О распределении сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1452
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года
"О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения;
2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на содержание вновь вводимых в 2005 году объектов здравоохранения.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить перечисление целевых текущих трансфертов областным бюджетам в установленном порядке.
3. Акимам областей:
1) обеспечить своевременное и целевое использование выделенных сумм целевых текущих трансфертов;
2) до 5 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представлять в Министерство здравоохранения Республики Казахстан отчет об использовании выделенных целевых текущих трансфертов.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2004 года N 1452
Правила использования целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь
вводимых объектов здравоохранения
Настоящие Правила определяют порядок использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения, выделяемых за счет средств республиканского бюджета по республиканской бюджетной программе 027 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения".
1. Целевые текущие трансферты выделяются на текущие расходы, связанные с содержанием вновь вводимых объектов здравоохранения, за исключением расходов капитального характера, на основании представляемых акимами областей актов приемочных комиссий о приемке объектов здравоохранения в эксплуатацию и решений местных исполнительных органов об открытии объектов здравоохранения.

Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер сомасын облыстық бюджеттерге бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1452 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының  14-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттердi пайдалану ережесi;
2) 2005 жылы жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер сомасын облыстық бюджеттерге бөлу бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi белгiленген тәртiппен нысаналы ағымдағы трансферттердi облыстық бюджеттерге аударуды қамтамасыз етсiн.
3. Облыстардың әкiмдерi:
1) нысаналы ағымдағы трансферттердiң бөлiнген сомасын уақтылы және мақсатты пайдалануды қамтамасыз етсiн;
2) есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 5-күнiне дейiн Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне бөлiнген нысаналы ағымдағы трансферттердiң пайдаланылуы туралы есептi ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1452 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске
қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн
ұстауға берiлетiн нысаналы ағымдағы
трансферттер пайдалану ережесі
Осы Ереже 027 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасы бойынша республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға бөлiнетiн нысаналы ағымдағы трансферттердi пайдаланудың тәртiбiн айқындайды.
1. Нысаналы ағымдағы трансферттер облыс әкiмдерi ұсынатын денсаулық сақтау объектiлерiн пайдалануға қабылдау туралы қабылдап алу комиссияларының актiлерi және жергiлiктi атқарушы органдардың денсаулық сақтау объектiлерiн ашу туралы шешiмдерi негiзiнде күрделi сипаттағы шығыстарды қоспағанда, жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға байланысты ағымдағы шығыстарға бөлiнедi.

2. Местные органы государственного управления здравоохранением, в случаях задержки ввода объекта в эксплуатацию, могут вносить предложения в Министерство здравоохранения Республики Казахстан о перераспределении средств в пределах утвержденной суммы на соответствующий финансовый год.
3. Министерство здравоохранения Республики Казахстан представляет Министерству финансов Республики Казахстан отчетность в порядке и сроки, установленные законодательством.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2004 года N 1452
Распределение сумм
целевых текущих трансфертов областным бюджетам на содержание
вновь вводимых в 2005 году объектов здравоохранения <*>
Сноска. Распределение сумм - в редакции постановления Правительства РК от 30 июня 2005 г. N 661 .
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Всего

2. Денсаулық сақтауды мемлекеттiк басқару жергiлiктi органдары объектiнi пайдалануға енгiзу кешiктiрiлген жағдайда, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне тиiстi қаржы жылына арналып бекiтiлген сома шегiнде қаражатты қайта бөлу туралы ұсыныс енгiзуi мүмкiн.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне заңнамада белгiленген тәртiппен және мерзiмдерде есеп бередi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1452 қаулысымен
бекiтiлген
2005 жылы жаңадан iске қосылатын денсаулық
сақтау объектiлерiн ұстауға облыстық бюджеттерге
берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер
сомасын бөлу
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2005.06.30. N  661  қаулысымен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы