Об утверждении Правил регистрации в Государственном реестре объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1346. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.02.2011 № 125 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам" Правительство Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила регистрации в Государственном реестре объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2004 года N 1346
Правила
регистрации в Государственном реестре объектов, деятельность
которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам
1. Общие положения
Настоящие Правила регистрации в государственном реестре объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам (далее - Правила), разработаны на основании статьи 5 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам" (далее - Закон), и устанавливают условия и порядок регистрации в Государственном реестре объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам (далее - Государственный реестр).
1. Государственный реестр создается с целью:
создания единого перечня объектов Республики Казахстан, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам;
обеспечения государственного контроля за выполнением владельцами объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам, обязанности по заключению договора обязательного страхования их гражданско-правовой ответственности и соблюдением ими требований, установленных действующим законодательством Республики Казахстан .
2. Государственный реестр представляет собой единый, периодически уточняемый перечень предприятий и (или) их цехов, участков, площадок, а также иных объектов Республики Казахстан, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам, и содержащий все необходимые сведения информационно- справочного характера о них.

Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлердi Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1346 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 125 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.10 № 125 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлер иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шiлдедегi Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлердi Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 21 желтоқсандағы
N 1346 қаулысымен
бекiтiлген
Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен
байланысты объектiлердi Мемлекеттiк тiзiлiмге
тiркеу ережесi
l. Жалпы ережелер
Осы Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлердi Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу ережесi (бұдан әрi - Ереже) "Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлер иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Pecпубликасының 2004 жылғы 7 шiлдедегi Заңының (бұдан әрi - Заң) 5-бабы негiзiнде әзiрлендi және қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектілердi Мемлекеттiк тiзiлiмге (бұдан әрi - Мемлекеттiк тiзiлiм) тiркеу шарттары мен тәртiбiн белгiлейдi.
1. Мемлекеттiк тiзiлiм:
Қазақстан Республикасының қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлерiнiң бiрыңғай тiзбесiн жасау;
қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлер иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру шартын жасасу жөнiндегi мiндеттi орындауын және олардың Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгiленген талаптарды сақтауын мемлекеттiк бақылауды қамтамасыз ету мақсатында құрылады.
2. Мемлекеттiк тiзiлiм кәсiпорындардың және (немесе) олардың цехтарының, учаскелерiнiң, алаңдарының, сондай-ақ Қазақстан Республикасының қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты өзге де объектілерiнiң бiрыңғай, мерзiмдi анықталып отыратын және олар туралы ақпараттық-анықтамалық сипаттағы барлық қажеттi мәлiметтердi құрайтын тiзбесiн бiлдiредi.

3. Регистрация в Государственном реестре осуществляется  уполномоченным органом в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера (далее - уполномоченный орган) согласно представленной информации его территориальных органов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.11.2008 N 1068 .
2. Ведение Государственного реестра
4. Ведение Государственного реестра осуществляется уполномоченным органом, на который возлагается централизованный сбор сведений об объектах Республики Казахстан, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.11.2008 N 1068 .
5. Государственный реестр представляет собой журнал-реестр объектов Республики Казахстан, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
3. Условия регистрации в Государственном реестре
6. Регистрации в Государственном реестре подлежат предприятия и (или) их цеха, участки, площадки, а также иные объекты, на которых в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона:
1) добываются, производятся, используются, перерабатываются, образуются, хранятся, транспортируются (в том числе по магистральным или технологическим трубопроводам), складируются, разгружаются (грузятся), реализуются, нейтрализуются или уничтожаются следующие опасные вещества (в максимальных единовременных количествах):
воспламеняющиеся вещества - газы, которые при нормальном атмосферном давлении и в смеси с воздухом становятся воспламеняющимися, температура кипения которых при нормальном давлении составляет 20 0 С или ниже, в количестве, равном или превышающем 200 тонн;
окисляющие вещества - вещества, поддерживающие горение, вызывающие воспламенение и (или) способствующие воспламенению других веществ в результате окислительно-восстановительной экзотермической реакции, в количестве, равном или превышающем 200 тонн;
горючие вещества - жидкости, используемые в технологическом процессе или транспортируемые по магистральному трубопроводу, газы, пыль, способные самовозгораться, а также возгораться от источника зажигания и самостоятельно гореть после его удаления, в количестве, равном или превышающем 200 тонн;
горючие жидкости, находящиеся на расходных, товарно-сырьевых складах и базах нефтепродуктов, в количестве, равном или превышающем 3 500 тонн;
взрывчатые вещества - вещества, которые при определенных видах внешнего воздействия способны на очень быстрое самораспространяющееся химическое превращение с выделением тепла и образованием газов, в количестве, равном или превышающем 25 тонн;
токсичные и высокотоксичные вещества - вещества, способные при воздействии на живые организмы приводить к их гибели и имеющие следующие характеристики:
средняя смертельная доза при введении в желудок менее 200 миллиграммов на килограмм веса включительно;
средняя смертельная доза при нанесении на кожу менее 400 миллиграммов на килограмм веса включительно;

3. Мемлекеттiк тiзілiмге тiркеудi табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) оның аумақтық органдарының ұсынылған ақпаратына сай жүзеге асырады.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
2. Мемлекеттiк тiзiлiмдi жүргiзу
4. Мемлекеттiк тiзiлiм жүргiзудi Қазақстан Республикасының қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлерi туралы мәлiметтердi орталықтандырылған жинау жүктелетiн уәкілетті орган жүзеге асырады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
5. Мемлекеттiк тiзiлiм осы Ережеге 1-қосымшаға сай Қазақстан Республикасының қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлерiнiң тiзiлiм-журналын бiлдiредi.
3. Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу шарттары
6. Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркелуге Заңның 5-бабының 1-тармағына сәйкес:
1) оларда мынадай қауiптi заттар (ең жоғары бiржолғы мөлшерде):
тұтанғыш заттар - қалыпты атмосфералық қысымда және ауамен қосылғанда тұтанатын, қалыпты қысымда қайнау температурасы 20 о C немесе одан төмен, мөлшерi 200 тоннаға тең немесе одан асатын газдар;
тотықтандырғыш заттар - жануды қалыпты күйде ұстайтын, тұтануды туғызатын және (немесе) тотықтандыру-қалпына келтiргiш экзотермиялық реакциялардың нәтижесiнде басқа заттардың жануына ықпал ететiн мөлшерi 200 тоннаға тең немесе одан асатын заттар;
жанғыш заттар - технологиялық процесте пайдаланылатын немесе магистральдық құбырмен тасымалданатын мөлшерi 200 тоннаға тең немесе одан асатын сұйықтар, өзiнен-өзi тұтанып жануға, сондай-ақ тұтану көзiнен от алуға және ол көздi жойғаннан кейiн де жаңа беруге бейiм газдар, тозаң;
жұмсалатын, тауар-шикiзат қоймалары мен мұнай өнiмдерi базаларындағы мөлшерi 3500 тоннаға тең немесе одан асатын жанғыш сұйықтар;
жарылғыш заттар - сыртқы әсердiң белгiлi бiр түрлерiнен жылу бөле және газ түзе отырып, өзiнен-өзi өте тез таралатын химиялық өзгерiске бейiм мөлшерi 25 тоннаға тең немесе одан асатын заттар;
уытты және жоғары уытты заттар - тiрi организмдерге әсер ету кезiнде олардың өлiмiне әкеп соқтыруға бейiм және мынадай сипаттамасы бар заттар:
асқазанға енгiзiлген кезде бiр килограмм салмаққа, қоса алғанда, 200 миллиграмнан аз келетiн өлтiретiн орташа доза;
терiге енгiзген кезде бiр килограмм салмаққа, қоса алғанда,400 миллиграмнан аз келетiн өлтiретiн орташа доза;

средняя смертельная концентрация в воздухе менее 2 миллиграмм на литр включительно в количестве, эквивалентном более 1 тонны хлора;
биологически опасные вещества;
2) используются энергетическое оборудование и электроустановки электрических и тепловых станций;
3) эксплуатируются основные здания (помещения) и сооружения производственной зоны газонаполнительных станций и пунктов сжиженных газов;
4) производятся расплавы черных или цветных металлов и сплавы на основе этих расплавов;
5) используются стационарные, передвижные, плавучие буровые установки и подъемные агрегаты для подземного ремонта скважин;
6) ведется разработка месторождений углеводородов: бурение скважин, добыча, сбор, подготовка, хранение, переработка, транспортировка нефти, газа и нефтепродуктов;
7) ведутся горные работы по добыче и обогащению полезных ископаемых (кроме добычи общераспространенных полезных ископаемых), а также работы в подземных условиях;
8) используются гидротехнические сооружения, хвостохранилища, золоотвалы и шламонакопители I, II и III классов;
9) используется атомная энергия.
7. Информация территориальных органов о необходимости регистрации в Государственном реестре утверждается первым руководителем, либо лицом исполняющим его обязанности и должна содержать:
полный перечень предприятий и (или) их цехов, участков, площадок, а также иных объектов административно-территориальной единицы Республики Казахстан (области, городов Астана, Алматы), деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам. Перечень объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам, формируется в полном соответствии с требованиями статьи 5 Закона согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
справку-обоснование, подтверждающую отнесение указанных предприятий и (или) их цехов, участков, площадок, а также иных объектов к категории объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам, а также необходимость их регистрации в Государственном реестре.
8. Регистрация в Государственном реестре производится в течение 30 дней с момента представления территориальными органами информации о необходимости регистрации в Государственном реестре.
Не подлежат регистрации в Государственном реестре объекты, не соответствующие требованиям статьи 5 Закона.

ауадағы өлтiретiн орташа шоғырлануы бiр литрге, қоса алғанда, 2 миллиграмнан аз келетiн, 1 тоннадан астам хлорға баламалы мөлшердегi;
биологиялық қауiптi заттар алынатын, өндiрiлетiн, пайдаланылатын, өңделетiн, пайда болатын, сақталатын, тасымалданатын (оның iшiнде магистральдық немесе технологиялық құбырлармен), қоймаға салынатын, түсiрiлетiн (тиелетiн), сатылатын, бейтараптандырылатын немесе жойылатын;
2) энергетикалық жабдықтар мен электр және жылу станцияларының электр қондырғыларын пайдаланатын;
3) газ толтырушы станциялар мен сұйытылған газ пункттерi өндiрiстiк аймағының негізгі ғимараттары (үй-жайлары) және құрылыстары пайдаланылатын;
4) қара немесе түстi металдардың балқытпасы және осы балқытпа негiзiнде қорытпалар өндiрiлетiн;
5) тұрақты, жылжымалы, қалқымалы бұрғылау қондырғылары және ұңғымаларды жер астында жөндеуге арналған көтергiш агрегаттар пайдаланылатын;
6) көмiрсутегi кен орындарын игеру: мұнайдың, газдың және мұнай өнiмдерiнiң ұңғымаларын бұрғылау, оларды өндiру, жинау, дайындау, сақтау, өңдеу, тасымалдау жүргiзiлетiн;
7) пайдалы қазбаларды өндiру мен байыту бойынша кен жұмыстары (кең таралған пайдалы қазбаларды өндiруден басқа), сондай-ақ жер асты жағдайындағы жұмыстар жүргiзілетiн;
8) гидротехникалық құрылыстар, қалдықтар қоймалары, І, II және ІІІ сыныпты күл төгу орындары мен шлам жинау орындары пайдаланылатын;
9) атом энергиясы пайдаланылатын кәсiпорындар және (немесе) олардың цехтары, учаскелерi, алаңдары, сондай-ақ өзге де объектiлер жатады.
7. Аумақтық органдардың Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеудiң қажеттiлiгi туралы ақпаратын бiрiншi басшы не оның мiндетiн атқарушы тұлға бекiтедi және мыналарды құрауы тиiс:
қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты кәсiпорындардың және (немесе) олардың цехтарының, учаскелерiнiң, алаңдарының, сондай-ақ Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiгiнiң (облыстың, Астана, Алматы қалаларының) өзге де объектiлерiнiң толық тiзбесi. Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлердiң тiзбесi осы Ережеге 2-қосымшаға сай Заңның 5-бабының талаптарына толық сәйкестiкпен қалыптастырылады;
көрсетiлген кәсiпорындардың және (немесе) олардың цехтарының, учаскелерiнiң, алаңдарының, сондай-ақ өзге де объектiлердiң қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлердiң санатына жататынын, сондай-ақ оларды Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу қажеттiлiгiн растайтын негiздемелiк анықтама.
8. Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу аумақтық органдардың Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу қажеттiлiгi туралы ақпаратты ұсынған сәттен бастап 30 күн iшiнде жүргізiледi.
Заңның 5-бабының талаптарына сәйкес келмейтiн объектiлер Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркелуге жатпайды.

4. Порядок регистрации в Государственном реестре
9. Регистрация в Государственном реестре включает в себя:
1) представление в уполномоченный орган информации территориальных органов в соответствии с пунктом 7 настоящих Правил о необходимости регистрации в Государственном реестре;
2) рассмотрение и принятие уполномоченным органом решения о регистрации в Государственном реестре согласно представленной информации его территориальных органов;
3) внесение объекта в Государственный реестр с присвоением ему соответствующего регистрационного номера.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.11.2008 N 1068 .
10. Государственный реестр утверждается Приказом первого руководителя уполномоченного органа, обновляется по мере необходимости и доводится до его территориальных органов для осуществления государственного контроля за выполнением владельцами объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам, обязанности по заключению договора обязательного страхования их гражданско-правовой ответственности и соблюдением ими требований, установленных действующим законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.11.2008 N 1068 .
5. Заключительные положения
11. Изменения и дополнения в Государственный реестр вносятся уполномоченным органом согласно информации его территориальных органов.
Информация территориальных органов о внесении изменений и дополнений в Государственный реестр оформляется в виде изменений и дополнений в представленные ранее перечни объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.11.2008 N 1068 .
Приложение 1
к Правилам регистрации
в Государственном реестре объектов,
деятельность которых связана с опасностью
причинения вреда третьим лицам
Форма Журнала-реестра объектов Республики Казахстан,
деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам
__________________________________________________________________________
N   |Регистрационный|Наименование|Место- |Критерии  |Основания |Изменения
п\п |номер объекта  |объекта     |нахож- |отнесения |для вклю- |и дополне-
|               |            |дение  |объектов к|чения     |ния в Го-
|               |            |объекта|категории |объекта в |сударст-
|               |            |       |объектов, |Государст-|венный
|               |            |       |деятель-  |венный    |реестр
|               |            |       |ность ко- |реестр    |
|               |            |       |торых мо- |          |
|               |            |       |жет причи-|          |
|               |            |       |нить вред |          |
|               |            |       |третьим   |          |
|               |            |       |лицам     |          |
--------------------------------------------------------------------------
1 |        2      |      3     |  4    |    5     |    6     |     7
--------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к Правилам регистрации
в Государственном реестре объектов,
деятельность которых связана с опасностью
причинения вреда третьим лицам
Форма перечня предприятий и (или) их цехов,
участков, площадок, а также иных объектов, деятельность которых связана с опасностью причинения вреда третьим лицам
__________________________________________________________________________
N  | Наименование | Наименование | Критерии     | Справка-обосно-|Примеча-
п\п|  организации | объекта      |отнесения     | вание для вклю-|ние
| (местонахож- | (местонахож- |объектов к ка-| чения объекта в|
| дение)       | дение)       |тегории объек-| Государственный|
|              |              |тов деятель-  | реестр         |
|              |              |ность которых |                |
|              |              |может причи-  |                |
|              |              |нить вред     |                |
|              |              |третьим лицам |                |
--------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |       3      |       4      |       5        |     6
--------------------------------------------------------------------------

4. Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу тәртiбi
9. Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу өзiне:
1) Осы Ереженiң 7-бабына сәйкес Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу қажеттiлiгi туралы аумақтық органдардың ақпаратын уәкілетті органға ұсынуын;
2) уәкілетті органның оның аумақтық органдарының ұсынылған ақпаратына сай Мемлекеттiк тiзiлiмге тiркеу туралы шешiмдi қарауын және қабылдауын;
3) объектiге тиiстi тiркеу нөмiрiн бере отырып, оны Мемлекеттiк тiзiлiмге енгізудi қамтиды.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
10. Мемлекеттiк тiзiлiм уәкілетті органның бiрiншi басшысының бұйрығымен бекiтiледi, қажеттiлiгiне қарай жаңартылып отырады және қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлер иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру шартын жасасу жөнiндегi мiндетті орындауын және олардың Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгiленген талаптарды сақтауын мемлекеттiк бақылауды жүзеге асыру үшiн оның аумақтық органдарына жеткiзiледi.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
5. Қорытынды ережелер
11. Мемлекеттiк тiзiлiмге өзгерiстер мен толықтыруларды оның аумақтық органдарының ақпаратына сай уәкілетті орган енгiзедi.
Аумақтық органдардың Мемлекеттiк тiзiлiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы ақпараты қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты объектiлердiң бұрын тапсырылған тiзбелерiне өзгерiстер мен толықтырулар түрiнде ресiмделедi.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.11.18 N 1068 Қаулысымен.
Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру
қаупiмен байланысты объектілердi
Мемлекеттік тізілімге тiркеу ережесiне
1-қосымша
Қазақстан Республикасының қызметi үшiншi
тұлғаларға зиян келтiру қаупiмен байланысты
объектiлерi тiзiлiм-журналының нысаны
___________________________________________________________________
P/c|Объектiнiң|Объектiнiң|Объектiнiң|Объектілердi|Объектiнi|Мемле-
N |  тіркелу |  атауы   |орналасқан|  қызметі   |Мемлекет-|кеттік
|  нөмiрi  |          |  жерi    |үшiншi тұл- |тiк тiзі-|тiзілiм-
|          |          |          |ғаларға зиян|лiмге ен-|ге өзге-
|          |          |          |  келтiруi  |гiзу үшiн|рiстер
|          |          |          |мүмкiн объ- |негiзде- |мен то-
|          |          |          |ектілер са- |мелер    |лықыты-
|          |          |          |натына жат- |         |рулар
|          |          |          |қызудың өл- |         |
|          |          |          |  шемдерi   |         |
___________________________________________________________________
1      2          3          4          5            6        7
___________________________________________________________________
Қызметi үшiншi тұлғаларға зиян келтiру
қаупiмен байланысты объектілердi
Мемлекеттік тізілімге тiркеу ережесiне
2-қосымша
Қызметi үшінші тұлғаларға зиян келтiру
қаупiмен байланысты кәсiпорындар және
(немесе) олардың цехтары, учаскелерi,
алаңдары, сондай-ақ өзге де объектілер
тiзбесiнiң нысаны
___________________________________________________________________
P/c | Ұйымның |Объектінің |  Объектілерді  | Объектiнi  |
N  | атауы   |  атауы    | қызметі үшiншi |Мемлекеттiк | Ескерту
| (орна-  |(орналасқан|тұлғаларға зиян | тiзілiмге  |
| ласқан  |   жерi)   |келтiруi мүмкiн |енгiзу үшiн |
| жерi)   |           |объектілер сана-|негiздемелік|
|         |           |тына жатқызудың |  анықтама  |
|         |           |   өлшемдерi    |            |
___________________________________________________________________
1       2         3              4              5          6
___________________________________________________________________