Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 197ам Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулының 196-қосымшасында:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны:
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Мектеп-интернаттың оқу корпусының шатырына күрделi жөндеу, оқу, жатын орын корпустарына, акт залына, ғимараттарының электрмен және сумен жабдықтау желiлерiне күрделi жөндеу жүргiзу үшiн жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу және мемлекеттiк сараптама жүргізу.";
сегiзiнші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Негiзгi құралдарды сатып алу: асханаға арналған жабдық: қуыру шкафы - 1 дана, тұрмыстық тоңазытқыш - 1 дана, электр таба - 1 дана, электр плитасы - 2 дана, ыдыс жуу машинасы - 1 дана, электр ет турағышы - 1 дана, электронды таразы - 2 дана, тоңазытқыш камера - 2 дана, мармит - 1 дана; музыкалық аспаптар: пианино - 3 дана, скрипка - 2 дана, виолончель - 1 дана, контрабас - 3 дана, рояль - 1 дана, арфа - 1 дана; киiм шкафтары - 25 дана, жұмсақ жиһаз - 2 жиынтық, компьютер - 5 дана; медпунктке арналған жабдық: физиокабинет - 1 жиынтық. Бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттама мен мемлекеттік сараптамаға сәйкес күрделi жөндеу жүргiзу";
2) көрсетiлген қаулының 197-қосымшасында:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5 және 7-бағандарында:
___________________________________________________________________
1| 2| 3| 4|          5       | 6 |            7
___________________________________________________________________
мынадай мазмұндағы      мынадай мазмұндағы
төртiншi абзацпен       абзацпен толықтырылсын:
толықтырылсын:          "Ұлттық ғылыми-практикалық
"Дүниежүзiлiк           дене тәрбиесi орталығы"
қысқы универсиа-
даға қатысуға
дайындық";
___________________________________________________________________
алтыншы абзац ", ксерокс - 1 дана, компьютерге жиынтықтар - 3 атаулы, офиске арналған техника: гильотина - 1 дана, брошюраларға арналған степлер - 1 дана;" деген сөздермен толықтырылсын;
жетіншi абзац ", ризограф - 1 дана, ноутбук - 1 дана;" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 197ам
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 196 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"Разработка проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы для проведения капитального ремонта кровли учебного корпуса, капитального ремонта учебного, спального корпусов, актового зала, сетей электро- и водоснабжения зданий школы-интерната.";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"Приобретение основных средств: оборудование для столовой: жарочный шкаф - 1 штука, холодильник бытовой - 1 штука, электросковорода - 1 штука, электроплита - 2 штуки, посудомоечная машина - 1 штука, электромясорубка - 1 штука, весы электронные - 2 штуки, холодильная камера - 2 штуки, мармит - 1 штука; музыкальные инструменты: пианино - 3 штуки, скрипка - 2 штуки, виолончель - 1 штука, контрабас - 3 штуки, рояль - 1 штука, арфа - 1 штука; плательные шкафы - 25 штук, мягкая мебель - 2 комплекта, компьютер - 5 штук; оборудование для медпункта: физиокабинет - 1 комплект. Проведение капитального ремонта в соответствии с утвержденной проектно-сметной документацией и государственной экспертизой";
2) в приложении 197 к указанному постановлению:
в графах 5 и 7 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
____________________________________________________________________
1 |2 |3 |4 |           5             |  6  |            7
____________________________________________________________________
дополнить абзацем               дополнить абзацем
четвертым следующего со-        следующего содержания:
держания:                       "Национальный научно-
"Подготовка к участию           практический центр
во Всемирной зимней             физической культуры";
универсиаде";
____________________________________________________________________
абзац шестой дополнить словами ", ксерокс - 1 штука,
комплектующие к компьютеру - 3 наименования, техника для офиса: гильотина - 1 штука, степлер для брошюр - 1 штука;";
абзац седьмой дополнить словами ", ризограф - 1 штука, ноутбук - 1 штука;";