О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Шанхай (Китайская Народная Республика)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1425
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Шанхай (Китайская Народная Республика)".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан
в городе Шанхай (Китайская Народная Республика)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Шанхай (Китайская Народная Республика) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шанхай қаласында (Қытай Халық Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1425 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Шанхай қаласында (Қытай Халық Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Шанхай қаласында (Қытай Халық Республикасы)
Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Шанхай қаласында (Қытай Халық Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Yкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi