Некоторые вопросы Республиканского государственного предприятия "Информационно-производственный центр" Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 1317. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 736
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 736.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-производственный центр" Министерства внутренних дел Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-производственный центр Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан" (далее - предприятие).
2. Органом государственного управления предприятием определить Комитет регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Комитету регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан и Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по реализации настоящего постановления.
4. Внести дополнения и изменение в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256):
в Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Комитет регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 407-2, следующего содержания:
"407-2 Республиканское государственное
предприятие "Информационно-
производственный центр Комитета
регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан"
(на праве хозяйственного ведения)           город Астана";
в разделе "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 461-4, исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан":
Перечень организаций, находящихся в ведении Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 17, следующего содержания:
"17. Республиканское государственное предприятие "Информационно-производственный центр Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң "Ақпараттық-өндiрiстiк орталық" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 1317 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 736 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 N 736 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң "Ақпараттық-өндiрiстiк орталық" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорны "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметi комитетiнiң Ақпараттық-өндiрiстiк орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрi - кәсiпорын) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi комитетi кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнiң Тiркеу қызметi комитетi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыны iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мынадай шешiмдерiне толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1) "Республикалық мемлекеттік кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Республикалық мемлекеттік кәсiпорындардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінiң Тiркеу қызметi комитетi" деген бөлiм:
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 407-2-жолмен толықтырылсын:
"407-2 "Қазақстан Республикасы
Әділет министрлiгi Тiркеу
қызметі комитетiнiң
Ақпараттық-өндiрiстiк
орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсiпорны
(шаруашылық жүргiзу
құқығында)                                  Астана қаласы";
"Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігі" деген бөлімде:
реттiк нөмiрi 461-4-жол алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120  қаулысында :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнің Тiркеу қызметi комитетiнiң қарауындағы ұйымдардың тiзбесi:
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 17-жолмен толықтырылсын:
"17. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Тiркеу қызметі комитетiнің Ақпараттық-өндiрiстік орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны".

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі