О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2004 года N 197ч
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения и изменения:
1) в приложении 220 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", в строке, порядковый номер 6:
после слова "техники" дополнить словами "и мебели";
дополнить словами ", мебель - 1 комплект";
2) в приложении 230 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифры "14" заменить цифрами "213";
3) в приложении 249 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "31" заменить цифрами "60";
после слов "г. Астаны - маммограф - 1," дополнить словами "Аппарат искусственной вентиляции легких для взрослых - 2, дефибриллятор - 1, электрокардиограф - 1, бронхоскоп - 1, матрацы с электроподогревом - 2, аппарат для непрерывного плазмофереза - 1, аппарат для плазмоцитофереза - 1, аппарат УЗИ - 1, видеоэндоскопический комплекс для лапороскопических
оперативных вмешательств - 1, электромеханический морцелятор - 1, ультразвуковой диссектор - 1, операционные столы - 2, электрокоагулятор операционный - 1, дозаторы для лекарственных веществ - 4, аппарат для реинфузии крови - 1, отсосы вакуумные хирургические - 3, ларингоскопы оптоволоконные - 2, маточный манипулятор - 1, аппарат для экспресс определения электролитов крови - 1, аппарат для экспресс определения газов крови - 1;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қарашадағы N 197ч қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізілсін:
1) көрсетiлген қаулыға  220-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында реттiк нөмiрi 6-жолда:
"техникасын" деген сөзден кейiн "және жиһаздар" деген сөздермен толықтырылсын;
", жиһаз - 1 жинақ" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 230-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің 5-бағанында "14" деген сандар "213" деген сандармен ауыстырылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 249-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің 5-бағанында "31" деген сандар "60" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы - маммограф - 1," деген сөздерден кейiн "Ересектерге арналған өкпенi жасанды желдеткiш аппараты - 2, дефибриллятор - 1, электрокардиограф - 1, бронхоскоп - 1, электрлi жылытқышы бар матрацтар - 2, үздiксiз плазмоферезге арналған аппарат - 1, плазмоцитоферезге арналған аппарат - 1, УДС аппараты - 1, лапороскопиялық жедел араласуларға арналған бейнеэндоскопиялық кешен - 1, электромеханикалық морцелатор - 1, ультрадыбыстық диссектор - 1, операциялық үстелдер - 2, операциялық электрокоагулятор - 1, дәрілiк заттарға арналған дозаторлар - 4, қан реинфузиясына арналған аппарат - 1, хирургиялық вакуум сорғыштары - 3, оптикалық талшықты ларингоскоптар - 2, жатыр манипуляторы - 1, қанның электролиттерiн жедел айқындауға арналған аппарат - 1, қанның газдарын жедел айқындауға арналған аппарат - 1;" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі