О целевых текущих трансфертах областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1379
В соответствии со статьей 16  Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года
"О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы;
2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста;
3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами;
4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан;
5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения по среднему профессиональному образованию в рамках государственного заказа;
7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить перечисление утвержденных сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в установленном Правительством Республики Казахстан порядке.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить:
1) своевременное и целевое использование выделенных сумм целевых текущих трансфертов;

Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1379 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының  16-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесi;
2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бес жасқа дейiнгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
3) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жүктi әйелдердi құрамында темiр және йод бар препараттармен қамтамасыз етуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу;
4) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне азаматтардың жекелеген санаттарын алдын ала медициналық тексерулердi жүзеге асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу;
5) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын жергiлiктi деңгейде материалдық-техникалық жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу;
6) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде орта кәсiптiк бiлiм беру бойынша оқыту құнының ұлғаюы жөнiндегi шығыстардың орнын толтыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу;
7) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне медицина кадрларын, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердiң бiлiктiлiгiн арттыруға және оларды қайта даярлауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тәртіппен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердiң бекiтiлген сомасын аударуды қамтамасыз етсiн.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) ағымдағы нысаналы трансферттердiң бөлiнген сомасын уақтылы және мақсатты пайдалануды;

2) представление в Министерство здравоохранения Республики Казахстан отчетов об использовании выделенных сумм целевых текущих трансфертов до 5 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
4. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1379
Правила использования целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию
Государственной программы реформирования и развития
здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы
Правила использования целевых и текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы (далее - Правила) определяют порядок использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы, выделяемых за счет средств республиканского бюджета по следующим республиканским бюджетным программам:
035 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста";
036 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами";
037 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан";
038 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне";
039 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения по среднему профессиональному образованию в рамках государственного заказа";
040 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения".

2) есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 5-күнiне дейiн Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне ағымдағы нысаналы трансферттердiң бөлiнген сомасының пайдаланылуы туралы есептер берудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1379 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау
мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік
бағдарламасын iске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана
және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы
нысаналы трансферттердi пайдалану ережесi
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану ережесi (бұдан әрі - Ереже) мынадай республикалық бюджеттiк бағдарламалар бойынша республикалық бюджет қаражаты есебiнен Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бөлiнетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртiбiн айқындайды:
035 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бес жасқа дейiнгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
036 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жүктi әйелдердi құрамында темiр және йод бар препараттармен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
037 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне азаматтардың жекелеген санаттарын алдын ала медициналық тексерудi жүзеге асыруға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
038 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын жергiлiкті деңгейде материалдық-техникалық жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
039 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде орта кәсiптiк бiлiм беру бойынша оқыту құнының ұлғаюы жөнiндегі шығыстардың орнын толтыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
040 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне медицина кадрларын, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердiң бiлiктiлiгiн арттыруға және қайта даярлауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер".

1. Перечень видов заболеваний, а также единую номенклатуру лекарственных средств (включая железо- и йодосодержащие препараты) при амбулаторном лечении, приобретаемых за счет выделяемых целевых текущих трансфертов, определяет Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
Организаторами конкурса по государственной закупке лекарственных средств (включая железо- и йодосодержащие препараты) выступают местные органы государственного управления здравоохранения.
2. Распределение сумм на осуществление профилактических медицинских осмотров женщин в возрасте от 20 до 34 лет включительно между медицинскими организациями соответствующих административно-территориальных единиц производится местными органами государственного управления здравоохранения в соответствии с количеством женщин указанного возраста, прикрепленных к данным организациям.
3. Местными органами государственного управления здравоохранения осуществляются закуп медицинского оборудования и изделий медицинского назначения для материально- технического оснащения государственных фельдшерских пунктов, фельдшерско-акушерских пунктов, женских консультаций (кабинетов), районных больниц, городских, областных больниц, детских и родовспомогательных медицинских организаций, приобретение санитарного транспорта государственным сельским (семейным) врачебным амбулаториям и службам скорой неотложной медицинской помощи, а также их распределение между медицинскими организациями соответствующих административно-территориальных единиц:
1) номенклатуру медицинского оборудования и изделий медицинского назначения определяет Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
2) условием для выделения целевых текущих трансфертов на материально-техническое оснащение государственных медицинских организаций областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, за исключением санитарного транспорта, является осуществление капитального ремонта в медицинских организациях, указанных в пункте 3 настоящих Правил, в течение 2002-2004 годов и планируемых в 2005 году в рамках Региональных программ по капитальному ремонту и материально-техническому оснащению организаций здравоохранения на 2005-2007 годы. Местными органами государственного управления здравоохранения в срок до 20 января 2005 года представляется в Министерство здравоохранения Республики Казахстан информация по капитальному ремонту объектов, указанных в пункте 3 настоящих Правил, с указанием пообъектно объема средств и вида работ;
3) Министерство здравоохранения Республики Казахстан в случае невыполнения условий, указанных в подпункте 2 пункта 3 настоящих Правил, вправе вносить предложения о перераспределении сумм целевых текущих трансфертов между областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы.

1. Аурулар түрлерiнiң тiзбесiн, сондай-ақ амбулаториялық емдеу кезiндегi ағымдағы нысаналы трансферттердiң есебiнен сатып алынатын дәрiлiк заттардың (құрамында темiр мен йод бар препараттарды қоса алғанда) бiрыңғай номенклатурасын Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi айқындайды.
Дәрілiк заттарды (құрамында темiр мен йод бар препараттарды қоса алғанда) мемлекеттiк сатып алу жөніндегі конкурсты ұйымдастырушылар болып денсаулық сақтауды жергiлiктi мемлекеттiк басқару органдары әрекет етедi.
2. Тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктердiң медициналық ұйымдары арасында 20-дан 34 жасқа дейiнгi әйелдердi алдын ала медициналық тексерудi жүзеге асыруға арналған соманы бөлудi осы ұйымдарға бекiтiп берiлген, көрсетілген жастағы әйелдердiң санына сәйкес денсаулық сақтауды жергiлiктi мемлекеттiк басқару органдары жүргізедi.
3. Денсаулық сақтауды жергiлiктi мемлекеттік басқару органдары мемлекеттiк фельдшерлiк пункттердi, фельдшерлiк-акушерлiк пункттердi, әйелдер консультацияларын (кабинеттерiн), аудандық ауруханаларды, қалалық, облыстық ауруханаларды, балалар мен босандыру медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру үшiн медициналық жабдық пен медициналық мақсаттағы бұйымдар сатып алуды, мемлекеттік ауылдық (отбасылық) дәрiгерлiк амбулаторияларға және жедел шұғыл медициналық жәрдем қызметтерiне санитарлық көлiк сатып алуды, сондай-ақ оларды тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктердiң медициналық ұйымдары арасында бөлудi жүзеге асырады:
1) медициналық жабдықтың және медициналық мақсаттағы бұйымдардың номенклатурасын Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi айқындайды;
2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк медициналық ұйымдарды, санитарлық көлiктi қоспағанда, материалдық-техникалық жарақтандыруға ағымдағы нысаналы трансферттердi бөлу үшiн шарт 2002-2004 жылдар iшiнде осы Ереженiң 3-тармағында көрсетiлген медициналық ұйымдарда Денсаулық сақтау ұйымдарын күрделi жөндеу және материалдық-техникалық жарақтандыру жөнiндегі өңiрлiк бағдарламалар шеңберiнде 2005 жылы жоспарланатын күрделi жөндеудi жүзеге асыру болып табылады. Денсаулық сақтауды басқаруды жергілікті мемлекеттiк басқару органдары 2005 жылғы 20 қаңтарға дейiн Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне объектілер бойынша құралдар мен жұмыс түрлерiн көрсете отырып, осы Ереженiң 3-тармағында көрсетiлген объектiлердi күрделi жөндеу жөнiндегі ақпаратты ұсынады;
3) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi осы Ереженiң 3-тармағының 2-тармақшасында көрсетiлген шарттар орындалмаған жағдайда облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң арасында ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын қайта бөлу туралы ұсыныстар енгiзуге құқылы.

4. Целевые текущие трансферты на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения по среднему профессиональному образованию выделяются на основании информации о контингенте обучающихся, представляемой в срок до 20 января 2005 года местными органами государственного управления здравоохранения в Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
5. Целевые текущие трансферты на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения предусматриваются для:
1) возмещения расходов на обучение и командировочные расходы главных врачей организаций здравоохранения, оказывающих стационарную медицинскую помощь населению, направляемых на месячные циклы повышения квалификации и руководителей, заместителей руководителей и руководителей структурных подразделений местных органов государственного управления здравоохранения, направляемых на 10 месячные циклы переподготовки;
2) возмещения командировочных расходов и расходов на обучение врачей организаций первичной медико-санитарной помощи (далее - ПМСП), имеющих специализацию по вопросам общей врачебной практики, направляемых на месячные курсы повышения квалификации и командировочных расходов, расходов на обучение и замещение рабочих мест врачей организаций ПМСП, не имеющих специализации по вопросам общей врачебной практики, направляемых на 6 месячные курсы переподготовки.
6. Выделение целевых текущих трансфертов на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения осуществляется на основании представляемых местными органами государственного управления здравоохранения, в срок до 20 февраля 2005 года, в Министерство здравоохранения Республики Казахстан протоколов о подведении итогов конкурсных процедур и договоров на государственный закуп услуг.
7. Министерство здравоохранения Республики Казахстан представляет необходимую отчетность в порядке и сроки, установленные законодательством.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1379
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на лекарственное
обеспечение детей до 5-летнего возраста
__________________________________________________________________________
Наименование                          |     Сумма, тыс.тенге
--------------------------------------------------------------------------
Всего:                                                       532285,0

4. Орта кәсiптiк бiлiм бойынша оқыту құнының ұлғаюы жөнiндегi шығыстардың орнын толтыруға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер денсаулық сақтауды жергiлiктi мемлекеттiк басқару органдары 2005 жылғы 20 қаңтарға дейiн Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне ұсынатын оқитындардың контингентi туралы ақпараттың негiзiнде бөлiнедi.
5. Медицина кадрларын, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердiң бiлiктiлiгiн арттыруға және қайта даярлауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер:
1) бiлiктiлiктi арттырудың бiр айлық циклына жiберiлетiн, халыққа тұрақты медициналық көмек көрсететiн денсаулық сақтау ұйымдары бас дәрiгерлерiнiң және қайта даярлаудың 10 айлық циклына жiберiлетiн, денсаулық сақтаудың жергiлiктi мемлекеттiк басқару органдары басшыларының, басшылардың орынбасарларының және құрылымдық бөлiмшелер басшыларының оқуына және iссапар шығыстарына арналған шығыстардың орнын толтыру;
2) бiлiктiлiктi арттырудың бiр айлық курсына жiберiлетiн, жалпы дәрiгерлiк практика мәселелерi бойынша маманданудан өткен бастапқы медициналық-санитарлық көмек (бұдан әрi - БМСК) ұйымдары дәрiгерлерiнiң iссапар шығыстарының және оқуына арналған шығыстарының және қайта даярлаудың 6 айлық курсына жiберiлетiн, жалпы дәрiгерлiк практика мәселелерi бойынша маманданудан өтпеген БМСК ұйымдары дәрiгерлерiнiң iссапар шығыстарының, оқуына және жұмыс орындарын алмастыруға арналған шығыстарының орнын толтыру үшiн көзделедi.
6. Медицина кадрларының, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердiң бiлiктiлiгiн арттыруға және қайта даярлауға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi бөлу денсаулық сақтауды жергiлiктi мемлекеттiк басқару органдары 2005 жылғы 20 ақпанға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне ұсынатын конкурстық рәсiмдердiң қорытындыларын шығару туралы хаттамалардың және қызметтердi мемлекеттiк сатып алуға арналған шарттардың негiзiнде жүзеге асырылады.
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі заңнамада белгіленген тәртiппен және мерзiмде қажетті есептердi ұсынады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1379 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне 5 жасқа дейiнгi
балаларды дәрi-дәрмекпен қамтамасыз
етуге нысаналы ағымдық трансферттердiң
сомаларын бөлу
__________________________________________________________________
Атауы                  |    Сомасы, мың теңге
__________________________________________________________________
Барлығы:                                 532285,0

Акмолинская область                                           21443,0
Актюбинская область                                           18424,0
Алматинская область                                           32812,0
Атырауская область                                             8141,0
Восточно-Казахстанская область                                42174,0
Жамбылская область                                            33557,0
Западно-Казахстанская область                                 29031,0
Карагандинская область                                        81588,0
Костанайская область                                          28301,0
Кызылординская область                                        15206,0
Мангистауская область                                         15805,0
Павлодарская область                                          32618,0
Северо-Казахстанская область                                  19949,0
Южно-Казахстанская область                                    56427,0
город Астана                                                  33627,0
город Алматы                                                  63182,0
__________________________________________________________________________
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1379
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на осуществление
профилактических медицинских осмотров женщин
в возрасте от 20 до 34 лет включительно
__________________________________________________________________________
Наименование                    |  Сумма, тыс.тенге
--------------------------------------------------------------------------
Всего:                                                       847844,0
Акмолинская область                                           37223,0
Актюбинская область                                           38519,0
Алматинская область                                           85888,0
Атырауская область                                            25489,0
Восточно-Казахстанская область                                79744,0
Жамбылская область                                            56407,0
Западно-Казахстанская область                                 32075,0
Карагандинская область                                        74711,0
Костанайская область                                          48314,0
Кызылординская область                                        33982,0
Мангистауская область                                         19909,0
Павлодарская область                                          42054,0

Ақмола облысы                                  21443,0
Ақтөбе облысы                                  18424,0
Алматы облысы                                  32812,0
Атырау облысы                                   8141,0
Шығыс Қазақстан облысы                         42174,0
Жамбыл облысы                                  33557,0
Батыс Қазақстан облысы                         29031,0
Қарағанды облысы                               81588,0
Қостанай облысы                                28301,0
Қызылорда облысы                               15206,0
Маңғыстау облысы                               15805,0
Павлодар облысы                                32618,0
Солтүстік Қазақстан облысы                     19949,0
Оңтүстiк Қазақстан облысы                      56427,0
Астана қаласы                                  33627,0
Алматы қаласы                                  63182,0
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1379 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне 20-дан 34 жасқа
дейiнгi әйелдердi алдын ала медициналық
тексерудi жүзеге асыруға берiлетiн ағымдағы
нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу
__________________________________________________________________
Атауы                  |    Сомасы, мың теңге
__________________________________________________________________
Барлығы:                                  847844,0
Ақмола облысы                              37223,0
Ақтөбе облысы                              38519,0
Алматы облысы                              85888,0
Атырау облысы                              25489,0
Шығыс Қазақстан облысы                     79744,0
Жамбыл облысы                              56407,0
Батыс Қазақстан облысы                     32075,0
Қарағанды облысы                           74711,0
Қостанай облысы                            48314,0
Қызылорда облысы                           33982,0
Маңғыстау облысы                           19909,0
Павлодар облысы                            42054,0

Северо-Казахстанская область                                  33974,0
Южно-Казахстанская область                                   119248,0
город Астана                                                  40554,0
город Алматы                                                  79753,0
__________________________________________________________________________
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1379
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение беременных
железо- и йодосодержащими препаратами
_________________________________________________________________________
Наименование                            |   Сумма, тыс.тенге
--------------------------------------------------------------------------
Всего:                                                       736794,0
Акмолинская область                                           26309,0
Актюбинская область                                           36101,0
Алматинская область                                           70906,0
Атырауская область                                            27422,0
Восточно-Казахстанская область                                52938,0
Жамбылская область                                            49025,0
Западно-Казахстанская область                                 27385,0
Карагандинская область                                        51175,0
Костанайская область                                          30875,0
Кызылординская область                                        34611,0
Мангистауская область                                         23953,0
Павлодарская область                                          28688,0
Северо-Казахстанская область                                  20973,0
Южно-Казахстанская область                                   179159,0
город Астана                                                  16797,0
город Алматы                                                  60477,0
__________________________________________________________________________
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1379
Распределение сумм текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение
медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
__________________________________________________________________________
Наименование  |      |         в том числе:
|      |-------------------------------------------------
|Сумма,|оснащение    |оснащение   |обеспечение |оснащение
|тыс.  |фельдшерских,|детских и   |сельских    |районных,
|тенге |фельдшерско- |родовспомо- |(семейных)  |городских
|      |акушерских   |гательных   |врачебных   |и област-
|      |пунктов, жен-|организаций |амбулаторий |ных боль-
|      |ских консуль-|медицинским |и службы    |ниц меди-
|      |таций (каби- |оборудова-  |скорой и не-|цинским
|      |нетов) меди- |нием и изде-|отложной ме-|оборудо-
|      |цинским обо- |лиями меди- |дицинской   |ванием и
|      |рудованием и |цинского    |помощи сани-|изделиями
|      |изделиями    |назначения  |тарным авто-|медицин-
|      |медицинского |            |транспортом |ского
|      |назначения   |            |            |назначе-
|      |             |            |            |ния
--------------------------------------------------------------------------

Солтүстiк Қазақстан облысы                 33974,0
Оңтүстiк Қазақстан облысы                 119248,0
Астана қаласы                              40554,0
Алматы қаласы                              79753,0
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1379 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жүкті әйелдердi
құрамында темiр мен йод бар препараттармен
қамтамасыз етуге берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттердiң сомасын бөлу
__________________________________________________________________
Атауы                  |    Сомасы, мың теңге
__________________________________________________________________
Барлығы:                                  736794,0
Ақмола облысы                              26309,0
Ақтөбе облысы                              36101,0
Алматы облысы                              70906,0
Атырау облысы                              27422,0
Шығыс Қазақстан облысы                     52938,0
Жамбыл облысы                              49025,0
Батыс Қазақстан облысы                     27385,0
Қарағанды облысы                           51175,0
Қостанай облысы                            30875,0
Қызылорда облысы                           34611,0
Маңғыстау облысы                           23953,0
Павлодар облысы                            28688,0
Солтүстiк Қазақстан облысы                 20973,0
Оңтүстiк Қазақстан облысы                 179159,0
Астана қаласы                              16797,0
Алматы қаласы                              60477,0
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1379 қаулысымен
бекiтiлген
Жергiлiктi деңгейдегі денсаулық сақтаудың
медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық
жарақтандыруға облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне
ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
__________________________________________________________________
Атауы       |  Сома, |             соның iшiнде
|  мың   |________________________________________
| теңге  |Фельдшер- |Балалар   |Ауылдық   |Аудандық,
|        |лiк, фель-|мен босан-|(отбасы-  |қалалық
|        |дшерлiк-  |дыру ұйым-|лық) амбу-|  және
|        |акушерлiк |дарын ме- |латориялар|облыстық
|        |пункттер- |дициналық |мен жедел |аурухана-
|        |дi, әйел- |жабдықпен |және      |ларды ме-
|        |дер консу-|және меди-|шұғыл ме- |дициналық
|        |льтацияла-|циналық   |дициналық |жабдықпен
|        |рын (каби-|мақсаттағы|көмек көр-|және ме-
|        |неттерiн) |ұйымдармен|сету қыз- |дициналық
|        |медицина- |жарақтан- |метін са- |мақсат-
|        |лық жаб-  |дыру      |нитарлық  |тағы ұй-
|        |дықпен жә-|          |автокөлік-|ымдармен
|        |не медици-|          |пен қамта-|жарақтан-
|        |налық мақ-|          |масыз ету |дыру
|        |саттағы   |          |          |
|        |ұйымдармен|          |          |
|        |жарақтан- |          |          |
|        |дыру      |          |          |
__________________________________________________________________

Всего            5231000     2991596      491901        505700    1241803
Акмолинская
область           440269      291923       20583         20800     106963
Актюбинская
область           266931      123598       20583         32500      90250
Алматинская
область           555555      358087       20583         74100     102785
Атырауская
область           138539       80346        7421         15600      35172
Восточно-
Казахстанская
область           470064      251106       63430         61100      94428
Жамбылская
область           318560      160006       28004         40300      90250
Западно-
Казахстанская
область           323989      176461       14843         29900     102785
Карагандинская
область           190362       53061       29685         29900      77716
Костанайская
область           437090      256885       22264         46800     111141
Кызылординская
область           151285       64626       22264          7800      56595
Мангистауская
область           129044       30380       28004          1300      69360
Павлодарская
область           348996      188220       35426         35100      90250
Северо-
Казахстанская
область           477601      330090       20583         32500      94428
Южно-
Казахстанская
область           684254      452293       72533         65000      94428
Город Астана       79423       18370       35427         13000      12626
Город Алматы      219038      156144       50268             0      12626
__________________________________________________________________________
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1379
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на возмещение расходов
по увеличению стоимости обучения по среднему профессиональному образованию
в рамках государственного заказа
__________________________________________________________________________
Наименование                            |   Сумма, тыс.тенге
--------------------------------------------------------------------------
Всего                                                        95631,0
Акмолинская область                                           2145,0
Актюбинская область                                           5792,0
Алматинская область                                           4819,0
Атырауская область                                            4390,0
Восточно-Казахстанская область                                8449,0
Жамбылская область                                            9406,0

Барлығы          5231000   2991596     491901     505700    1241803
Ақмола облысы     440269    291923      20583      20800     106963
Ақтөбе облысы     266931    123598      20583      32500      90250
Алматы облысы     555555    358087      20583      74100     102785
Атырау облысы     138539     80346      7421       15600      35172
Шығыс Қазақстан
облысы            470064    251106      63430      61100      94428
Жамбыл облысы     318560    160006      28004      40300      90250
Батыс Қазақстан
облысы            323989    176461      14843      29900     102785
Қарағанды облысы  190362     53061      29685      29900      77716
Қостанай облысы   437090    256885      22264      46800     111141
Қызылорда облысы  151285     64626      22264       7800      56595
Маңғыстау облысы  129044     30380      28004       1300      69360
Павлодар облысы   348996    188220      35426      35100      90250
Солтүстiк Қазақ-
стан облысы       477601    330090      20583      32500      94428
Оңтүстiк Қазақ-
стан облысы       684254    452293      72533      65000      94428
Астана қаласы      79423     18370      35427      13000      12626
Алматы қаласы     219038    156144      50268          0      12626
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1379 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттік
тапсырыс шеңберiнде орта кәсiптiк бiлiм
беру бойынша оқыту құнының ұлғаюы жөнiндегі
шығыстардың орнын толтыруға берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу
__________________________________________________________________
Атауы                  |    Сомасы, мың теңге
__________________________________________________________________
Барлығы:                                 95631,0
Ақмола облысы                             2145,0
Ақтөбе облысы                             5792,0
Алматы облысы                             4819,0
Атырау облысы                             4390,0
Шығыс Қазақстан облысы                    8449,0
Жамбыл облысы                             9406,0

Западно-Казахстанская область                                 6766,0
Карагандинская область                                        7409,0
Костанайская область                                          7261,0
Кызылординская область                                        4654,0
Мангистауская область                                         4373,0
Павлодарская область                                          3878,0
Северо-Казахстанская область                                  2805,0
Южно-Казахстанская область                                   17724,0
город Астана                                                  4159,0
город Алматы                                                  1601,0
__________________________________________________________________________
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2004 года N 1379
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области
здравоохранения на 2005 год
__________________________________________________________________________
Наименование                            |   Сумма, тыс.тенге
--------------------------------------------------------------------------
Всего                                                       149771,0
Акмолинская область                                           9216,0
Актюбинская область                                           9216,0
Алматинская область                                           9216,0
Атырауская область                                            9120,0
Восточно-Казахстанская область                                9216,0
Жамбылская область                                            9216,0
Западно-Казахстанская область                                 9216,0
Карагандинская область                                        9216,0
Костанайская область                                          9216,0
Кызылординская область                                        9216,0
Мангистауская область                                         9120,0
Павлодарская область                                          9216,0
Северо-Казахстанская область                                  9216,0
Южно-Казахстанская область                                   10290,0
город Астана                                                 10649,0
город Алматы                                                  9216,0
__________________________________________________________________________

Батыс Қазақстан облысы                    6766,0
Қарағанды облысы                          7409,0
Қостанай облысы                           7261,0
Қызылорда облысы                          4654,0
Маңғыстау облысы                          4373,0
Павлодар облысы                           3878,0
Солтүстiк Қазақстан облысы                2805,0
Оңтүстiк Қазақстан облысы                17724,0
Астана қаласы                             4159,0
Алматы қаласы                             1601,0
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1379 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне медицина кадрларының,
сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы
менеджерлердің біліктілігін арттыруға және қайта
даярлауға берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттердiң сомасын бөлу
__________________________________________________________________
Атауы                  |    Сомасы, мың теңге
__________________________________________________________________
Барлығы:                                  149771,0
Ақмола облысы                               9216,0
Ақтөбе облысы                               9216,0
Алматы облысы                               9216,0
Атырау облысы                               9120,0
Шығыс Қазақстан облысы                      9216,0
Жамбыл облысы                               9216,0
Батыс Қазақстан облысы                      9216,0
Қарағанды облысы                            9216,0
Қостанай облысы                             9216,0
Қызылорда облысы                            9216,0
Маңғыстау облысы                            9120,0
Павлодар облысы                             9216,0
Солтүстiк Қазақстан облысы                  9216,0
Оңтүстiк Қазақстан облысы                  10290,0
Астана қаласы                              10649,0
Алматы қаласы                               9216,0
__________________________________________________________________