О Джагановой А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 1152
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить Джаганову Алтыншаш Каиржановну от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии в связи реорганизацией данного Агентства.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.Қ.Жағанова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 1152 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Қазақстан Республикасы Көші-қон және демография жөнiндегi агенттігiнiң қайта ұйымдастырылуына байланысты Алтыншаш Қайыржанқызы Жағанова осы Агенттiктiң төрайымы қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi