О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1216"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 1220
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  Указ Президента Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1216".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 31 октября 2003 года N 1216
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1216 "О квоте иммиграции оралманов на 2004 год" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 42, ст. 439) следующее изменение:
приложение к названному Указу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 қазандағы N 1216 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 1220 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 қазандағы N 1216  Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентінің
2003 жылғы 31 қазандағы N 1216
Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Оралмандардың 2004 жылға арналған көшіп келу квотасы туралы" 2003 жылғы 31 қазандағы N 1216  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 42, 439-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлыққа қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті