Об установлении предельной величины комиссионного вознаграждения накопительных пенсионных фондов на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1287
В соответствии с пунктом 1 статьи 48 Закона Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2005 год следующую предельную величину комиссионного вознаграждения накопительных пенсионных фондов:
не более 15 процентов от суммы инвестиционного дохода;
не более 0,05 процента в месяц от пенсионных активов.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Жинақтаушы зейнетақы қорларының комиссиялық сыйақысының 2005 жылға арналған шекті шамасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1287 Қаулысы
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңының  48-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жинақтаушы зейнетақы қорларының комиссиялық сыйақысының 2005 жылға арналған мынадай шекті шамасы белгіленсін:
инвестициялық кіріс сомасының 15 пайызынан аспайтын;
зейнетақы активтерінің айына 0,05 пайызынан аспайтын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және жариялауға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі