Об открытии и продлении сроков действия аккредитивов Агентству таможенного контроля Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1392
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Республиканской бюджетной комиссии о продлении срока действия договоров и об открытии и продлении сроков действия аккредитивов до 15 марта 2005 года Агентству таможенного контроля Республики Казахстан по бюджетной программе 004 "Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры", предусмотренной в республиканском бюджете на 2004 год:
Агентству таможенного контроля Республики Казахстан в соответствии с договором N 13 от 27 февраля 2004 года;
Департаменту таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан в соответствии с договором N 20 от 5 февраля 2004 года;
Департаменту таможенного контроля по Костанайской области Агентства таможенного контроля Республики Казахстан в соответствии с договором N 105 от 5 мая 2004 года;
Департаменту таможенного контроля по г. Алматы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан в соответствии с договором N 70 от 8 июня 2004 года.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан открыть и продлить аккредитивы в установленном порядке.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 20 декабря 2004 года.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiне аккредитивтердi ашу және олардың қолданылу мерзiмдерiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1392 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының 2004 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгiне 004 "Кедендiк бақылау және кедендiк инфрақұрылым объектiлерiн салу" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген:
Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiне 2004 жылғы 27 ақпандағы N 13 шартқа сәйкес;
Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментiне 2004 жылғы 5 ақпандағы N 20 шартқа сәйкес;
Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінің Қостанай облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментiне 2004 жылғы 5 мамырдағы N 105 шартқа сәйкес;
Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттігінің Алматы қаласы бойынша Кедендiк бақылау департаментiне 2004 жылғы 8 маусымдағы N 70 шартқа сәйкес шарттардың қолданылу мерзiмiн ұзарту әрi аккредитивтердi ашу және олардың қолданылу мерзiмдерiн 2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi белгіленген тәртiппен аккредитивтердi ашсын және ұзартсын.
3. Осы қаулы 2004 жылғы 20 желтоқсаннан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы