О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2001 года N 665
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2004 года N 1081
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2001 года N 665 "О создании Межведомственной комиссии по рассмотрению отдельных вопросов недропользования".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 мамырдағы N 665 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қазандағы N 1081 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жер қойнауын пайдаланудың жекелеген мәселелерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 мамырдағы N 665  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі