О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1398
В целях реализации Закона  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года
"О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
1) в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
программу 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам  городов Астаны  и  Алматы  на  строительство  и  реконструкцию объектов образования" изложить в следующей редакции:
"012  Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов образования                          11672030
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство Мариновской казахской школы на 350 мест
Атбасарского района Акмолинской области                       200300
Строительство средней школы на 192 места в селе
Новоалександровка Атбасарского района Акмолинской
области                                                       182750
Строительство Мартукской средней школы на 520 мест
Мартукского района Актюбинской области                        155000
Строительство Копинской средней школы на 320, мест в
селе Кенесту Темирского района Актюбинской области             52080
Строительство средней школы имени М.Тажина на 320
мест, в селе Монке би Шалкарского района Актюбинской
области                                                       100000
Строительство средней школы на 600 мест в селе
Шамалган Карасайского района Алматинской области              95 370
Строительство школы на 550 мест в селе Алгабас
Карасайского района Алматинской области                       262460
Строительство школы на 400 мест в селе Бирлик
Талгарского района Алматинской области                        138420
Строительство школы на 240 мест в селе Коянкус
Илийского района Алматинской области                           54160
Строительство школы на 180 мест в селе Ерменсай
Карасайского района Алматинской области                       100000
Строительство средней школы на 550 мест в селе Коктобе
Енбекшиказахского района Алматинской области                  200000
Строительство школы на 320 мест в селе Курилкино
Балакшинского поселкового округа города Атырау
Атырауской области                                            202590
Строительство основной школы на 220 мест в селе
Бесикты города Атырау Атырауской области                      215290
Строительство пришкольного интерната средней школы
имени Шарипова на 420 мест в поселке Доссор
Макатского района Атырауской области                          100000
Строительство средней школы на 380 мест в селе
Герасимовка Уланского района Восточно-Казахстанской
области                                                       129580
Строительство средней школы на 160 мест в селе Жаркын
города Семипалатинск Восточно-Казахстанской области            77600
Реконструкция средней школы на 320 мест в селе Ново-
Хайрузовка Катон-Карагайского района Восточно-
Казахстанской области                                         100000
Строительство средней школы имени Юрия Гагарина на
180 мест в селе Каргыба Тарбагатайского района Восточно-
Казахстанской области                                         118600
Строительство средней школы имени Турара Рыскулова на
180 мест в селе Шынбулак Жуалынского района
Жамбылской области                                             94320
Строительство школы N 2 на 844 места в селе Кордай
Кордайского района Жамбылской области                         100000
Строительство средней школы на 345 мест в поселке
Шоптыколь Каратобинского района Западно-
Казахстанской области                                         200000
Строительство средней школы с казахским языком
обучения на 688 мест в микрорайоне "Водник" поселка
Затобольск Костанайского района Костанайской области          383800
Строительство средней школы на 464 места в селе
Тартогай Шиелийского района Кызылординской области             96450
Строительство средней школы на 464 места в селе Актобе
Кармакшинского района Кызылординской области                   59830
Строительство средней школы на 360 мест в ауле Бесарык
Сырдарьинского района Кызылординской области                   50000
Строительство средней школы на 550 мест в селе Уштаган
Мангистауского района Мангистауской области                   284000
Строительство школы-интерната санаторного типа на 220
мест для детей, переболевших туберкулезом, в селе
Шалдай Щербактинского района Павлодарской области             539470
Строительство школы на 520 мест в селе Актогай
Актогайского района Павлодарской области                      100000
Строительство школы на 360 мест в селе Бишкуль
Кызылжарского района Северо-Казахстанской области              70500
Строительство школы на 400 мест в селе Тимирязево
Тимирязевского района Северо-Казахстанской области            170000
Завершение строительства школы на 1266 мест в селе
Мельдеби Шардаринского района Южно-Казахстанской
области                                                       160770
Строительство средней школы на 620 мест в селе Абай
Сарыагашского района Южно-Казахстанской области                28100
Строительство средней школы "Комсомол" на 360 мест в
селе Айнатас Казыгуртского района Южно-Казахстанской
области                                                        22800
Строительство средней школы имени Гаппарова на 660
мест в селе Атбулак Казыгуртского района Южно-
Казахстанской области                                          22900
Завершение строительства школы на 1200 мест в селе
Шолаккорган Созакского района Южно-Казахстанской
области                                                       152970
Строительство средней школы на 180 мест в селе Тогыс
Толебийского района Южно-Казахстанской области                112740
Строительство средней школы имени Оразбаева на 360
мест в селе Ынтымак Тюлькубасского района Южно-
Казахстанской области                                         140020
Строительство школы на 800 мест в селе Ортак города
Туркестан Южно-Казахстанской области                          100000
Строительство средней школы имени Хусанова на 900
мест в селе Сайрам Сайрамского района Южно-
Казахстанской области                                         150000
Строительство средней школы "Кокарал" на 600 мест в
селе Торткуль Ордабасынского района Южно-
Казахстанской области                                          80000
Строительство средней школы на 1176 мест в жилом
массиве "Новостройка" в селе Жана аул Мактааральского
района Южно-Казахстанской области                             100000
Строительство средней школы имени Сатпаева на 1200 мест
в селе Казыгурт Казыгуртского района Южно-
Казахстанской области                                          80720
Строительство средней школы на 350 мест в селе Кетебай
Мактааральского района Южно-Казахстанской области             116410
Строительство средней школы имени Т.Ибрагимова на 624
места в селе Арысь Отырарского района Южно-
Казахстанской области                                         100000
Строительство средней школы на 960 мест с
государственным языком обучения в поселке Восточное
города Семипалатинск Восточно-Казахстанской области           150000
Строительство средней школы на 1029 мест в микрорайоне
комплексной застройки по улице Толе-би города Тараз
Жамбылской области                                            150000
Завершение строительства средней школы на 704 места с
государственным языком обучения в 7-мом микрорайоне
города Жезказган Карагандинской области                       100000
Строительство средней школы на 1300 мест в городе
Темиртау Карагандинской области                               430000
Строительство средней школы с казахским языком обучения

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1398 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына   мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
1) 04 "Бiлiм бeру" деген функционалдық топта:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi" деген әкімші бойынша:
012 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттерi" деген бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"012    Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне білім беру
объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға
берілетін нысаналы даму трансферттерi            11672030
оның ішінде, инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Атбасар ауданының 350
орындық Маринов қазақ мектебін салу                200300
Ақмола облысы Атбасар ауданының
Новоалександровка ауылында 192 орындық
орта мектеп салу                                   182750
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданында 520
орындық Мәртөк орта мектебiн салу                  155000
Ақтөбе облысы Темір ауданының Кеңесту
ауылында 320 орындық Қопа орта мектебiн
салу                                                52080
Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Мөңке би
ауылында 320 орындық М.Тәжин атындағы орта
мектеп салу                                        100000
Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған
ауылында 600 орындық орта мектеп салу               95370
Алматы облысы Қарасай ауданының Алғабас
ауылында 550 орындық мектеп салу                   262460
Алматы облысы Талғар ауданының Бiрлiк
ауылында 400 орындық мектеп салу                   138420
Алматы облысы Iле ауданының Қоянқұс
ауылында 240 орындық мектеп салу                    54160
Алматы облысы Қарасай ауданының Ерменсай
ауылында 180 орындық мектеп салу                   100000
Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданының Көктөбе
ауылында 550 орындық орта мектеп салу              200000
Атырау облысының Атырау қаласы Балықшы
кенттiк округiнiң Курилкино ауылында 320
орындық мектеп салу                                202590
Атырау облысы Атырау қаласының Бесiктi
ауылында 220 орындық негiзгi мектеп салу           215290
Атырау облысы Мақат ауданының Доссор
кентінде Шәрiпов атындағы орта мектептiң
420 орындық мектеп жанындағы интернатын салу       100000
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының
Герасимовка ауылында 380 орындық орта
мектеп салу                                        129580
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының
Жарқын ауылында 160 орындық орта мектеп салу        77600
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының
Жаңа Хайрузов Шығыс Қазақстан облысы 320
орындық орта мектептi қайта жаңарту                100000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының
Қарғыба ауылында 180 орындық Юрий Гагарин
атындағы орта мектеп салу                          118600
Жамбыл облысы Жуалы ауданының Шымбұлақ
ауылында Тұрар Рысқұлов атындағы 180 орындық
орта мектеп салу                                    94320
Жамбыл облысы Қордай ауданының Қордай ауылында
844 орындық N 2 мектеп салу                        100000
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының
Шөптiкөл кентiнде 345 орындық орта мектеп салу     200000
Қостанай облысының Қостанай ауданы Затобол
кентінiң "Водник" шағын ауданында қазақ тiлінде
оқытатын 688 орындық орта мектеп салу              383800
Қызылорда облысы Шиелі ауданының Тартоғай
ауылында 464 орындық орта мектеп салу               96450
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Ақтөбе
ауылында 464 орындық орта мектеп салу               59830
Қызылорда облысы Сырдария ауданының Бесарық
ауылында 360 орындық орта мектеп салу               50000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Үштаған
ауылында 550 орындық орта мектеп салу              284000
Павлодар облысы Шарбақты ауданының Шалдай
ауылында туберкулезбен ауырған балаларға
арналған санаторий үлгiсiндегi 220 орындық
мектеп-интернат салу                               539470
Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай
ауылында 520 орындық мектеп салу                   100000
Солтүстiк Қазақстан облысы Қызылжар ауданының
Бiшкөл ауылында 360 орындық мектеп салу             70500
Солтүстiк Қазақстан облысы Тимирязев ауданының
Тимирязев ауылында 400 орындық мектеп салу         170000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданының
Мелдеби ауылында 1266 орындық мектептiң
құрылысын аяқтау                                   160770
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылында 620 орындық орта мектеп салу          28100
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының
Айнатас ауылында 360 орындық "Комсомол" орта
мектебiн салу                                       22800
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының
Атбұлақ ауылында 660 орындық Ғаппаров атындағы
орта мектеп салу                                    22900
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданының
Шолаққорған ауылында 1200 орындық мектептің
құрылысын аяқтау                                   152970
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төле би ауданының
Тоғыс ауылында 180 орындық орта мектеп салу        112740
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас ауданының
Ынтымақ ауылында 360 орындық Оразбаев атындағы
орта мектеп салу                                   140020
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласының
Ортақ ауылында 800 орындық мектеп салу             100000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданының
Сайрам ауылында 900 орындық Хусанов атындағы
орта мектеп салу                                   150000
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының
Төрткүл ауылында 600 орындық "Көкарал" opтa
мектебiн салу                                       80000
Оңтүстік Қазақстан облысының Мақтаарал ауданы
"Жаңаауыл" ауылының "Новостройка" тұрғын
алқабында 1176 орындық орта мектеп салу            100000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының
Қазығұрт ауылында 1200 орындық Сәтбаев
атындағы орта мектеп салу                           80720
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының
Кетебай ауылында 350 орындық орта мектеп салу      116410
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының
Арыс ауылында 624 орындық T. Ибрагимов атындағы
орта мектеп салу                                   100000
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының
Восточное кентiнде мемлекеттiк тiлде оқытатын
960 орындық орта мектеп салу                       150000
Жамбыл облысының Тараз қаласы Төле би
көшесiнiң бойындағы кешендi құрылыс шағын
ауданында 1029 орындық орта мектеп салу            150000
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының 7-шағын
ауданында мемлекеттiк тiлде оқытатын 704
орындық орта мектептiң құрылысын аяқтау            100000
Қарағанды облысының Темiртау қаласында 1300
орындық орта мектеп салу                           430000
Қарағанды облысының Сәтбаев қаласында қазақ

на 1700 мест в городе Сатпаев Карагандинской области          394160
Строительство средней школы с государственным языком
обучения на 900 учащихся в городе Костанае Костанайской
области                                                       100000
Реконструкция начальной казахской школы N 24а в городе
Костанае Костанайской области                                 100000
Строительство средней школы на 864 места в городе
Аральск Аральского района Кызылординской области               66250
Строительство школы с государственным языком обучения
на 1078 мест в городе Павлодаре Павлодарской области          150000
Строительство средней школы на 624 места в поселке
Жетыбай Каракиянского района Мангистауской области            184020
Строительство школы с государственным языком обучения
на 1100 мест с оздоровительным комплексом в 19-ом
микрорайоне города Петропавловска Северно-Казахстанской
области                                                       150000
Строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне
"Нурсат" города Шымкент Южно-Казахстанской области            125570
Строительство школы на 1000 мест в микрорайоне "Шанырак"
города Алматы                                                 200000
Строительство школы на 1000 мест в микрорайоне
"Таугуль" города Алматы                                       200000
Строительство средней школы на 1200 мест в районе улиц
Чернышевского-Ушакова города Астаны                            36400
Строительство школы на 1200 мест, левый берег, южнее
улицы  N 19 города Астаны                                      52400
Строительство школы на 1200 мест в районе улиц
Челюскинцев-Красной звезды города Астаны                      999830
Строительство средней школы на 1200 мест в районе улиц
Жанибека-Иманбаевой города Астаны                             950000
Строительство средней школы на 400 мест в поселке
Казгородок (ул. Литейная) города Астаны                       500000
Строительство школы на 1200 мест в микрорайоне "Юго-
Восток" города Астаны                                         209400
Строительство школы на 1200 мест в районе
магистральной улицы N 13 города Астаны                        424000";
2) в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
программу 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджету города Астаны на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения" изложить в следующей редакции:
"005  Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджету города Астаны на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения                       9032500
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство корпуса на 50 мест детского
противотуберкулезного санатория "Бурабай" в поселке
Боровое Щучинского района Акмолинской области                 108550
Строительство туберкулезной больницы на 60 коек в
городе Кандыагаш Мугалжарского района Актюбинском
области                                                       240000
Строительство туберкулезной больницы на 60 коек в
поселке Шубаркудук Темирского района Актюбинской
области                                                       240000
Строительство туберкулезной больницы на 60 коек в
городе Шалкар Шалкарского района Актюбинской
области                                                       220000
Строительство центральной районной больницы на 60 коек
с поликлиникой на 200 посещений в селе Байганин
Байганинского района Актюбинском области                      150000
Строительство многопрофильной больницы на 50 коек с
поликлиникой на 150 посещений в селе Шамалган
Карасайского района Алматинской области                       237500
Реконструкция родильного дома на 60 коек с женской
консультацией на 300 посещений в смену в городе
Жаркент Панфиловского района Алматинской области              180000
Реконструкция акушерского корпуса на 100 коек в городе
Есик Енбекшиказахского района Алматинской области             180500
Строительство больничного комплекса на 50 коек с
поликлиникой на 70 посещений в смену в поселке Доссор
Макатского района Атырауской области                          234990
Строительство туберкулезной больницы на 50 коек в селе
Чапаево Акжаикского района Западно-Казахстанской
области                                                       100000
Строительство туберкулезной больницы на 50 коек в селе
Дарьинское Зеленовского района Западно-Казахстанской
области                                                       100000
Строительство противотуберкулезного диспансера на 40
коек в селе Кулан района имени Турара Рыскулова
Жамбылской области                                             90000
Строительство туберкулезной больницы на 40 коек в селе
Мойынкум Мойынкумского района Жамбылской области              100000
Строительство центральной районной больницы на 150
коек с поликлиникой на 200 посещений в смену селе Кулан
района имени Турара Рыскулова Жамбылской области              252740
Строительство детского противотуберкулезного санатория
на 75 коек в поселке Каракыстак района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области                                  133890
Строительство здания районной санэпидстанции в селе
Кулан района имени Турара Рыскулова Жамбылской
области                                                       114730
Строительство семейно-врачебной амбулатории на 75
посещений на станции Луговая района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области                                   35450
Строительство семейно-врачебной амбулатории на 50
посещений в селе Каракыстак района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области                                   24030
Строительство сельского фельдшерско-акушерского
пункта в селе Кызыл-Шаруа района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области                                   14360
Строительство центральной районной больницы на 100
коек с поликлиникой на 200 посещений в поселке
Осакаровка Карагандинской области                             150000
Строительство Каркаралинской центральной районной
больницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в
городе Каркаралинск Карагандинской области                    177000
Реконструкция Жана-Аркинской центральной районной
больницы на 100 коек с поликлиникой на 250 посещений в
поселке Атасу Карагандинской области                           78480
Строительство Жанакорганской центральной районной
больницы на 190 коек в поселке Жанакорган
Кызылординской области                                        130000
Строительство туберкулезной больницы на 100 коек в
городе Аральск Аральского района Кызылординской
области                                                       222470
Строительство противотуберкулезного диспансера на 60
коек в поселке Жосалы Кармакшинского района
Кызылординской области                                         92150
Строительство туберкулезной больницы на 50 коек в
поселке Теренозек Сырдарьинского района
Кызылординской области                                        251540
Строительство туберкулезной больницы на 100 коек в
поселке Затобольск Костанайского района Костанайской
области                                                       100000
Строительство туберкулезной больницы на 50 коек в
поселке Шетпе Мангистауского района Мангистауской
области                                                       163770
Строительство туберкулезной больницы на 35 коек в селе
Баянаул Баянаульского района Павлодарской области              67270
Строительство туберкулезного отделения при центральной
районной больнице Иртышского района на 30 коек в селе
Иртышск Павлодарской области                                  180000
Строительство туберкулезной больницы на 35 коек в селе
Качиры Качирского района Павлодарской области                 160620
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50
коек с поликлиникой на 90 посещений в городе Булаево
района имени Жумабаева Северо-Казахстанской области           100000
Строительство центральной районной больницы на 100
коек с поликлиникой на 200 посещений в селе Талшик
Акжарского района Северо-Казахстанской области                100000
Строительство туберкулезной больницы на 60 коек в
поселке Аксу Сайрамского района Южно-Казахстанской
области                                                       200960
Строительство туберкулезной больницы на 50 коек в
городе Арысь Арысского района Южно-Казахстанской
области                                                       100000
Строительство центральной районной больницы на 150
коек с поликлиникой на 200 посещений в селе Абай
Сарыагашского района Южно-Казахстанской области               240000
Строительство туберкулезной больницы на 50 коек в селе
Шаульдер Отрарского района Южно-Казахстанской
области                                                        80000
Строительство центральной районной больницы на 240
коек с поликлиникой на 500 посещений в смену в селе
Темирлановка Ордабасинского района Южно-
Казахстанской области                                         249000
Строительство детского отделения на 70 коек
Акмолинского областного противотуберкулезного
диспансера имени К.Курманбаева Акмолинской области            100000
Строительство туберкулезной больницы на 100 коек в
городе Атырау Атырауской области                              372980
Строительство радиологического центра областного
онкодиспансера в городе Семипалатинске Восточно-
Казахстанской области                                         390000
Строительство центра лучевой терапии при
онкологическом диспансере в городе Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской области                                150000
Строительство онкологического диспансера в городе
Уральске Западно-Казахстанской области                        150000
Строительство туберкулезной больницы на 30 коек в
городе Приозерск Карагандинской области                       235600
Реконструкция областной детской больницы на 310 коек в
городе Костанае Костанайской области                          244690
Строительство женской консультации на 320 посещений в
смену в городе Костанае Костанайской области                  150000
Строительство поликлиники в городе Экибастузе
Павлодарской области                                          150000
Строительство лечебного корпуса на 100 коек на
территории областного тубдиспансера в городе
Петропавловске Северо-Казахстанской области                   346930
Строительство детской областной больницы на 300 коек с
поликлиникой на 240 посещений в смену в городе
Шымкент Южно-Казахстанской области                            209800
Строительство корпуса и реконструкция городского
онкологического диспансера в городе Астане                     30000
Строительство многопрофильного стационара на 360 коек
(левый берег) в городе Астане                                 102500
Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса
(взрослая поликлиника на 350 посещений в смену, детская
поликлиника на 150 посещений, Юго-Восток) в городе
Астане                                                        400000
Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса
(взрослая поликлиника на 350 посещений в смену, детская
поликлиника на 150 посещений, на левобережье) в городе
Астане                                                      400000";

тiлiнде оқытатын 1700 орындық орта мектеп салу     394160
Қостанай облысының Қостанай қаласында
мемлекеттiк тiлде оқытатын 900 оқушыға
арналған орта мектеп салу                          100000
Қостанай облысының Қостанай қаласындағы N 24a
бастауыш қазақ мектебiн қайта жаңарту              100000
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал қаласында
864 орындық орта мектеп салу                        66250
Павлодар облысының Павлодар қаласында
мемлекеттiк тiлде оқытатын 1078 орындық
мектеп салу                                        150000
Маңғыстау облысы Қарақиян ауданының Жетiбай
кентiнде 624 орындық орта мектеп салу              184020
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл
қаласының 19-шағын ауданында сауықтыру кешенi
бар мемлекеттік тiлде оқытатын 1100
орындық мектеп салу                                150000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласының
"Нұрсат" шағын ауданында 1200 орындық орта
мектеп салу                                        125570
Алматы қаласының "Шаңырақ" шағын ауданында
1000 орындық мектеп салу                           200000
Алматы қаласының "Таугүл" шағын ауданында
1000 орындық мектеп салу                           200000
Астана қаласының Чернышевский-Ушаков көшелерi
ауданында 1200 орындық орта мектеп салу             36400
Астана қаласы N 19 көшесiнiң оңтүстiгiне
қарай 1200 орындық мектеп салу, сол жағалау         52400
Астана қаласының Челюскиншiлер-Қызыл жұлдыз
көшелерi ауданында 1200 орындық мектеп салу        999830
Астана қаласының Жәнiбек-Иманбаева көшелерi
ауданында 1200 орындық орта мектеп салу            950000
Астана қаласының Казқалашық кентiнде (Литейная
көшесi) 400 орындық орта мектеп салу               500000
Астана қаласының "Оңтүстiк-Шығыс" шағын
ауданында 1200 орындық мектеп салу                 209400
Астана қаласының N 13 магистральды көшесi
ауданында 1200 орындық мектеп салу                 424000";
2) 05 "Денсаулық сақтау" деген функционалдық топта:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
005 "Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының бюджетiне денсаулық сақтау объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" деген бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"005    Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының
бюджетiне денсаулық сақтау объектiлерiн
салуға және қайта жаңартуға берiлетiн
нысаналы даму трансферттерi                       9032500
оның iшiнде, инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Щучье ауданының Бурабай
кентiнде 50 орындық "Бурабай" туберкулезге
қарсы балалар санаторийiнiң корпусын салу          108550
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Қандыағаш
қаласында 60 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   240000
Ақтөбе облысы Темiр ауданының Шұбарқұдық
кентiнде 60 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   240000
Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Шалқар
қаласында 60 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   220000
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Байғанин
ауылында 200 адам қабылдайтын емханасы бар
60 төсектiк орталық аудандық аурухана салу         150000
Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған
ауылында 150 адам қабылдайтын емханасы бар
50 төсектiк көп бейiндi аурухана салу              237500
Алматы облысы Панфилов ауданының Жаркент
қаласындағы ауысымда 300 адам қабылдайтын
әйелдер консультациясы бар 60 төсектiк
перзентхананы қайта жаңарту                        180000
Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданының Есiк
қаласындағы 100 төсектiк акушерлiк
корпусты қайта жаңарту                             180500
Атырау облысы Мақат ауданының Доссор кентiнде
ауысымда 70 адам қабылдайтын емханасы бар
50 төсектiк аурухана кешенiн салу                  234990
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының
Чапаев ауылында 50 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   100000
Батыс Қазақстан облысы Зеленков ауданы
Дарьинское ауылында 50 төсектік туберкулез
ауруханасын салу                                   100000
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Құлан ауылында 40 төсектiк
туберкулезге қарсы диспансер салу                   90000
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Мойынқұм
ауылында 40 төсектік туберкулез ауруханасын
салу                                               100000
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Құлан ауылында ауысымда 200 адам
қабылдайтын емханасы бар 150 төсектiк
орталық аудандық аурухана салу                     252740
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Қарақыстақ кентiнде 75 төсектiк
туберкулезге қарсы балалар санаторийін салу        133890
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Құлан ауылында аудандық санэпид-
станцияның ғимаратын салу                          114730
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Луговая станциясында 75 адам
қабылдайтын отбасылық-дәрiгерлiк
амбулатория салу                                    35450
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Қарақыстақ ауылында 50 адам
қабылдайтын отбасылық-дәрiгерлiк
амбулатория салу                                    24030
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Қызыл-Шаруа ауылында ауылдық
фельдшерлiк-акушерлік пункт салу                    14360
Қарағанды облысының Осакаров кентінде
200 адам қабылдайтын емханасы бар 100
төсектiк орталық аудандық аурухана салу            150000
Қарағанды облысының Қарқаралы қаласында
200 адам қабылдайтын емханасы бар 100
төсектiк Қарқаралы орталық аудандық
ауруханасын салу                                   177000
Қарағанды облысының Атасу кентiнде 250
адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектiк
Жаңаарқа орталық аудандық ауруханасын
қайта жаңарту                                       78480
Қызылорда облысының Жаңақорған кентiнде
190 төсектiк Жаңақорған орталық аудандық
ауруханасын салу                                   130000
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал
қаласында 100 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   222470
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Жосалы
кентiнде 60 төсектік туберкулезге қарсы
диспансер салу                                      92150
Қызылорда облысы Сырдария ауданының
Тереңөзек кентiнде 50 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   251540
Қостанай облысы Қостанай ауданының 3атобол
кентiнде 100 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   100000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Шетпе
кентiнде 50 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   163770
Павлодар облысы Баянауыл ауданының Баянауыл
ауылында 35 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                    67270
Павлодар облысының Ертiс ауылында Ертiс
ауданының аудандық орталық ауруханасының
жанынан 30 төсектiк туберкулез бөлiмшесiн салу     180000
Павлодар облысы Қашыр ауданының Қашыр
ауылында 35 төсектiк туберкулез ауруханасын
салу                                               160620
Солтүстiк Қазақстан облысы Жұмабаев атындағы
ауданның Булаев қаласында 90 адам қабылдайтын
емханасы бар 50 төсектiк туберкулезге қарсы
диспансер салу                                     100000
Солтүстiк Қазақстан облысы Ақжар ауданының
Талшық ауылында 200 адам қабылдайтын емханасы
бар 100 төсектік аудандық орталық аурухана салу    100000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданының
Ақсу кентiнде 60 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                   200960
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс ауданының Арыс
қаласында 50 төсектік туберкулез ауруханасын
салу                                               100000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылында 200 адам қабылдайтын емханасы
бар 150 төсектiк орталық аудандық аурухана
салу                                               240000
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының
Шәуiлдiр ауылында 50 төсектік туберкулез
ауруханасын салу                                    80000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданының
Темiрлан ауылында ауысымда 500 адам
қабылдайтын емханасы бар 240 төсектiк
орталық аудандық аурухана салу                     249000
Ақмола облысы Қ.Құрманбаев атындағы Ақмола
туберкулезге қарсы облыстық диспансердің
70 төсектiк балалар бөлiмшесiн салу                100000
Атырау облысының Атырау қаласында 100
төсектік туберкулез ауруханасын салу               372980
Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласында
облыстық онкодиспансердiң радиологиялық
орталығын салу                                     390000
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласындағы
онкологиялық диспансердiң жанынан сәулелi
терапия орталығын салу                             150000
Батыс Қазақстан облысының Орал қаласында
онкологиялық диспансер салу                        150000
Қарағанды облысының Приозерск қаласында
30 төсектiк туберкулез ауруханасын салу            235600
Қостанай облысының Қостанай қаласында
310 төсектiк облыстық балалар ауруханасын
қайта жаңарту                                      244690
Қостанай облысының Қостанай қаласында
ауысымда 320 адам қабылдайтын әйелдер
консультациясын салу                               150000
Павлодар облысының Екiбастұз қаласында емхана
салу                                               150000
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл
қаласындағы облыстық тубдиспансердiң аумағында
100 төсектiк емдеу корпусын салу                   346930
Оңтүстік Қазақстан облысының Шымкент қаласында
ауысымда 240 адам қабылдайтын 300 төсектік
облыстық балалар ауруханасын салу                  209800
Астана қаласында қалалық онкологиялық
диспансердің корпусын салу және қайта жаңарту       30000
Астана қаласында 360 төсектiк көп бейiндi
стационар салу (сол жақ жағалау)                   102500
Астана қаласында амбулаторлық-емханалық
кешен салу (ауысымда 350 адам қабылдайтын
ересектер емханасы, 150 адам қабылдайтын
балалар емханасы, Оңтүстiк-Шығыс)                  400000
Астана қаласында амбулаторлық-емханалық
кешен салу (ауысымда 350 адам қабылдайтын
ересектер емханасы, 150 адам қабылдайтын
балалар емханасы, сол жағалау)                    400 000";

3) в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
программу 017 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения" изложить в следующей редакции:
"017  Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения                                                5009099
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция разводящих сетей в селах Костычево,
Донское Жаркаинского района Акмолинской области                60060
Водоснабжение села Павловка (Еркиншилик)
Ерейментауского района Акмолинской области                     70000
Реконструкция системы водоснабжения села Кобда
Актюбинской области                                           113780
Реконструкция и расширение существующей системы
водоснабжения села Комсомольское Айтекебийского
района Актюбинской области                                     99725
Реконструкция и расширение системы водоснабжения села
Мартук Мартукского района Актюбинской области                  30000
Реконструкция существующего водопровода села Уил
Уилского района Актюбинской области                            50000
Реконструкция систем водоснабжения в поселке Улкен
Жамбылского района Алматинской области                         35000
Реконструкция и строительство системы водоснабжения в
поселке Балпык-Би Коксуского района Алматинской области        30000
Реконструкция Тургенского магистрального группового
водопровода в Енбекшиказахском районе Алматинской
области (II-я очередь)                                        115275
Реконструкция и строительство системы водоснабжения
села Акколь Балхашского района Алматинской области             39013
Реконструкция системы водоснабжения населенных
пунктов Алматинской области. Илийский район. Село
Байсерке (I и II очереди строительства)                        36465
Блочные водоочистные сооружения и внутрипоселковые
водопроводные сети в селе Миялы района
Кызылкогинского района Атырауской области                     200360
Блочные водоочистные сооружения и внутрипоселковые
водопроводные сети в селе Жаскайрат Кызылкогинского
района Атырауской области                                      31426
Блочные водоочистные сооружения и внутрипоселковые
водопроводные сети в селе Жангельды Кызылкогинского
района Атырауской области                                      39000
Реконструкция водопроводной сети и канализации села
Урджар Восточно-Казахстанской области (I-я очередь)            40721
Реконструкция сетей водоснабжения села Георгиевка
Жарминского района Восточно-Казахстанской области              70000
Строительство поселковых сетей водопровода в селе
Камышинка Шемонаихинского района Восточно-
Казахстанской области                                          82324
Восстановление системы водоснабжения села Акколь
Таласского района Жамбылской области                           63704
Водоснабжение ауыла Бостандык Таласского района
Жамбылской области                                             70567
Реконструкция группового водопровода в селе Ынтымак
Байзакского района Жамбылской области                          55000
Водоснабжение ауыла Аккум Таласского района Жамбылской
области                                                        48181
Водоснабжение поселка Муратсай Бокейординского
района Западно-Казахстанской области                           22350
Строительство скважин и реконструкция водовода в поселке Искра
Бокейординской района Западно-Казахстанской области            21755
Строительство резервуара, водонапорной башни и
реконструкция водовода в поселке Бисен Бокейординского
района Западно-Казахстанской области                           24139
Водоснабжение села Кыркопа Жангалинского района
Западно-Казахстанской области                                  36446
Строительство установки "Струя" в поселке Карасу
Казталовского района Западно-Казахстанской области             54746
Водообеспечение поселка Каракамыс Каратобинского
района Западно-Казахстанской области                           39684
Водоснабжение села Алмалы Акжаикского района
Западно-Казахстанской области                                  27908
Реконструкция внутрипоселковых водопроводных сетей и
напорно регулирующих сооружений в райцентре Жангала
Жангалинского района Западно-Казахстанской области             31413
Реконструкция внутрипоселковых сетей водопровода в
райцентре Сайхин Бокейординского района Западно-
Казахстанской области                                          45711
Водоснабжение поселка Базаршолан Акжаикского района
Западно-Казахстанской области                                  22347
Водоснабжение села Айдархан Жангалинского района
Западно-Казахстанской области                                  35850
Водоснабжение села Маштексай Жангалинского района
Западно-Казахстанской области                                  25000
Водоснабжение поселка Бостандык Казталовского района
Западно-Казахстанской области                                  26853
Строительство водопровода села Кентубек Бурлинского
района Западно-Казахстанской области                           35000
Реконструкция водовода поселка Мереке Таскалинского
района Западно-Казахстанской области                           22100
Реконструкция водопровода села Новенькое Зеленовского
района Западно-Казахстанской области                           35233
Реконструкция скважин и водовода села Первосоветское
Зеленовского района Западно-Казахстанской области              25000
Реконструкция скважин и водовода в селе Казталовка
Казталовского района Западно-Казахстанской области             26800
Реконструкция водовода села Каменка (северная часть)
Таскалинского района Западно-Казахстанской области             20000
Реконструкция водопровода и колонок села Макарово
Зеленовского района Западно-Казахстанской области              23949
Водоснабжение поселка Пятимар Жангалинского района
Западно-Казахстанской области                                  23047
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения
поселка Молодежный Карагандинской области                      40000
Реконструкция водопроводных сетей села Карагаш
Жанааркинского района Карагандинской области                   17366
Реконструкция водопроводных сетей села Тугускен
Жанааркинского района Карагандинской области                   14799
Реконструкция водопроводных сетей в районном центре
села Аксу-Аюлы Шетского района Карагандинской
области                                                        50000
Водозаборные скважины и водопроводные сети села
Батпак Осакаровского района Карагандинской области             44083
Реконструкция водопроводных сетей в селе Коянды
Каркаралинского района Карагандинской области                  37330
Реконструкция водопроводных сетей в селе Кызыл-Ту
Каркаралинского района Карагандинской области                  12670
Реконструкция водопровода города Каркаралинска, 3
очередь (резервуар), Карагандинская область                    18387
Реконструкция Желкуарского водовода Житикаринского
района Костанайской области                                   180000
Реконструкция Ишимского группового водопровода
Костанайской области                                           50000
Реконструкция разводящих сетей водопровода поселка
Амангельды Амангельдинского района Костанайской
области                                                        72792
Реконструкция системы водоснабжения в поселке
Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской
области                                                        52700
Реконструкция системы водоснабжения в поселке
Теренозек Сырдаринского района Кызылординской
области                                                        30000
Реконструкция и расширение систем водоснабжения и
водоотведения в поселке Тасбогет Кызылординской
области                                                        50000
Расширение водопровода в райцентре Жалагаш
Жалагашского района Кызылординской области. Головное

3) 10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
017 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне сумен жабдықтау жүйелерiн дамытуға берілетiн нысаналы даму трансферттерi" деген бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"017    Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне сумен жабдықтау
жүйесiн дамытуға берiлетiн нысаналы даму
трансферттерi                                     5009099
оның iшiнде, инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Жарқайың ауданының Костычево,
Донское ауылында тарату желiлерiн қайта
жаңарту                                             60060
Ақмола облысы Ерейментау ауданының Павловка
(Еркiншiлiк) ауылын сумен жабдықтау                 70000
Ақтөбе облысы Қобда ауылының сумен жабдықтау
жүйесiн қайта жаңарту                              113780
Ақтөбе облысының Әйтеке би ауданы
Комсомольское ауылының қазiргі сумен
жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту және кеңейту        99725
Ақтөбе облысының Мәртөк ауданы Мәртөк
ауылының сумен жабдықтау жүйесiн қайта
жаңарту және кеңейту                                30000
Ақтөбе облысының Ойыл ауданы Ойыл ауылының
қазiргi су құбырын қайта жаңарту                    50000
Алматы облысы Жамбыл ауданының Yлкен
кентiндегi сумен жабдықтау жүйесін
қайта жаңарту                                       35000
Алматы облысы Көксу ауданының Балпық би
кентіндегі сумен жабдықтау жүйесiн
қайта жаңарту және салу                            30000
Алматы облысының Еңбекшіқазақ ауданындағы
Түрген магистральды топты су құбырын қайта
жаңарту (II кезегi)                                115275
Алматы облысы Балқаш ауданының Ақкөл ауылын
сумен жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту
және салу                                           39013
Алматы облысының елдi мекендерiн сумен
жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту. Іле ауданы.
Байсерке ауылы. (құрылыстың I және II кезегi)       36465
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы
ауылындағы блоктық су тазарту құрылыстары мен
кентiшiлiк су құбыры желiлерi                      200360
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Жасқайрат
ауылындағы блоктық су тазарту құрылыстары мен
кентiшілік су құбыры желiлерi                       31426
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Жангелдi
ауылындағы блоктық су тазарту құрылыстары мен
кентiшiлiк су құбыры желiлерi                       39000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауылының су
құбыры желiсiн және кәрiзiн қайта жаңарту
(I кезегi)                                          40721
Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы
Георгиевка ауылының сумен жабдықтау желiлерiн
қайта жаңарту                                       70000
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының
Камышинка ауылында су құбырының кенттiк
желiлерiн салу                                      82324
Жамбыл облысының Талас ауданы Ақкөл ауылының
сумен жабдықтау жүйесiн қалпына келтiру             63704
Жамбыл облысы Талас ауданының Бостандық
ауылын сумен жабдықтау                              70567
Жамбыл облысының Байзақ ауданы Ынтымақ
ауылының топты су құбырын қайта жаңарту             55000
Жамбыл облысы Талас ауданының Аққұм ауылын
сумен жабдықтау                                     48181
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының
Мұратсай кентiн сумен жабдықтау                     22350
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының
Искра кентiнде ұңғымалар салу және сутартқышты
қайта жаңарту                                       21755
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының
Бисен кентiнде резервуар, тегеурiндi су
мұнарасын салу және сутартқышты қайта жаңарту       24139
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының
Қырқопа ауылын сумен жабдықтау                      36446
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының
Қарасу кентiнде "Струя" қондырғысын салу            54746
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының
Қарақамыс кентiн сумен қамтамасыз ету               39684
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының
Алмалы ауылын сумен жабдықтау                       27908
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының
Жаңақала аудан орталығында кентiшiлiк су
құбыры желiлерiн және тегеурiндi реттеушi
құрылыстарды қайта жаңарту                          31413
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының
Сайқын аудан орталығындағы кентiшiлiк су
құбыры желiлерiн қайта жаңарту                      45711
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының
Базаршолан кентiн сумен жабдықтау                   22347
Батыс Қазақстан облысы Жангелдi ауданының
Айдархан ауылын сумен жабдықтау                     35850
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының
Мәштексай ауылын сумен жабдықтау                    25000
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының
Бостандық кентiн сумен жабдықтау                    26853
Батыс Қазақстан облысының Бөрлi ауданы
Кеңтүбек ауылының су құбырын салу                   35000
Батыс Қазақстан облысының Тасқала ауданы
Мереке кентiнiң сутартқышын қайта жаңарту           22100
Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы
Новенькое ауылының су құбырын қайта жаңарту         35233
Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы
Первосоветское ауылының ұңғымалары мен
сутартқышын қайта жаңарту                           25000
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының
Казталовка ауылындағы ұңғымалары мен
сутартқышты қайта жаңарту                           26800
Батыс Қазақстан облысының Тасқала ауданы
Каменка ауылының (солтүстiк бөлiгi)
сутартқышын қайта жаңарту                           20000
Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы
Макарово ауылының сутартқышы мен колонкаларын
қайта жаңарту                                       23949
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының
Пятимар кентiн сумен жабдықтау                      23047
Қарағанды облысы Молодежный кентiнiң сумен
жабдықтау және сутарту жүйелерiн қайта жаңарту      40000
Қарағанды облысының Жаңаарқа ауданы Қараағаш
ауылының су құбыры желiлерiн қайта жаңарту          17366
Қарағанды облысының Жаңаарқа ауданы Тоғысқан
ауылының су құбыры желілерiн қайта жаңарту          14799
Қарағанды облысының Шет ауданы Ақсу-Аюлы
ауылының аудан орталығында су құбыры
желiлерiн қайта жаңарту                             50000
Қарағанды облысының Осакаров ауданы Батпақ
ауылының су жинағы мен су құбыры желiлері           44083
Қарағанды облысының Қарқаралы ауданының Қоянды
ауылында су құбыры желiлерiн қайта жаңарту          37330
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қызыл-Ту
ауылында су құбыры желiлерiн қайта жаңарту          12670
Қарқаралы қаласының су құбырын қайта жаңарту,
3-кезегі (резервуар), Қарағанды облысы              18387
Қостанай облысы Жiтiқара ауданының Желқуар
сутартқышын қайта жаңарту                          180000
Қостанай облысының Есiл топты су құбырын қайта
жаңарту                                             50000
Қостанай облысының Амангелді ауданы Амангелдi
кентiнiң таратушы су құбыры желiлерiн қайта
жаңарту                                             72792
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының
Жаңақорған кентiнде сумен жабдықтау жүйесiн
қайта жаңарту                                       52700
Қызылорда облысы Сырдария ауданының Тереңөзек
кентiнде сумен жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту      30000
Қызылорда облысының Тасбөгет кентiнде сумен
жабдықтау және су тарту жүйелерiн қайта
жаңарту және кеңейту                                50000
Қызылорда облысы Жалағаш ауданының Жалағаш
аудан орталығында су құбырын кеңейту. Бас су

водозаборное сооружение (2 этап)                              139863
Строительство подземного водовода протяженностью 9,5
км в поселке Жетибай Каракиянского района
Мангистауской области                                          88124
Реконструкция разводящей сети и сооружений в селе
Иртышск Иртышского района Павлодарской области                 80952
Реконструкция разводящей сети водопровода и
сооружений в селе Успенка Успенского района
Павлодарской области                                           85700
II очередь локальной системы организации водоснабжения
населенных пунктов в Павлодарской области, города Аксу
(сельская зона), село Акжол, водоснабжение с
комплексным блок-модулем                                       10164
Реконструкция и расширение водопроводных сетей в селе
Кашир Качирского района Павлодарской области (II-я
очередь)                                                       73033
Локальная система строительства водоснабжения поселка
Ленинский площадки N 1, N 2, N 3 город Павлодар
(сельская зона). Пункты водоснабжения                          18735
Локальная система строительства водоснабжения села
Мойылды город Павлодар (сельская зона). Пункты
водоснабжения                                                   8231
Реконструкция водовода в селе Песчаное Павлодарской
области                                                        60000
Водоснабжение сельских населенных пунктов
Уалихановского и Акжарского районов (II-я очередь)
Северо-Казахстанской области                                   81613
Строительство кустовых скважинных водозаборов в
Жамбылском районе (II-я очередь) Северо-Казахстанской
области                                                        80000
Водоснабжение села Абай и близлежащих аулов
Сарыагашского района Южно-Казахстанской области               123847
Водоснабжение села Жибек жолы Сайрамского района
Южно-Казахстанской области                                     47454
Водоснабжение населенного пункта Шаульдер
Отырарского района Южно-Казахстанской области                  46329
Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту. Поселок
Темир Южно-Казахстанской области                               30000
Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту.
Поселок Кокмардан Южно-Казахстанской области,                  25000
Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту
Поселок Арыс Южно-Казахстанской-области                        31973
Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту.
Поселок Кызыл-Ту Южно-Казахстанской области                    13362
Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту.
Поселок Шойманов Южно-Казахстанской области                    28540
Строительство водопроводов населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам, Кокмардан, Кызыл-Ту.
Поселок Когам Южно-Казахстанской области                       24872
Водоснабжение населенного пункта Аметбек Отырарского
района Южно-Казахстанской области                              26149
Реконструкция сетей водоснабжения города Макинска
Буландынского района Акмолинской области                       35397
Реконструкция водовода и сетей города Державинска
Жаркаинского района Акмолинской области (II-очередь)           80000
Реконструкция Нуринского группового водопровода (II-я
очередь) Акмолинской области                                  120000
Реконструкция группового водопровода Кульсары-
Тургузба-Шокпартугай-Аккизтогай Атырауской области            144647
Водоснабжение города Риддер Восточно-Казахстанской
области из подземного источника                               191717
Реконструкция городских водопроводных сетей города
Приозерска Карагандинской области                              90000
Реконструкция и оптимизация водопроводных систем
населенных пунктов Абайского района Карагандинской
области (Абай. Карабас) II очередь                            220140
Реконструкция Ащи-Тастинского магистрального водовода
Костанайской области                                          150000
Водовод в поселке Тайынша (I-й и II-й этап поселка Киялы
- поселка Чермошнянка - поселка Тайынша) в Северо-
Казахстанской области                                          77198
Водоснабжение города Туркестан Южно-Казахстанской
области                                                      100000".

жинағы құрылысы (2-кезегi)                         139863
Маңғыстау облысы Қарақиян ауданының Жетібай
кентiнде ұзындығы 9,5 км жерасты сутартқышын
салу                                                88124
Павлодар облысы Ертіс ауданының Ертiс
ауылындағы таратушы желi мен құрылыстарды
қайта жаңарту                                       80952
Павлодар облысы Успенск ауданы Успенка
ауылында таратушы су құбыры желісi мен
құрылыстарды қайта жаңарту                          85700
Павлодар облысындағы елдi мекендерді сумен
жабдықтауды ұйымдастыру жергiлiктi жүйесінiң
II кезегi. Ақсу қаласы (ауылдық аймақ),
Ақжол ауылы, кешендi блок-модульмен сумен
жабдықтау                                           10164
Павлодар облысы Қашыр ауданының Қашыр
ауылында су құбыры желiлерiн қайта
жаңарту және кеңейту (II кезегi)                    73033
Ленинский кентiнiң сумен жабдықтау
құрылысының жергіліктi жүйесi N 1, N 2, N 3
алаңдар Павлодар қаласы (ауылдық аймақ).
Сумен жабдықтау пункттерi                           18735
Мойылды ауылын сумен жабдықтау құрылысының
жергiлiктi жүйесi Павлодар қаласы (ауылдық
аймақ). Сумен жабдықтау пункттері                    8231
Павлодар облысының Песчаное ауылындағы
сутаратқышты қайта жаңарту                          60000
Солтүстiк Қазақстан облысы Уәлиханов және
Ақжар аудандарының ауылдық елдi мекендерiн
сумен жабдықтау (II кезегi)                         81613
Солтүстiк Қазақстан облысының Жамбыл ауданында
шоғырланған ұңғы су жинағышын салу (ІI кезегi)      80000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылын және жақын маңдағы ауылдарын сумен
жабдықтау                                          123847
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданының
Жiбек жолы ауылын сумен жабдықтау                   47454
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының
Шәуiлдiр елді мекенiн сумен жабдықтау               46329
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын салу.
Оңтүстiк Қазақстан облысының Темiр кентi            30000
Арыс, Шойманов, Темір, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Көкмардан
кентi                                               25000
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Арыс кентi       31973
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының
Қызыл-Ту кенті                                      13362
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елді мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Шойманов
кентi                                               28540
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Қоғам кентi      24872
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының
Әметбек елдi мекенiн сумен жабдықтау                26149
Ақмола облысының Бұланды ауданы Макинск
қаласының сумен жабдықтау желiлерiн қайта
жаңарту                                             35397
Ақмола облысының Жарқайың ауданы Державинск
қаласының сутартқышы мен желiлерiн қайта
жаңарту (II кезегi)                                 80000
Ақмола облысының Нұра топты су құбырын қайта
жаңарту (II кезегi)                                120000
Атырау облысы Құлсары-Тұрғызба-Шоқпартоғай-
Аққызтоғай топты су құбырын қайта жаңарту          144647
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласын жерасты
көзiнен сумен жабдықтау                            191717
Қарағанды облысы Приозерск қаласының
қалалық су құбыры желiлерiн қайта жаңарту           90000
Қарағанды облысының Абай ауданы елдi
мекендерiнiң су құбыры желiлерiн қайта
жаңарту және оңтайландыру (Абай, Қарабас)
II кезегi.                                         220140
Қостанай облысы Ащы-Тасты магистральды
сутартқышын қайта жаңарту                          150000
Солтүстiк Қазақстан облысының Тайынша
кентiндегi сутаратқыш (Қиялы кентiнiң -
Черномошнянка кентiнiң - Тайынша кентiнiң
I және II кезегi)                                   77198
Оңтүстiк Қазақстан облысының Түркiстан
қаласын сумен жабдықтау                            100000";

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі