О размерах денежных выплат сотрудникам дипломатической службы Республики Казахстан за дипломатический ранг и работу со сведениями, составляющими государственные секреты
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1406
В соответствии со статьей 29  Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года
"О дипломатической службе Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить сотрудникам дипломатической службы Республики Казахстан следующие размеры денежных выплат, исчисляемые исходя из должностных окладов в национальной валюте:
1) за дипломатический ранг - 25%;
2) за работу со сведениями, составляющими государственные секреты - 15%.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 565 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан";
2) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 апреля 1993 года
N 188 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от
2 июля 1992 года N 565" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 92);
3) пункт 1 Изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 года N 465 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14, ст. 107).
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы дипломатиялық қызметiнiң қызметкерлерiне дипломатиялық дәрежесi және мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтермен жұмыс істегенi үшін төленетін ақшалай төлемдердiң мөлшерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1406 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы Заңының  29-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы дипломатиялық қызметiнiң қызметкерлерiне ұлттық валютада лауазымдық жалақыларын негiзге ала отырып есептелетін ақшалай төлемдердiң мынадай мөлшерi белгiленсiн:
1) дипломаттық дәрежесi үшiн - 25%;
2) мемлекеттік құпияларды құрайтын мәлiметтермен жұмыс iстегенi үшiн - 15%.
2. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 565  қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегі N 565 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 сәуiрдегi N 188 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 8, 92-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 сәуiрдегi N 465  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 14, 107-құжат).
3. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы