О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2004 года N 197ш
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнение:
1) в приложении 4 к указанному постановлению:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Задачи бюджетной программы": содержание Парламента Республики Казахстан, обеспечение воздушным транспортом делегаций Парламента Республики Казахстан во главе с председателями палат, разработка проектов законов, внесение изменений и дополнений в законы, инициируемые депутатами Республики Казахстан, проведение исследований в области законотворческой деятельности, повышение профессиональной квалификации государственных служащих, оснащение новых зданий Сената и Мажилиса и служебного жилья мебелью, бытовой техникой, и прочими элементами интерьера. Обновление технически и морально устаревшей компьютерной техники, защита информационно-вычислительной сети Парламента на основе приобретения современных информационных технологий (программно-аппаратных, программных продуктов), приобретение информационных услуг и оборудования для создания фонда информационных ресурсов по вышеуказанным видам информации.
Обеспечение фото- и видеосъемок, проводимых мероприятий для освещения деятельности Парламента в СМИ.
Обеспечение видеоконференц-связи председателей палат с Президентом.
Реконструкция локальной вычислительной сети Парламента.
Создание специализированной типографии Парламента с целью снижения цен на выпуск брошюр "Парламентский вестник" и сокращения расходов на полиграфические услуги.";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
абзацы второй, третий строки, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"Приобретение 120 наборов мягкой мебели, 120 наборов мебели для спальни, 120 телевизоров, 120 пылесосов, 120 микроволновых печей, 120 холодильников, 120 стиральных машин".
Оснащение вновь построенных зданий Сената и Мажилиса:
Приобретение: 4 столов рабочих, 4 столов для заседаний, 275 столиков журнальных, 368 кресел, 50 шкафов, 22 комплектов мягких уголков отдыха, 800 стульев, 81 портрета Президента, 2 гербов Республики Казахстан, 214 настольных светильников, 14000 метров ткани для штор, 2100 метров карнизов для штор, 11 флагов с флагштоками, 117 ковров, 1430 метров ковровых дорожек, 222 наборов письменных, 102 часов, 98 сейфов, 430 тумб, 93 холодильников, 174 зеркал, 346 наборов посуды, 6740 кв.м жалюзи, 8 трибун, 110 диванов для посетителей.
Оборудование для фотолаборатории - 1 комплект оборудования для изготовления фотографий и осветительное оборудование в комплекте с аксессуарами для съемок.
Приобретение 1 комплекта телестудийного оборудования с аксессуарами.
Приобретение 2 комплектов оборудования видеоконференц связи председателей палат Парламента с Президентом Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 қарашадағы N 197ш Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  4-қосымшада :
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Парламентiн ұстау, палаталар төрағаларының басқаруындағы Қазақстан Республикасы Парламентiнiң делегацияларын әуе көлiгімен қамтамасыз ету, заң жобаларын әзiрлеу, Қазақстан Республикасының депутаттары бастамашылық жасаған заңдарға өзгерiстер мен толықтырулар енгізу, заң шығармашылығы қызметi саласында зерттеулер жүргізу, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру, Сенат пен Мәжiлiстiң жаңа ғимараттарын және қызметтiк тұрғын үйлердi жиһазбен, тұрмыстық техникамен және өзге де интерьер элементтерiмен жарақтандыру. Техникалық және моральдық жағынан ескiрген компьютерлiк техниканы жаңарту, қазіргi заманғы ақпараттық технологиялар (бағдарламалық-ақпараттық, бағдарламалық өнiмдер) сатып алу негiзiнде Парламенттiң ақпараттық-есептеу желiсiн қорғау, жоғарыда көрсетiлген ақпарат түрлерi бойынша ақпараттық ресурстар қорын жасау үшiн ақпараттық қызметтер мен жабдықтар сатып алу.
БАҚ-та Парламент қызметiн көрсету үшiн өткiзiлетiн iс-шараларды фото және бейне түсiрудi қамтамасыз ету.
Палаталар төрағаларының Президентпен бейне конференция байланысын қамтамасыз ету.
Парламенттiң жергілiктi есептеу желiсiн қайта жаңарту.
"Парламент хабаршысы" брошюраларын шығару бағасын төмендету және полиграфиялық қызметтерге арналған шығыстарды азайту мақсатында Парламенттiң мамандандырылған баспаханасын құру.";
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 4-жолдың екiншi, үшiншi абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"120 жұмсақ жиһаз жиынтығын, 120 ұйықтайтын бөлмеге арналған жиһаз жиынтығын, 120 телевизор, 120 шаңсорғыш, 120 қысқа толқынды пеш, 120 тоңазытқыш, 120 кір жуатын машина сатып алу";
Сенат пен Мәжілiстiң жаңадан салынған ғимараттарын жарақтандыру:
Мыналарды сатып алу: 4 жұмыс үстелi, 4 мәжілiске арналған үстел, 275 журнал үстелi, 368 кресло, 50 шкаф, 22 жиынтық жұмсақ демалыс бұрыштамасы, 800 орындық, 81 Президент портретi, Қазақстан Республикасының 2 Елтаңбасы, 214 үстел үстiне қойылатын шырағдан, перделерге арналған 14000 метр мата, перделерге арналған 2100 метр карниз, ту тұғыры бар 11 жалау, 117 кілем, 1430 метр кілем төсенiшi, 222 жазуға арналған жинақ, 102 сағат, 98 сейф, 430 тумба, 93 тоңазытқыш, 174 айна, 346 ыдыс-аяқ жиынтығы, 6740 шаршы метр күнқалқалар, 8 мiнбе, келушiлерге арналған 110 диван.
Фотозертхана жабдығы - фотосурет шығаратын жабдық пен суретке түсiретiн аксессуарларымен бiрге жарық беретiн жабдықтың 1 жиынтығы.
Аксессуарларымен бiрге телестудия жабдығының 1 жиынтығын сатып алу.
Парламент палаталары төрағаларының Қазақстан Республикасының Президентiмен бейне конференция байланысы жабдығының 2 жиынтығын сатып алу.

Приобретение типографского оборудования для издания брошюр с полноцветной печатью: 4 единицы процессорных блока для полиграфии, 3 монитора, 1 слайд-сканера, 1 профессионального CDD сканера, 1 цифровой фотокамеры, принтера 3 единицы, монтажного стола 1 единица, фотонаборного аппарата с комплектом расходных материалов 1 единица, проявочной машины с комплектом расходных материалов 1 единица, контрольно-измерительного оборудования 1 единица, формного оборудования (копировальная рама) с комплектом расходных материалов 1 единица, автомата проявки печатных форм с комплектом расходных материалов 1 единица, офсетных печатных машин 3 единицы, копировальных машин в комплекте 2 единицы, резательных машин 2 единицы, вырубного пресса 1 единица, листоподборочных установок 2 единицы, проволокошвейного оборудования с комплектом расходных материалов 1 единица, скобошвейного оборудования с комплектом расходных материалов 1 единица, оборудования клеевого скрепления 1 единица, фальцевальной машины с комплектом расходных материалов 1 единица, высокоскоростного ламинатора с комплектом расходных материалов 1 единица, перфорационно-беговального оборудования 1 единица, нумератора 1 единицы.
Приобретение активного оборудования для локальной вычислительной сети здания Мажилиса: 2 центральных коммутатора в комплекте; 22 этажных коммутатора в комплекте; 1 комплект программного обеспечения для сетевого активного оборудования.";
2) в приложении 5 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпункт в) графы 5 дополнить словами ", приобретение 1 компьютера для апробации подсистемы "Связь с электоратом".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Толық түрлі-түсті басылатын брошюраларды шығару үшiн баспахана жабдығын сатып алу: 4 бiрлiк полиграфияға арналған процессор блогы, 3 монитор, 1 слайд-сканер, 1 кәсіптік CDD сканері, 1 цифрлы фотокамера, принтер - 3 бiрлiк, монтаждау үстелi - 1 бiрлiк, шығыс материалдары жиынтығымен бiрге фотожинақ аппараты - 1 бiрлiк, шығыс материалдары жиынтығымен бiрге айқындағыш машина - 1 бiрлiк, бақылау-өлшеу жабдығы - 1 бiрлiк, шығыс материалдары жиынтығымен бiрге қалып жабдығы (көшiру жақтауы) - 1 бiрлiк, шығыс материалдары жиынтығымен бiрге баспа қалыптарын айқындағыш автомат - 1 бiрлiк, офсеттiк баспа машинасы - 3 бiрлiк, жиынтығымен бiрге көшiру машинасы - 2 бiрлiк, қағаз кесетiн машина - 2 бiрлiк, кесетiн прес - 1 бiрлiк, парақ жинайтын қондырғы - 2 бiрлiк, шығыс материалдары жиынтығымен бiрге сыммен тiгетiн жабдық - 1 бiрлiк, шығыс материалдары жиынтығымен бiрге қапсырма тiгетiн жабдық - 1 бiрлiк, желiммен бекiтетiн жабдық - 1 бiрлiк, шығыс материалдары жиынтығымен бiрге бүктеу машинасы - 1 бiрлiк, шығыс материалдары жиынтығымен бiрге жоғары жылдамдықты ламинатор - 1 бiрлiк, тесу-бүгу жабдығы - 1 бiрлiк, нөмiрлеушi - 1 бiрлiк.
Мәжiлiс ғимаратының жергiлiктi есептеу желiсi үшiн белсендi жабдықты сатып алу: 2 жиынтықты орталық коммутатор; 22 жиынтықты  қабаттық коммутатор; 1 жиынтық желiлiк белсендi жабдыққа арналған бағдарламалық қамтамасыз ету.";
2) көрсетiлген қаулыға  5-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанның в) тармақшасы ", "Электоратпен байланыс" қосалқы жүйесiн сынақтан өткiзу үшiн 1 компьютер сатып алу" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі