О Султанове Е.Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1471
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Султанова Ерика Хамзиновича председателем Комитета развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Е.Х.Сұлтанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1471 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Сұлтанов Ерiк Хамзаұлы Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігі Көлiк инфрақұрылымын дамыту комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi