О Байдаулетове Н.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1472
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Байдаулетова Нуржана Талиповича председателем Комитета путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Н.Т.Байдәулетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1472 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Нұржан Тәлiпұлы Байдәулетов Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Жол қатынастары комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi