О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 197с
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнение:
в  приложении 357  к указанному постановлению:
в пункте 5:
слово "части" исключить;
слова "содержание радиоконтрольного и радиоизмерительного оборудования, а также радиоконтрольных пунктов" заменить словами "техническое сопровождение системы радиомониторинга радиочастотного спектра и системы учета данных радиоизлучающих средств гражданского назначения";
в таблице пункта 6 в графе 5:
слово "части" исключить;
слова "10000-кратного размера месячного расчетного показателя" заменить словами
"20 190 тыс.тенге, в том числе включающего в себя разработку предпроектной и проектной документации на создание наземного комплекса управления космическими аппаратами и системы мониторинга связи";
слова "охрана 19 помещений; содержание 19 стационарных радиоконтрольных пунктов (СРКП); аренда помещений для 19 СРКП; аренда 26 боксов для спецавтотранспорта; содержание 26 единиц спецавтотранспорта;", "услуги связи - 19 аппаратов." заменить словами "охрана 15 помещений; содержание 15 стационарных радиоконтрольных пунктов (СРКП); аренда помещений для 15 СРКП; аренда 6 боксов для спецавтотранспорта; содержание 6 единиц спецавтотранспорта;", "услуги связи - 15 аппаратов.";
дополнить словами "Разработка и внедрение проекта выделенной сети передачи данных в электронном виде для республиканской учетной базы данных радиочастотных присвоений.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 197с қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  357-қосымшада:
мемлекеттік тілдегі мәтіндегі 5-тармақта:
"радиобақылау және радиоөлшеу жабдығының, сондай-ақ "Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық құралдардың электромагниттік үйлесімдігі республикалық орталығы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталының бір бөлігін қалыптастыру, радиобақылау пункттерінің болуы" деген сөздер ""Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық құралдардың электромагниттік үйлесімдігі республикалық орталығы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру, радиожиілік спектрінің радиомониторингілеу жүйесін және азаматтық пайдаланымдағы радио сәуле шығару құралдарының деректерін есепке алу жүйесін техникалық сүйемелдеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
мемлекеттік тілдегі мәтініндегі 6-тармақтағы кестенің 5-бағанында:
"капиталының бір бөлігін" деген сөз "капиталын" деген сөзбен ауыстырылсын;
"10000 есе айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздер "20 190 мың теңге, соның ішінде ғарыш аппараттарын жерден басқару кешенін және байланыс мониторингінің жүйесін дайындауға арналған жобалау алдындағы және жобалау құжаттамасын әзірлеуді өзіне қамтитын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"19 үй-жайды күзету; 19 стационарлық радиобақылау пункттерін (СРБП) ұстау; 19 СРБП үшін үй-жайларды жалға алу; арнайы автокөлік үшін 26 боксты жалға алу; 26 автокөлікті ұстау; байланыс қызметтері - 19 аппарат" деген сөздер "15 үй-жайды күзету; 15 стационарлық радиобақылау пункттерін (СРБП) ұстау; 15 СРБП үшін үй-жайларды жалға алу; арнайы автокөлік үшін 6 боксты жалға алу; 6 арнайы автокөлікті ұстау"; "байланыс қызметтері - 15 аппарат" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Республикалық радиожиілік тағайындау дерекқоры үшін электронды түрде деректерді берудің бөлінген желісінің жобасын әзірлеу және енгізу." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі