Об Утеулиной Х.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1356
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Утеулину Хафизу Мухтаровну вице-министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Х.М.Өтеулина туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1356 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Хафиза Мұхтарқызы Өтеулина Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым вице-министрi болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі