О продлении сроков действия аккредитивов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1400
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии о продлении сроков действия аккредитивов до 15 марта 2005 года, открытых Комитетом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы по республиканским бюджетным программам 002 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство жилья" и 025 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 20 декабря 2004 года.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 2004 года N 1400
Перечень
государственных учреждений, которым продлевается
срок действия аккредитивов до 15 марта 2005 года
по Акмолинской области
Государственному учреждению "Отдел капитального строительства, благоустройства и дорожного хозяйства г. Кокшетау" в соответствии с договором N 6/11 от 26 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему б/н от 2 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "Энергоспецмонтажпроект".
по Актюбинском области
Государственному учреждению "Отдел учета жилищного фонда города" в соответствии с договорами N 28 от 23 августа 2004 года, N 40, 41 от 16 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Бокес", N 29 от 23 августа 2004 года, заключенным с ТОО "Полисервис", N 30 от 23 августа 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 27 сентября 2004 года, заключенными с ТОО "Интерстиль";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Айтекебийского района" в соответствии с договором N 1 от 26 августа 2004 года, заключенным с ТОО "Бокес";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Алгинского района" в соответствии с договором N 1 от 26 августа 2004 года, заключенным с ТОО "Бокес";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Байганинского района" в соответствии с договором N 8 от 8 сентября 2004 года, заключенным с ТОО "Бокес";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Иргизского района" в соответствии с договором N 9 от 3 сентября 2004 года, заключенным с ТОО "Бокес";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Каргалинского района" в соответствии с договором N 44 от 31 августа 2004 года, заключенным с ТОО "Бокес";

Аккредитивтердiң қолданылу мерзiмдерiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1400 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының қосымшаға сәйкес 002 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй салуға кредит беру" және 025 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттік коммуналдық тұрғын ұй қорының тұрғын ұй құрылысына берілетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттік бағдарламалары бойынша Қазақстан Республикасында тұрғын ұй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру шеңберiнде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi ашқан аккредитивтердiң қолданылу мерзiмдерiн 2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысымен келiсілсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 20 желтоқсаннан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1400 қаулысына
қосымша
Аккредитивтердiң қолданылу мерзiмдерi
2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзартылатын
мемлекеттік мекемелердiң тізбесi Ақмола облысы бойынша
"Энергоспецмонтажпроект" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 26 қазандағы N 6/11 шартқа, оған 2004 жылғы 2 желтоқсандағы нөмiрсiз қосымша келiсiмге сәйкес "Көкшетау қаласының күрделi құрылыс, абаттандыру және жол шаруашылығы бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi;
Ақтөбе облысы бойынша
"Бокес" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 23 тамыздағы N 28, 2004 жылғы 16 қарашадағы NN 40, 41, "Полисервис" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 23 тамыздағы N 30, "Интерстиль" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 23 тамыздағы N 30 шарттарға, оған 2004 жылғы 27 қыркүйектегі N 1 қосымша келiсiмге сәйкес "Қаланың тұрғын үй қорын есепке алу бөлiмi" мемлекеттік мекемесi;
"Бокес" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 26 тамыздағы N 1 шартқа сәйкес "Әйтеке би ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi;
"Бокес" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 26 тамыздағы N 1 шартқа сәйкес "Алға ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi" мемлекеттік мекемесi;
"Бокес" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 8 қыркүйектегi N 8 шартқа сәйкес "Байғанин ауданының коммуналдық меншiк бөлімі" мемлекеттік мекемесi;
"Бокес" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 9 шартқа сәйкес "Ырғыз ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi;
"Бокес" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 31 тамыздағы N 44 шартқа сәйкес "Қарғалы ауданының коммуналдық меншік бөлiмi" мемлекеттік мекемесi;

Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Мартукского района" в соответствии с договором N 8 от 1 сентября 2004 года, заключенным с ТОО "Интерстиль";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Мугалжарского района" в соответствии с договором б/н от 6 октября 2004 года, заключенным с ТОО "Интерстиль";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Уилского района" в соответствии с договором N 9 от 1 октября 2004 года, заключенным с ТОО "Батыс-Курылысы";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Кобдинского района" в соответствии с договором N 1 от 28 сентября 2004 года, заключенным с ТОО "Интерстиль";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Хромтауского района" в соответствии с договором N 20 от 1 октября 2004 года, заключенным с ТОО "Интерстиль";
Государственному учреждению "Отдел коммунальной собственности Шалкарского района" в соответствии с договором N 10 от 31 августа 2004 года, заключенным с ТОО "Интерстиль".
по Алматинской области
Аппарату акима Алматинской области  в соответствии с договорами:
N 42/08/04 от 16 августа 2004 года с дополнительным соглашением к нему б/н
от 9 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "АТИЛ";
N 38/08/04 от 3 августа 2004 года с дополнительным соглашением к нему б/н
от 9 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "Келешек";
N 42/08/04 от 16 августа 2004 года с дополнительным соглашением к нему б/н
от 8 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "СК АСАР";
N 90/12/04 от 9 декабря 2004 года, заключенным с филиалом ТОО "Промстройпроект";
N 91/12/04 от 9 декабря 2004 года, заключенным с ТОО "АРС ЛТД";
N 89/12/04 от 9 декабря 2004 года, заключенным с ТОО "Теплоремстрой".
по Атырауской области
Управлению строительного комплекса Атырауской области в соответствии с договорами:
N 53/2004/РБ от 12 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 6 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "Сорес ЛТД";
N 54/2004/РБ от 12 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 6 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "Тарннас".
по Восточно-Казахстанской области
Государственному учреждению "Управление энергетики, жилищно-коммунального хозяйства, строительства и транспорта Восточно-Казахстанской области" в соответствии с договорами:
N 236 от 20 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 239 от 20 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 343 от 6 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Восток-Росс-Комплект";
N 237 от 20 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 240 от 20 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 156 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1
oт 22 ноября 2004 года, N 159 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 344 от 20 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 271 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 322 от 18 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 319 от 18 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с КГКП "Облжилкомхозстрой";
N 239 от 20 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 241 от 20 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 230 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 231 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 323 от 18 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 320 от 18 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 356 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Востокгражданпроект-KZ";

"Интерстиль" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 8 шартқа сәйкес "Мартөк ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi" мемлекеттік мекемесi;
"Интерстиль" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 6 қазандағы нөмірсiз шартқа сәйкес "Мұғалжар ауданының коммуналдық меншік бөлімі" мемлекеттік мекемесi;
"Батыс-Құрылыс" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 1 қазандағы N 9 шартқа сәйкес "Ойыл ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi" мемлекеттік мекемесi;
"Интерстиль" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 28 қыркүйектегi N 1 шартқа сәйкес "Қобда ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi" мемлекеттік мекемесi;
"Интерстиль" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 1 қазандағы N 20 шартқа сәйкес "Хромтау ауданының коммуналдық меншiк бөлiмi" мемлекеттік мекемесi;
"Интерстиль" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 31 тамыздағы N 10 шартқа сәйкес "Шалқар ауданының коммуналдық меншiк бөлiмі" мемлекеттік мекемесi;
Алматы облысы бойынша
Мынадай шарттарға сәйкес Алматы облысы әкімiнiң аппараты:
"АТИЛ" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 16 тамыздағы N 42/08/04, оған 2004 жылғы 9 желтоқсандағы нөмiрсiз қосымша келiсiмге;
"Келешек" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 3 тамыздағы N 38/08/04, оған 2004 жылғы 9 желтоқсандағы нөмiрсiз қосымша келiсiмге;
"СК ACAP" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 16 тамыздағы N 42/08/04, оған 2004 жылғы 8 желтоқсандағы нөмiрсiз қосымша келiсiмге;
"Промстройпроект" ЖШС-тың Филиалымен жасасқан 2004 жылғы 9 желтоқсандағы N 90/12/04;
"APC ЛТД" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 9 желтоқсандағы N 91/12/04;
"Теплоремстрой" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 9 желтоқсандағы N 89/12/04;
Атырау облысы бойынша
Мынадай шарттарға сәйкес Атырау облысының құрылыс кешенi басқармасы:
"Copec ЛТД" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 12 шiлдедегі N 53/2004/РБ, оған 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Тарннас" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 12 шілдедегi N 54/2004/PБ, оған 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1 қосымша келiсiмге;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
Мынадай шарттарға сәйкес "Шығыс Қазақстан облысының Энергетика тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, құрылыс және көлiк басқармасы" мемлекеттік мекемесi:
"Восток-Росс-Комплект" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 236, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 239, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 6 қазандағы N 343, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Облтұрғынкомшаруақұрылыс" КМҚК-мен жасасқан 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 237, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 240, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 шілдедегі N 156, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 шілдедегі N 159, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 344, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 271, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 18 қазандағы N 322, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 18 қазандағы N 319, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Шығысазаматжоба KZ" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 20 қыркүйектегi N 239, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 241, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 шiлдедегi N 230, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 шiлдедегi N 231, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 18 қазандағы N 320, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келісiмге, 2004 жылғы 22 қарашадағы N 356;

N 160 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 224 от 14 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 266 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 264 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Мега";
N 162 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 152 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 307 от 14 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 247 от 22 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 326 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 273 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 327 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 304 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 305 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 249 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 265 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 267 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ГКП "Облдоркомхоз";
N 161 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 312 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 313 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО ПИИ "Семстройпроект";
N 245 от 22 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 246 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Тенур";
N 153 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 308 от 20 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 311 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 309 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 248 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 250 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 310 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ПК ПИ "Семипалатинскгражданпроект";

"Мега" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 20 шiлдедегі N 160, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 224, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 266, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 264, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Облжолкомшаруашылық" МКК-пен жасасқан 2004 жылғы 20 шілдедегі N 162, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 шiлдедегі N 152, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 307, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 22 қыркүйектегі N 247, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 273, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 327, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 304, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 305, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 249, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 265, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 267, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Семейқұрылысжоба" ЖЗИ ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 20 шiлдедегі N 161, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 312, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 313, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Тенур" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 22 қыркүйектегі N 245, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 246, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"Семейазаматжоба" ЖИ ӨК-пен жасасқан 2004 жылғы 20 шiлдедегi N 153, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 308, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 311, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 309, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 248, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 250, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 310, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;

N 154 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 157 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "ЮКО";
N 151 от 20 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 258 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 259 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 260 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, N 261 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Иртышгэсстрой";
N 270 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "ОМКО";
N 272 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Стройэнергопроект";
N 318 от 18 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 321 от 18 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Спецстройремонт";
N 232 от 20 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Азимут";
N 324 от 14 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, N 325 от 29 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 22 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Семей-Отделстрой".
по Жамбылской области
Государственному учреждению "Управление строительства и коммунального хозяйства акима города Тараза" в соответствии с договорами:
N 53 от 5 августа 2004 года, с дополнительным соглашением к нему N 14 от 7 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "ОМКО";
N 48 от 28 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 11 от 7 декабря 2004 года, заключенными с ОАО "Жамбылснаб";
N 47 от 28 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 9 от 7 декабря 2004 года, заключенными с ЗАО "Агроспецстрой";
N 46 от 28 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 10 от 7 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "Камкор";
N 58 от 9 августа 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 13 от 7 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "Жамбылхимстройинженеринг";
N 49 от 28 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 12 от 7 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "Жамбылжолкурылыс".
по Западно-Казахстанской области
Государственному учреждению "Западно-Казахстанское областное управление архитектуры и строительства" в соответствии с договорами:

"ЮКO" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 20 шiлдедегi N 154, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 20 шiлдедегi N 157, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Ертiсгэсқұрылыс" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 20 шiлдедегі N 151, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келісiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 258, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 259, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 260, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 261, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"OMКO" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 4 қазандағы N 270, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Құрылысэнергияжоба" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 4 қазандағы N 272, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Арнаулықұрылысжөндеу" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 18 қазандағы N 318, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 18 қазандағы N 321, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Азимут" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 20 қыркүйектегі N 232, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Семей-Құрылысбөлiмi" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 324, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 325, оған 2004 жылғы 22 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
Жамбыл облысы бойынша
Мынадай шарттарға сәйкес "Тараз қаласы әкiмiнiң құрылыс және коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі:
"ОМКО" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 5 тамыздағы N 53, оған 2004 жылғы 7 желтоқсандағы N 14 қосымша келiсiмге;
"Жамбылжабдықтау" ААҚ-пен жасасқан 2004 жылғы 28 шiлдедегi N 48, оған 2004 жылғы 7 желтоқсандағы N 11 қосымша келiсiмге;
"Агроарнаулықұрылыс" ЖАҚ-пен жасасқан 2004 жылғы 28 шілдедегі N 47, оған 2004 жылғы 7 желтоқсандағы N 9 қосымша келiсiмге;
"Қамқор" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 28 шілдедегi N 46, оған 2004 жылғы 7 желтоқсандағы N 10 қосымша келiсiмге;
"Жамбылхимқұрылысинжиниринг" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 9 тамыздағы N 58, оған 2004 жылғы 7 желтоқсандағы N 13 қосымша келiсiмге;
"Жамбылжолқұрылыс" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 28 шiлдедегі N 49, оған 2004 жылғы 7 желтоқсандағы N 12 қосымша келiсiмге;
Батыс Қазақстан облысы бойынша
Мынадай шарттарға сәйкес "Батыс Қазақстанның облыстық сәулет және құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі:

N 28 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, N 29 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО СФ "Алтим";
N 30 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Спецгазремстрой";
N 31 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, N 32 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от
24  ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Металлкурылыссервис";
N 33 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, N 34 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО СКФ "Жаиксельстрой";
N 35 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, N 36 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ПК "Мариал";
N 37 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ЗАО "Ареал";
N 26 от 13 августа 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, N 27 от 13 августа 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Акжаик-строй";
N 64 от 22 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 65 от 22 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Унистрой";
N 38 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 39 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 40 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1
от 24 ноября 2004 года, N 41 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему
N 1 от 24 ноября 2004 года, N 42 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 43 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 44 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 45 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 46 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 47 от 3 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Бустер";
N 50 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 51 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 52 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 53 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 54 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему
N 1 от 24 ноября 2004 года, N 55 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Новое строительство";

"Алтим" ҚФ ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 28, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 29, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"Арнаулыгазжөндеуқұрылыс" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 30, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"Металлқұрылыссервис" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 31, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 32, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"Жайықауылқұрылыс" СКФ ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 33, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 34, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге,;
"Мариал" ӨК-пен жасасқан 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 35, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 36, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"Ареал" ЖАҚ-пен жасасқан 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 37, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"Ақжайық-құрылыс" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 13 тамыздағы N 26, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 13 тамыздағы N 27, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"Унистрой" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 22 қазандағы N 64, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 22 қазандағы N 65, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Бустер" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 38, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 39, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 40, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 41, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 42, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 43, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 44, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 45, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегі N 46, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 3 қыркүйектегi N 47, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Жаңа құрылыс" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 4 қазандағы N 50, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 51, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 52, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 53, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 54, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 55, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;

N 58 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 59 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 60 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 61 от 4 октября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Сана Маркет".
по Кызылординской области
Государственному учреждению "Областное управление архитектуры, строительства и жилищно-коммунального хозяйства" в соответствии с договорами N 04-53 от 29 сентября 2004 года, заключенным с ТОО "СК Данекер", N 04-54 от 29 сентября 2004 года, заключенным с ТОО "Альянс", N 04-52 от 29 сентября 2004 года, заключенным с ТОО "Султан Б", N 04-64 от 1 декабря 2004 года, заключенным с ТОО "Промстройсервис - Е".
по Мангистауской области
Департаменту архитектуры, строительства, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства в соответствии с договорами:
N 30 от 12 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 29 ноября 2004 года, N 31 от 12 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 29 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "СТРОЙ и К";
N 56 от 22 ноября 2004 года, заключенным с ТОО "Hуp-сервис МТК";
N 55 от 22 ноября 2004 года, заключенным с ЧП "Медетов К.Б.".
по Павлодарской области
Государственному учреждению "Департамент коммунального хозяйства, транспорта и коммуникации области" в соответствии с договором N 58 от 9 июля 2004 года с дополнительным  соглашением к нему N 2 от 3 декабря 2004 года, заключенными с ТОО "СМР-Павлодар".
по Северо-Казахстанской области
Департаменту архитектуры, строительства и социальной инфраструктуры Акима Северо-Казахстанской области в соответствии с договорами:
N 170 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 51 от 26 ноября 2004 года, N 173 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 44 от 26 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Севимсталькон";
N 176 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 45 от 26 ноября 2004 года, N 193 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 46 от 26 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Лира";
N 186 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 49 от 26 ноября 2004 год, N 192 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 47 от 26 ноября 2004 года, N 194 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 52 от 26 ноября 2004 года, заключенными с КГП "Управление капитального строительства акимата Северо-Казахстанской области при Департаменте архитектуры, строительства и социальной инфраструктуры акима Северо-Казахстанской области";

"Сана Маркет" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 4 қазандағы N 58, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 59, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 60, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келісiмге, 2004 жылғы 4 қазандағы N 61, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
Қызылорда облысы бойынша
"ҚК Дәнекер" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 29 қыркүйектегі
N 04-53, "Альянс" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 29 қыркүйектегі
N 04-54, "Сұлтан Б" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 29 қыркүйектегі
N 04-52, "Промстройсервис-Е" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 04-64 шарттарға сәйкес "Облыстық сәулет, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттiк мекемесi;
Маңғыстау облысы бойынша
Мынадай шарттарға сәйкес Сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығы департаментi:
"СТРОЙ и К" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 12 шілдедегі N 30, оған 2004 жылғы 29 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 12 шiлдедегі N 31, оған 2004 жылғы 29 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге;
"Нұр-сервис МТК" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 22 қарашадағы N 56;
"Медетов К.Б." ЖК-мен жасасқан 2004 жылғы 22 қарашадағы N 55;
Павлодар облысы бойынша
"ҚМЖ-Павлодар" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 9 шiлдедегі N 58 шартқа, оған, 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 2 қосымша келiсiмге сәйкес "Облыстың коммуналдық шаруашылық, көлiк және коммуникация департаментi" мемлекеттік мекемесі;
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Мынадай шарттарға сәйкес Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң сәулет, құрылыс және әлеуметтiк инфрақұрылым департаменті:
"Севимсталькон" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 13 шiлдедегі
N 170, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 51 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 13 шілдедегі N 173, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 44 қосымша келiсiмге;
"Лира" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 13 шiлдедегі N 176, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 45 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 13 шiлдедегі N 193, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 46 қосымша келiсiмге;
"Солтүстік Қазақстан облысы әкiмiнiң сәулет, құрылыс және әлеуметтiк инфрақұрылым департаментiнiң жанындағы Солтүстік Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң күрделi құрылыс басқармасы" КMК-пен жасасқан 2004 жылғы 13 шілдедегі N 186, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 49 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 13 шiлдедегі N 192, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 47 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 13 шілдедегі N 194, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 52 қосымша келiсiмге;

N 195 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 50 от 26 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Севгражданпроект";
N 187 от 13 июля 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 48 от 26 ноября 2004 года, заключенными с ГККП "Северо-Казахстанский проектный институт".
по городу Астана
Государственному учреждению "Департамент капитального строительства города Астаны" в соответствии с договорами:
N 4/171 от 24 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 2 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Компания "Мади";
N 4/172 от 24 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, N 4/146 от 7 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "Альянсстройинвест";
N 4/147 от 8 сентября 2004 года с дополнительным соглашением к нему N 1 от 24 ноября 2004 года, заключенными с ТОО "АЙ-СУ-АСТАНА".

"Солтүстіказаматжоба" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 13 шілдедегі N 195, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 50 қосымша келiсiмге;
"Солтүстiк Қазақстан жобалау институты" МКҚК-мен жасасқан 2004 жылғы 13 шiлдедегі N 187, оған 2004 жылғы 26 қарашадағы N 48 қосымша келiсiмге;
Астана қаласы бойынша
Мынадай шарттарға сәйкес "Астана қаласының күрделi құрылыс департаментi" мемлекеттiк мекемесi:
"Компания "Мади" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 24 қыркүйектегі N 4/171, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"Альянсстройинвест" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 24 қыркүйектегi N 4/172, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге, 2004 жылғы 7 қыркүйектегі N 4/146, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 2 қосымша келiсiмге;
"АЙ-СУ-АСТАНА" ЖШС-пен жасасқан 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 4/147, оған 2004 жылғы 24 қарашадағы N 1 қосымша келiсiмге.