О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2004 года N 715
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2004 года N 1082. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2004 года N 715 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 26, ст. 137) следующие изменения и дополнение:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "1. Организационные мероприятия":
в строке, порядковый номер 1.4.:
в графе "Мероприятия" слова ", инженерных сетей и коммуникаций" исключить;
в графе "Источник финансирования" слова "местный бюджет" исключить;
в строке, порядковый номер 1.5., в графе "Источник финансирования" слова "Местный бюджет" исключить;
строку, порядковый номер 1.13., исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 1.15., следующего содержания:
"1.15.  Разработать,   Проектно-      Акимы      Посто-   Средства   Местный
провести       сметная        областей,  янно     заказчика  бюджет
экспертизу и   документация   городов
утвердить                     Астаны и
необходимую                   Алматы
проектно-
сметную
документацию
к строительству
инженерных
сетей и
коммуникаций                                                      ";
в разделе "2. Совершенствование системы ипотечного кредитования":
в строке, порядковый номер 2.2.:
графу "Срок исполнения" изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 года";
строку, порядковый номер 2.6., исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 715 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қазандағы N 1082 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 маусымдағы N 715  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 26, 137-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспарында:
"1. Ұйымдастыру iс-шаралары" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 1.4-жолда:
"Ic-шаралар" деген бағандағы ", инженерлiк желiлер мен коммуникацияларды" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қаржыландыру көзi" деген бағандағы "Жергiлiктi бюджет" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 1.5-жолдағы, "Қаржыландыру көзi" деген бағандағы "Жергiлiктi бюджет" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 1.13-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 1.15-жолмен толықтырылсын:
"1.15. Инженерлiк      Жоба.   Облыс.      Тұрақты  Тапсы.   Жергi-
желiлер мен     лау-    тардың,              рысшының лiктi
коммуникация.   смета.  Астана               қаражаты бюджет
ларды салуға    лық     және
қажеттi жоба.   құжат.  Алматы
лау-сметалық    тама    қалала.
құжаттаманы             рының
әзiрлеу, са.            әкiмдерi
раптама жүргiзу
және бекiту
"2. Ипотекалық кредит беру жүйесін жетілдіру" деген бөлімде:
реттік нөмірі 2.2-жолда:
"Орындау мерзімі" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы ІV тоқсан";
реттік нөмірі 2.6-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі