Об открытии и продлении срока действия аккредитива Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1408
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии об открытии и продлении срока действия аккредитива до 15 марта 2005 года Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по договору на финансирование от 23 августа 2004 года и дополнительному Соглашению к нему от 27 декабря 2004 года по бюджетной программе 006 "Развитие инфраструктуры воздушного транспорта", подпрограмме 016
"Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета" на возмещение налогов и таможенных пошлин Консорциуму Siemens-Marubeni-Laing-Alarko.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке открыть и продлить срок действия аккредитива.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiне аккредитив ашу және оның қолданылу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1408 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң Азаматтық авиация комитетiне 006 "Әуе көлiгі инфрақұрылымын дамыту" бюджеттiк бағдарламасы, 016 "Жобаны республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша 2004 жылғы 23 тамыздағы қаржыландыруға арналған шарт және 2004 жылғы 27 желтоқсандағы оған қосымша Келiсiм бойынша Siemens-Marubeni-Laing-Alarko Консорциумына салықтарды және кеден баждарын өтеуге аккредитив ашу және оның қолданылу мерзiмiн 2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысымен келiсілсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Қазынашылық комитетi белгiленген тәртiппен аккредитив ашсын және оның қолданылу мерзiмiн ұзартсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы