Мероприятия, проводимые с 1 по 9 мая 2005 года
35  Обеспечить выступление    Информация   Акимы       В дни     Расходов
духовых оркестров на      в Прави-     областей,   отъезда   не потре-
железнодорожных вокзалах  тельство     городов     и приезда бует
во время приезда и        Республики   Астаны и
отъезда делегаций         Казахстан    Алматы,
МО, МВД
36  Обеспечить проведение     Информация   МО, МВД,    7 мая     Респуб-
военного парада           в Прави-     МЧС, РГ     2005 г.   ликанский
в городе Астане           тельство     (по согла-            бюджет
Республики   сованию),             (121582
Казахстан    КНБ, (по              тыс.
согласо-              тенге)
ванию),
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы,
советы
ветеранов
(по согла-
сованию)
37  Провести торжественное    Информация   МО, МКИС,   7 мая     Республи-
собрание и концерт,       в Прави-     государст-  2005 г.   канский
посвященные 60-ой         тельство     венные                бюджет
годовщине Победы в        Республики   органы                (11000
Великой Отечественной     Казахстан                          тыс.
войне 1941-1945 годов,                                       тенге)
в г. Астане
38  Провести торжественные    Информация   МО, МВД,    8-9 мая   Расходов
собрания и концерты,      в Прави-     МЧС, КНБ    2005 г.   не потре-
парады воинов местных     тельство     (по согла-            бует
гарнизонов, праздничные   Республики   сованию),
шествия ветеранов войны   Казахстан    государ-
и тружеников тыла в                    ственные
городах страны                         органы,
акимы
областей,
городов
Астаны
и Алматы
39  Организовать открытие     Информация   Аким        Май       Расходов
музея "Боевой Славы" на   в Прави-     города      2005 г.   не потре-
базе средней школы N 17   тельство     Астаны,               бует
и города Астаны           Республики   МО
Казахстан
40  Организовать вручение     Информация   МО, руко-   Май       Расходов
ветеранам войны в тор-    в Прави-     водители    2005 г.   не потре-
жественной обстановке     тельство     министерств           бует
юбилейных медалей "60     Республики   и ведомств,
лет Победы в Великой      Казахстан    акимы
Отечественной войне                    областей,
1941-1945 годов"                       городов
Астаны и
Алматы
Участие в мероприятиях, проводимых на территории стран СНГ
41  Обеспечить участие        Распоряжение МИД, МО,    Май       Республи-
делегации Республики      Премьер-     ЦСОВ (по    2005 г.   канский
Казахстан в праздновании  Министра     согласо-              бюджет

2005 жылғы 1-9 мамыр кезеңiнде өткiзiлетiн іс-шаралар
____________________________________________________________________
35  Делегациялардың келуi   Қазақстан   Облыстар.   Кетуi  Шығыстар.
мен кетуi уақытында     Республи.   дың,        және   ды талап
темiр жол вокзалдарында касы        Астана және келуi  етпейді
үрлемелi аспаптар       Үкiметiне   Алматы      күнде.
оркестрiнiң өнер көр.   ақпарат     қалаларының  рі
сетуiн қамтамасыз ету               әкiмдерi,
ҚорМ, IIM
36  Астана қаласында        Қазақстан   ҚорМ, IIМ,  2005   Республи.
әскери парад өткiзудi   Республи.   ТЖМ, РҰ     жылғы  калық
қамтамасыз ету          касы        (келiсiм     7     бюджет
Үкiметiне   бойынша),   мамыр  (121582
ақпарат     ҰҚК                мың
(келiсiм           теңге)
бойынша),
облыстар.
дың, Астана
және Алматы
қалаларының
әкiмдерi,
ардагерлер
кеңестерi
(келiсiм
бойынша)
37  Астана қаласында 1941-  Қазақстан   ҚорМ, МАСМ, 2005   Республи.
1945 жылдардағы Ұлы     Республи.   мемлекет.   жылғы  калық
Отан соғысындағы        касы        тік           7    бюджет
Жеңiстiң 60 жылдығына   Үкiметiне   органдар    мамыр  (11000
арналған салтанатты     ақпарат                        мың
жиналыс және концерт                                   теңге)
өткiзу
38  Салтанатгы жиналыстар   Қазақстан   ҚорМ, IIM,  2005   Шығыстар.
мен концерттер, жергi.  Республи.   ТЖҚ ҰҚК     жылғы  ды талап
лiктi гарнизондар       касы        (келiсiм    8-9    етпейді
әскерлерiнiң парадта.   Үкiметiне   бойынша),   мамыр
рын, елiмiздiң қала.    ақпарат     мемлекет.
ларында соғыс ардагер.              тік орган.
лерi мен тыл еңбеккер.              дар, облыс.
лерiнiң мерекелiк                   тардың,
шеруiн өткiзу                       Астана және
Алматы қала.
ларының
әкiмдерi
39  Астана қаласындағы      Қазақстан   Астана      2005   Шығыстар.
N 17 орта мектебiнiң    Республи.   қаласының   жылғы  ды талап
базасында "Жауынгерлiк  касы        әкiмi,      мамыр  етпейді
даңқ" мұражайының       Үкiметiне   ҚорМ
ашылуын ұйымдастыру     ақпарат
40  Соғыс ардагерлерiне     Қазақстан   ҚорМ,       2005   Шығыстар.
"1941-I945 жылдардағы   Республи.   министрлiк. жылғы  ды талап
Ұлы Отан соғысындағы    касы        тер мен     мамыр  етпейді
Жеңiстің 60 жылдығы"    Үкiметiне   ведомство.
мерекелiк медальдарын   ақпарат     лардың
салтанатты жағдайда                 басшылары,
тапсыруды ұйымдастыру               облыстар.
дың, Астана
және Алматы
қалаларының
әкiмдерi
____________________________________________________________________
ТМД елдерiнiң аумағында өткiзілетiн iс-шараларға қатысу
____________________________________________________________________
41  Мәскеу қаласында        Қазақстан   СIМ, ҚорМ,  2005   Республи.
1941-1945 жылдардағы    Республи.   АҰОК        жылғы  калық
Ұлы Отан соғысындағы    касы        (келiсiм    мамыр  бюджет

60-ой годовщины Победы в  Республики   ванию),               (4500
Великой Отечественной     Казахстан    акимы                 тыс.
войне 1941-1945 годов                  областей,             тенге)
в городе Москве (по                    городов
решению Совета глав                    Астаны и
государств СНГ от 19                   Алматы
сентября 2003 года)
42  Обеспечить участие        Информация   КНБ (по     Май       Республи-
ветеранов пограничных     в Прави-     согласо-    2005 г.   канский
войск и участников        тельство     ванию),               бюджет
первых боев на Государ-   Республики   МИД                   (2500
ственной границе в июне   Казахстан                          тыс.
1941 года в международной                                    тенге)
встрече в связи с 60-ой
годовщиной Победы в
Великой Отечественной
войне 1941-1945 годов
(по решению Совета глав
государств СНГ от 19
сентября 2003 года)
43  Обеспечить выделение      Нормативный  МТСЗН,      В течение Республи-
денежных средств на       правовой     МТК,        2005 г.   канский
организацию проезда       акт          акимы                 бюджет
железнодорожным транспор-              областей,             (116602
том по территории СНГ                  городов               тыс.
участников и инвалидов                 Астаны                тенге)
Великой Отечественной                  и Алматы
войны
44  Обеспечить питание,       Решения      Акимы       I квартал Местные
проживание казахстанских  местных      областей,   2005 г.   бюджеты
делегаций при посещении   исполни-     городов               (75000
мест боев (по решению     тельных      Астаны и              тыс.
Совета глав государств    органов,     Алматы                тенге)
СНГ от 19 сентября 2003   приказы      МИД, МЗ,
года)                     Министерств  ЦСОВ (по
согласо-
ванию)
45  Обеспечить участие        Приказы,     МО, МВД,    Апрель-   Расходов
творческих коллективов    решения      МИД, КНБ    май       не потре-
Вооруженных Сил, других                (по согла-  2005 г.   бует
войск и воинских форми-                сованию)
рований Республики
Казахстан в международ-
ном фестивале армейской
песни вооруженных сил
государств-участников
СНГ "Виват, Победа"
(по решению Совета глав
государств СНГ от 19
сентября 2003 года)
46  Разработать и осущест-    Информация   Заинтере-   В течение По отдель-
вить мероприятия по       в Прави-     сованные    2005 г.   ному
сооружению в городе       тельство     государст-            плану
Минске памятника войнам-  Республики   венные
казахстанцам, погибшим    Казахстан    органы
за освобождение Респуб-
лики Беларусь в годы
Великой Отечественной
войны
47  Обеспечить контроль за    Информация   МФ, адми-   2004-2005 Расходов
финансированием и целе-   в Правитель- нистраторы  г.г.      не потре-
вым использованием        ство         бюджетных             бует
средств, выделенных на    Республики   программ
подготовку и проведение   Казахстан
празднования 60-ой годов-
щины Победы в Великой
Отечественной войне
1941-1945 годов
__________________________________________________________________________
Примечание: МО - Министерство обороны, МВД - Министерство внутренних дел, КНБ - Комитет национальной безопасности, МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям, РГ - Республиканская гвардия, ЦСОВ - Центральный Совет организации ветеранов, УД Президента - Управление делами Президента Республики Казахстан, МЗ - Министерство здравоохранения, МКИС - Министерство культуры, информации и спорта, МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования, МИД - Министерство иностранных дел, МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения, МТК - Министерство транспорта и коммуникаций, МФ - Министерство финансов, АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи, ГЦВП - Государственный центр по выплате пенсий.

Жеңiстiң 60 жылдығын    Премьер-    бойынша),          (4500 мың
мерекелеуге Қазақстан   Министрi    облыстар.          теңге)
Республикасы делегация. нiң         дың,
сының қатысуын қамта.   өкiмi       Астана және
масыз ету (2003 жылғы               Алматы
19 қыркүйектегi ТМД                 қалаларының
мемлекеттерi басшылары              әкiмдерi
кеңесiнiң шешiмi
бойынша)
42  1941-1945 жылдардағы    Қазақстан   ҰҚК         2005   Республи.
Ұлы Отан соғысындағы    Республи.   (келiсiм    жылғы  калық
Жеңiстiң 60 жылдығына   касы        бойынша),   мамыр  бюджет
байланысты шекара       Үкіметіне   СІМ                (2500 мың
әскерлерi ардагерлерi.  ақпарат                        теңге)
нің және 1941 жылғы
маусымдағы Мемлекеттiк
шекарадағы алғашқы
ұрысқа қатысушылардың
халықаралық кездесуге
қатысуын қамтамасыз ету
(2003 жылғы 19 қыркүй.
ектегі ТМД мемлекеттерi
басшылары кеңесiнiң
шешiмi бойынша)
43  Ұлы Отан соғысының      Нормативтiк ЕХҚМ, ККМ,  2005   Республи.
қатысушылары мен мүге.  құқықтық    облыстар.   жыл    калық
дектерiнiң ТМД аумағы   кесім       дың, Астана ішінде бюджет
бойынша темiр жол                   және Алматы        (116602
көлiгiмен жүруiн ұйым.              қалаларының        мың
дастыруға ақшалай                   әкімдері           теңге)
қаражат бөлудi қамта.
масыз ету
44  Ұрыс болған жерлердi    Жергiлiктi  Облыстар.   2005   Жергілік.
аралаған кезде Қазақ.   атқарушы    дың,        жылғы  ті бюд.
стандық делегациялар.   органдардың Астана және  І     жеттер
ды тамақтандыруды,      шешiмдерi,  Алматы      тоқсан (75000
қонақ үймен қамтама.    министрлiк. қалаларының         мың
сыз ету (2003 жылғы     тердiң      әкiмдерi,           теңге)
19 қыркүйектегі ТМД     бұйрықтары  СIМ, ДСМ,
мемлекеттерi басшы.                 АҰОК
лары кеңесiнiң шешiмi               (келiсiм
бойынша)                             бойынша)
45  Қазақстан Республикасы  Бұйрықтар,  ҚорМ, IIМ,  2005   Шығыстар.
Қарулы Күштерiнiң,      шешiмдер    CIM, ҰҚК    жылғы  ды талап
басқа да әскерлерi мен              (келiсiм    сәуір- етпейді
әскери құралымдары                  бойынша)    мамыр
шығармашылық ұжымдары.
ның "Виват, Победа"
атты ТМД-ға қатысушы
мемлекеттерi қарулы
күштерiнiң әскери
әндерi халықаралық
фестивалiне қатысуын
қамтамасыз ету
(2003 жылғы 19 қыркүй.
ектегi ТМД мемлекет
басшылары кеңесiнiң
шешiмi бойынша)
46  Минск қаласында Ұлы     Қазақстан   Мүдделi     2005   Жеке
Отан соғысы жылдарында  Республи.   мемлекет.   жыл    жоспар
Беларусь Республикасын  касы        тік         ішінде бойынша
азат ету үшiн қаза      Yкiметiне   органдар
тапқан қазақстандық     ақпарат
жауынгерлерге ескерткiш
орнату жөнiндегi iс-ша.
раларды әзiрлесiн және
жүзеге асырсын
47  1941-1945 жылдардағы    Қазақстан   ҚарМ,       2004-  Шығыстар.
Ұлы Отан соғысындағы    Республи.   бюджеттік   2005   ды талап
Жеңiстiң 60 жылдығын    касы        бағдарла.   жылдар етпейді
мерекелеуге дайындық    Yкiметiне   малардың
және оны өткiзудi       ақпарат     әкiмшiлерi
қаржыландыруға және
бөлiнген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуына
бақылауды қамтамасыз
ету
____________________________________________________________________
Ескерту: ҚорМ - Қорғаныс министрлiгi, IIМ - Iшкi iстер министрлiгi, ҰҚК - Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, ТЖМ - Төтенше жағдайлар министрлiгi, РҰ - Республикалық ұлан, AҰOК - Ардагерлер ұйымдарының орталық кеңесi, Президенттiң IБ - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы, ДСМ - Денсаулық сақтау министрлiгi, МАСМ - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгі, ЭБЖМ - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi, CIM - Сыртқы iстер министрлігі, ЕХҚМ - Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігі, ККМ - Көлiк және коммуникациялар министрлiгі, ҚарМ - Қаржы министрлiгi, АБА - Қазақстан Республикасы ақпараттандыру және байланыс агенттiгi, ЗTMO - Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталық.