О Кажыкене М.З.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2004 года N 1268
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
Назначить Кажыкена Мейрама Зекешулы председателем Комитета промышленности и научно-технического развития Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

М.З.Қажыкен туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 желтоқсандағы N 1268 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Мейрам Зекешұлы Қажыкен Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Өнеркәсiп және ғылыми-техникалық дамыту комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі