О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1344
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1259
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1344 "Об утверждении Программы развития рыбного хозяйства Республики Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49, ст. 561) следующие изменения:
в Программе развития рыбного хозяйства Республики Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы":
в строке, порядковый номер 2, слова "IV квартал ежегодно" заменить словами "IV квартал 2006 года";
в строке, порядковый номер 3, слова "IV квартал 2004 года" заменить словами "IV квартал 2006 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1344 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1259 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының балық шаруашылығын дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1344  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 49, 561-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының балық шаруашылығын дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттік нөмiрi 2-жолдағы "ІV тоқсан жыл сайын" деген сөздер "2006 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "2004 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2006 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі