средней школы на 320 мест в поселке Таскопа Темирского района Актюбинской области" цифры "134100" заменить цифрами "132500";
в строке "Строительство средней школы на 504 места в селе Караой Уилского района Актюбинской области" цифры "119980" заменить цифрами "117600";
в строке "Строительство средней школы на 600 мест в селе Шамалган Карасайского района Алматинской области" цифры "614000" заменить цифрами "698630";
в строке "Строительство школы на 120 мест в селе Асан Курмангазинского района Атырауской области" цифры "92000" заменить цифрами "91320";
в строке "Завершение строительства школы на 250 мест в селе Талапты Жуалынского района Жамбылской области" цифры "109380" заменить цифрами "102770";
в строке "Строительство общежития-интерната на 200 мест школы-интерната в селе Жынгылды Мангистауского района Мангистауской области" цифры "122910" заменить цифрами "114560";
в строке "Строительство средней школы на 624 места в поселке Жетыбай Каракиянского района Мангистауской области" цифры "283990" заменить цифрами "282002";
в строке "Строительство средней школы на 420 мест в селе Набережное Павлодарского района Павлодарской области" цифры "312440" заменить цифрами "307563";
в строке "Строительство школы на 900 мест в отделении Новостройка села Карачик городской администрации города Туркестан Южно-Казахстанской области" цифры "240000" заменить цифрами "193632";

Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 қазандағы N 1076 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
04 "Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлігі" деген әкiмші бойынша:
012 "Білім беру объектілерін салуға және құруға облыстық бюджеттерге, Алматы қалалық бюджетiне берілетін мақсатты инвестициялық трансферттер" деген бағдарламада:
"Ақмола облысы Ерейментау ауданының Ерейментау қаласында Бөгенбай батыр атындағы қазақ мектебiне қосымша құрылыс салу" деген жолдағы "114230" сандар "112719" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе облысы Темір ауданының Тасқопа кентiнде 320 орынға арналған Теректі орта мектебін салу" деген жолдағы "134100" деген сандар "132500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе облысы Ойыл ауданының Қараой селосында 504 орынға арналған орта мектеп салу" деген жолдағы "119980" деген сандар "117600" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған селосында 600 орынға арналған орта мектеп салу" деген жолдағы "614000" деген сандар "698630" деген сандармен ауыстырылсын;
"Aтыpay облысы Құрманғазы ауданының Асан селосында 120 орынға арналған мектеп салу" деген жолдағы "92000" деген сандар "91320" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы Жуалы ауданының Талапты селосында 250 орынға арналған мектеп салуды аяқтау" деген жолдағы "109380" деген сандар "102770" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Жыңғылды селосындағы мектеп-интернаттың 200 орынға арналған жатақхана-интернатын салу" деген жолдағы "122910" деген сандар "114560" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысы Қарақия ауданының Жетiбай кентiнде 624 орынға арналған орта мектеп салу" деген жолдағы "283990" деген сандар "282002" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы Павлодар ауданының Набережное селосында 420 орынға арналған орта мектеп салу" деген жолдағы "312440" деген сандар "307563" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласы қалалық әкiмшiлiгiнің Қарашық селосы Новостройка бөлiмшесінде 900 орынға арналған мектеп салу" деген жолдағы "240000" деген сандар "193632" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Строительство средней школы на 624 места в микрорайоне "Сельстрой" города Атырау" цифры "430000" заменить цифрами "419734".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Атырау қаласының "Сельстрой" шағын ауданында 624 орынға арналған орта мектеп салу" деген жолдағы "430000" деген сандар "419734" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі