О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1196
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 1225
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1196 "Отдельные вопросы ведомств центральных исполнительных органов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1196 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 1225 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары ведомстволарының жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1196  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі