Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2005 года N 5
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2005 год согласно приложению.
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке распределение квот вылова рыбы и других водных животных между хозяйствующими субъектами на основании утвержденных лимитов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 января 2005 года N 5
Лимиты вылова рыбы и других водных животных
в рыбохозяйственных водоемах на 2005 год
(в тоннах)
__________________________________________________________________________
Виды рыб   !       Лимиты вылова рыбы и других водных животных
и других   !       в рыбохозяйственных водоемах
водных     !
животных   !
--------------------------------------------------------------------------
1      !                      2
--------------------------------------------------------------------------
Урало-Каспийский бассейн
Река  Прибрежный   Река    Прибрежный   Каспий-    Всего
Урал  морской      Кигач   морской      ское
лов с                лов с        море
пред-                пред-        (НИР)
устьевым             устьевым
простран-            простран-
ством                ством
1. Осетровые
(научно-
промысловый
лов)
(всего)       224,5             4,5                15,0     244,0
в том числе:
белуга      50,2               0,8                   4,0       55,0
севрюга     138,3               1,2                   6,5      146,0
осетр      34,0               2,5                   3,5       40,0
шип        2,0                -                    1,0        3,0
из них:
для
Туркменистана   27,41                                              27,41
в том числе:
белуга      1,0                                                1,0
севрюга    24,91                                              24,91
осетр      1,5                                               1,5
(при условии
заключения
международного
соглашения)
2. Крупный
частик    6350,0   2960,0   3840,0  1940,0      400,0  15490,0
в том числе:
судак   1200,0     800,0    100,0     100,0       24,0     2224,0

Балық шаруашылығы тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2005 жылға арналған лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 қаңтардағы N 5 Қаулысы
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес балық шаруашылығы тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2005 жылға арналған лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен балық және басқа су жануарларын аулау квоталарын бекiтiлген лимиттер негiзiнде шаруашылық жүргiзушi субъектiлер арасында бөлудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 7 қаңтардағы
N 5 қаулысымен
бекітілген
Балық шаруашылығы тоғандарында балық және
басқа су жануарларын аулаудың
2005 жылға арналған лимиттері
(тоннамен)
__________________________________________________________________
Балық және  |      Балық шаруашылығы тоғандарында
басқа да су  |    балық және басқа да су жануарларын
жануарларының|           аулаудың лимиттері
түрлерi     |
__________________________________________________________________
1                           2
__________________________________________________________________
Жайық-Каспий бассейнi
Жайық     Сағалық    Қиғаш  Сағалық    Каспий  Барлығы
өзенi     кеңістігi  өзенi  кеңiстiгі  теңiзі
бар жаға-         бар жаға-  (ҒЗЖ)
лаулық            лаулық
теңiзден          теңiзден
аулау             аулау
1. Бекiре     224,5                  4,5              15,0    244,0
тұқымдас-
тары, (ғы-
лыми-кә-
сіптік
аулау)
(барлығы)
оның
iшінде:
қортпа         50,2                  0,8               4,0     55,0
шоқыр         138,3                  1,2               6,5    146,0
бекіре         34,0                  2,5               3,5     40,0
пілмай          2,0                   -                1,0      3,0
Олардың
ішiнде:
Түркi-
менстан
үшін           27,41                                          27,41
оның
iшiнде:
қортпа           1,0                                            1,0
шоқыр          24,91                                          24,91
бекiре           1,5                                            1,5
(халықа-
ралық
келiсiм
жасалған
жағдайда)
2. Iрi шағын  6350,0    2960,0    3840,0     1940,0  400,0  15490,0
балық
оның
iшiнде:
көксерке      1200,0     800,0     100,0      100,0   24,0   2224,0

сазан    400,0     420,0    400,0     400,0       76,0     1696,0
лещ   4050,0    1200,0   2800,0     800,0      244,0     9094,0
жерех    500,0     240,0     40,0      40,0       56,0      876,0
сом    200,0     300,0    500,0     600,0        -       1600,0
из них на
научно-         180,0      70,0     30,0      50,0      200,0      530,0
исследова-
тельские
работы
(далее - НИР)
3. Вобла      770,0    350,0   500,0     100,0    200,0    1920,0
из них
на НИР           30,0      25,0      5,0       5,0       50,0      115,0
4. Мелкий
частик,
туводные и
култучные     300,0    300,0   800,0   1800,0     100,0    3300,0
из них на НИР    10,0       5,0     15,0      20,0       50,0      100,0
5. Сельдь                                         300,0     300,0
6. Кефаль                                         400,0     400,0
7. Килька                                        6600,0    6600,0
в том числе:
анчоусовидная                                          1660,0     1660,0
большеглазая                                             30,0       30,0
обыкновенная                                           4910,0     4910,0
Итого по
бассейну:     7644,5  3610,0   5144,5  3840,0    8015,0    28254,0
8. Каспийский
тюлень
(голов)                                          5400,0     5400,0
в том числе:
- разновозрастной                                      4300,0     4300,0
из них на НИР                                           200,0      200,0
- приплод                                              1100,0     1100,0
из них на НИР                                           100,0      100,0
Озеро Балхаш и дельта реки Или
Озеро Балхаш                Дельта реки Или
1. Лещ                       7330,0                        26,0
2. Судак                      980,0                        42,0
3. Жерех                      280,0                       103,0
4. Вобла                      380,0                        62,0
5. Сом                        760,0                       223,0
6. Берш                       190,0                        10,0
7. Сазан                      680,0                        71,0
8. Карась                      50,0                         2,0
9. Белый амур                    -                          1,0
ИТОГО                    10650,0                    540,0
Алакольская система озер
Озеро          Озеро           Озеро
Алаколь      Кошкарколь      Сасыкколь
1. Лещ                     320,0        269,0            814,0
2. Судак                    30,0         15,0             73,0
3. Сазан                    37,0          -                -

сазан          400,0     420,0     400,0      400,0   76,0   1696,0
табан         4050,0    1200,0    2800,0      800,0  244,0   9094,0
ақмарқа        500,0     240,0      40,0       40,0   56,0    876,0
жайын          200,0     300,0     500,0      600,0     -    1600,0
оның iшiнде
ғылыми-        180,0      70,0      30,0       50,0  200,0    530,0
зерттеу
жұмыстарына
(бұдан
әрі - ҒЗЖ)
3. Қаракөз     770,0     350,0     500,0      100,0  200,0   1920,0
оның ішінде     30,0      25,0       5,0        5,0   50,0    115,0
ҒЗЖ-ға
4. Ұcaқ
шағын,
жергілікті
және
қолтық         300,0     300,0     800,0     1800,0  100,0   3300,0
балықтар
оның ішінде    10,0       5,0      15,0       20,0   50,0    100,0
ҒЗЖ-ға
5. Майшабақ                                          300,0    300,0
6. Кефаль                                            400,0    400,0
7. Шабақ                                            6600,0   6600,0
оның iшiнде:
анчоустiк                                           1660,0   1660,0
үлкенкөзді                                            30,0     30,0
қарапайым                                           4910,0   4910,0
Бассейн
бойынша
жиыны:        7644,5    3610,0    5144,5     3840,0 8015,0  28254,0
8. Каспий
итбалығы
(бас)                                               5400,0   5400,0
оның iшiнде
- түрлi
жастағылары                                         4300,0   4300,0
оның iшiнде                                          200,0    200,0
ҒЗЖ-ға
- майда                                             1100,0   1100,0
балықтар
оның iшiнде                                          100,0    100,0
ҒЗЖ-ға
Балқаш көлi және Iле өзенінiң атырауы
Балқаш көлi        Iле өзенiнiң атырауы
1. Табан                 7330,0                    26,0
2. Көксерке               980,0                    42,0
3. Ақмарқа                280,0                   103,0
4. Қаракөз                380,0                    62,0
5. Жайын                  760,0                   223,0
6. Берiш                  190,0                    10,0
7. Сазан                  680,0                    71,0
8. Мөңке                   50,0                     2,0
9. Ақ амур                  -                       1,0
Жиыны                   10650,0                   540,0
Алакөл көлдер жүйесi
Алакөл     Қошқаркөл          Сасықкөл
көлi       көлi                көлi
1. Табан           320,0       269,0              814,0
2. Көксерке         30,0        15,0               73,0
3. Сазан            37,0         -                   -

4. Окунь                   240,0          -                -
5. Карась                  248,0         87,0            208,0
6. Плотва                    -           10,0              -
ИТОГО                   875,0       381,0          1095,0
Капшагайское водохранилище
1. Лещ                                 1037,0
2. Судак                                104,0
3. Сазан                                 82,0
4. Жерех                                 25,0
5. Сом                                  106,0
6. Толстолобик                          112,0
7. Белый амур                            12,0
8. Плотва                                 4,0
9. Карась                                 4,0
ИТОГО                              1486,0
Аральское море
1. Камбала-глосса                      1100,0
2. Сазан                                220,0
3. Лещ                                   57,0
4. Аральская плотва                     110,0
5. Судак                                 40,0
ИТОГО                              1527,0
Шардаринское водохранилище
1. Карась                               187,0
2. Лещ                                   33,5
3. Судак                                 38,6
4. Плотва                                80,7
5. Жерех                                115,6
6. Чехонь                                 9,0
7. Сазан                                 28,2
8. Сом                                   18,8
9. Толстолобик                           79,5
ИТОГО                               590,9
Бухтарминское водохранилище
1. Лещ                                 8133,0
2. Судак                               1082,0
3. Плотва                               359,0
4. Окунь                                343,0
5. Щука                                 113,0
6. Язь                                   20,0
7. Рипус                                 87,0
8. Сазан                                  2,0
9. Линь                                   4,0
10. Налим                                 6,0
11. Карась                                1,0
ИТОГО                             10150,0
1. Раки                                  64,0
Шульбинское водохранилище
1. Плотва                               129,3
2. Окунь                                 67,8
3. Лещ                                  111,3
4. Судак                                 74,4
5. Карась                                 2,7
6. Сазан                                  1,0
7. Щука                                   2,0
ИТОГО                               388,5
1. Раки                                  27,0
Канал имени К. Сатпаева

4. Алабұға         240,0         -                   -
5. Мөңке           248,0        87,0              208,0
6. Торта             -          10,0                 -
Жиыны              875,0       381,0             1095,0
Қапшағай су қоймасы
1. Табан                             1037,0
2. Көксерке                           104,0
3. Сазан                               82,0
4. Ақмарқа                             25,0
5. Жайын                              106,0
6. Дөңмаңдай                          112,0
7. Ақ амур                             12,0
8. Торта                                4,0
9. Мөңке                                4,0
Жиыны                                1486,0
Арал теңiзi
1. Камбала-                          1100,0
глосса
2. Сазан                              220,0
3. Табан                               57,0
4. Арал                               110,0
тортасы
5. Көксерке                            40,0
Жиыны                                1527,0
Шардара су қоймасы
1. Мөңке                              187,0
2. Табан                               33,5
3. Көкмерке                            38,6
4. Торта                               80,7
5. Ақмарқа                            115,6
6. Қылыш                                9,0
балық
7. Сазан                               28,2
8. Жайын                               18,8
9. Дөңмаң-                             79,5
дай
Жиыны                                 590,9
Бұқтырма су қоймасы
1. Табан                             8133,0
2. Көксерке                          1082,0
3. Торта                              359,0
4. Алабұға                            343,0
5. Шортан                             113,0
6. Аққайран                            20,0
7. Көкшұбар                            87,0
балық
8. Сазан                                2,0
9. Оңғақ                                4,0
10. Нәлім                               6,0
11. Мөңке                               1,0
Жиыны                               10150,0
1. Шаяндар                             64,0
Шүлбi су қоймасы
1. Торта                              129,3
2. Алабұға                             67,8
3. Табан                              111,3
4. Көксерке                            74,4
5. Мөңке                                2,7
6. Сазан                                1,0
7. Шортан                               2,0
Жиыны                                 388,5
1. Шаяндар                             27,0
Қ.Сәтпаев атындағы арна

1. Лещ                                   39,0
2. Плотва                                44,0
3. Судак                                  8,0
4. Окунь                                 19,0
5. Щука                                   6,0
6. Язь                                    2,0
7. Рипус                                  5,0
8. Карась                                 1,0
9. Линь                                   2,0
ИТОГО                               126,0
__________________________________________________________________________
Водоемы    ! Всего !                Виды рыб
!       !----------------------------------------------------
!       !карась! лещ  ! судак ! сазан ! жерех! сиговые!прочие
!       !      !      !       ! (карп)!      !        !
--------------------------------------------------------------------------
1       !   2   !   3  !   4  !   5   !   6   !   7  !    8   !   9
--------------------------------------------------------------------------
Акмолинская область
Биртабан-
Шалкарская      214,0   47,0  105,0   5,0     3,0      -        -     54,0
система озер
Уялинская
система озер     75,0   30,0   20,0    -      2,0      -        -     23,0
Вячеславское
водохранилище    66,0    5,0   25,0   10,0    8,0      -        -     18,0
Селетинское
водохранилище    55,0    6,0   20,0   13,0    5,0      -        -     11,0
оз. Жарлыколь    21,0     -      -      -    10,0      -       4,0     7,0
Другие водоемы   92,8   44,1   12,4    4,1   13,5      -       3,3    15,4
Итого           523,8  132,1  182,4   32,1   41,5      -       7,3   128,4
Актюбинская область
Иргиз-
Тургайская
система озер    491,0   47,0   25,0    -    110,0      -        -    309,0
Каргалинское
водохранилище   17,85   3,27   4,92    -     3,2       -        -     6,46
Актюбинское
водохранилище   20,01   6,54   2,31   1,78   3,2       -        -     6,18
Саздинское
водохранилище    2,41   0,35   0,92    -      -        -        -     1,14
Итого          531,27  57,16  33,15   1,78  116,4      -        -   322,78
Жамбылская область
оз. Биликоль     36,5   10,3    6,5   12,5   4,3       -        -      2,9
оз. Акколь        3,1    0,1     -     1,8   0,1       -        -      1,1
Тасоткольское
водохранилище    17,9    4,1    4,1    4,9   3,5       -        -      1,3
Терс-
Ащибулакское
водохранилище     4,3    2,5    0,1    1,0   0,7       -        -       -
оз. Каменное      4,2    0,5    0,4    3,0   0,3       -        -       -
оз. Малые
Камкалы           8,0    3,3    1,0    -     1,9       -        -      1,8
оз. Большие
Камкалы          12,0     -     3,0    -     2,0      0,5       -      6,5

1. Табан                               39,0
2. Торта                               44,0
3. Көксерке                             8,0
4. Алабұға                             19,0
5. Шортан                               6,0
6. Аққайран                             2,0
7. Көкшұбар                             5,0
балық
8. Мөңке                                1,0
9. Оңғақ                                2,0
Жиыны                                 126,0
___________________________________________________________________
Тоғандар   |Барлы-|             Балық түрлерi
| ғы   |_____________________________________________
|      | Мөң-| Та- | Көк- |Сазан | Ақ- | Сиг   |Басқа-
|      | кe  | бан | серке|(тұқы)|марқа|тұқым- |лары
|      |     |     |      |      |     |дастары|
___________________________________________________________________
1          2      3     4     5      6      7      8      9
___________________________________________________________________
Ақмола облысы
Бiртабан-Шал-  214,0   47,0  105,0  5,0    3,0    -     -      54,0
қар көлдер
жүйесi
Ұялы көлдер     75,0   30,0   20,0   -     2,0    -     -      23,0
жүйесі
Вячеслав су     66,0    5,0   25,0 10,0    8,0    -     -      18,0
қоймасы
Сiлеті су       55,0    6,0   20,0 13,0    5,0    -     -      11,0
қоймасы
Жарлыкөл        21,0     -     -    -     10,0    -    4,0      7,0
көлi
Басқа да        92,8   44,1   12,4  4,1   13,5    -    3,3     15,4
тоғандар
Жиыны         523,8  132,1  182,4  32,1   41,5    -    7,3    128,4
Ақтөбе облысы
Ырғыз-Торғай   491,0   47,0   25,0   -   110,0    -     -     309,0
көлдер
жүйесi
Қарғалы су     17,85   3,27   4,92   -     3,2    -     -      6,46
қоймасы
Ақтөбе су      20,01   6,54   2,31  1,78   3,2    -     -      6,18
қоймасы
Сазды су        2,41   0,35   0,92   -      -     -     -      1,14
қоймасы
Жиыны         531,27  57,16  33,15  1,78 116,4    -     -    322,78
Жамбыл облысы
Билікөл         36,5   10,3    6,5  12,5   4,3    -     -       2,9
көлi
Ақкөл көлi       3,1    0,1     -    1,8   0,1    -     -       1,1
Тасөткел су     17,9    4,1    4,1   4,9   3,5    -     -       1,3
қоймасы
Терiс-Ащы-       4,3    2,5    0,1   1,0   0,7    -     -        -
бұлақ су
қоймасы
Каменное         4,2    0,5    0,4   3,0   0,3    -     -        -
көлі
Кішi
Қамқалы
көлі             8,0    3,3    1,0    -    1,9    -     -       1,8
Үлкен Қамқалы   12,0     -     3,0    -    2,0   0,5    -       6,5
көлi

оз. Караколь      6,5    0,5    0,7          1,3       -        -      4,0
Другие водоемы     -      -      -     -      -        -        -     71,6
Итого           164,1   21,3   15,8   23,2  14,1      0,5       -     89,2
Западно-Казахстанская область
Урало-Кушумская
оросительно-
обводнительная
система          78,0   19,2   20,0    3,5   7,0      1,5       -     26,8
Камыш-Самарская
система озер     73,0   14,0   30,0   10,0   4,0      3,0       -     12,0
оз. Шалкар       25,0    0,6   16,1    1,3   1,3      1,3       -      4,4
Итого            176    33,8   66,1   14,8  12,3      5,8       -     43,2
Карагандинская область
Водохранилища
канала
им. Сатпаева     81,0     -    40,0    8,0   2,5       -        -     30,5
Другие водоемы
и малые плотины  96,0     -    39,0    8,0  13,95      -        -    35,05
Озера            79,0     -     -       -    15,0      -        -     64,0
Итого           256,0     -    79,0   16,0  31,45      -        -   129,55
Кызылординская область
Камышлыбашская
система озер    467,8     -   120,0   37,2   57,9      -        -    252,7
Акшатауская
система озер    214,5     -    47,7    8,8   18,1      -        -    139,9
оз. Тущи         16,6     -     -      4,8     -       -        -     11,8
Итого           698,9     -   167,7   50,8   76,0      -        -    404,4
Костанайская область
Верхнее-
Тобольское
водохранилище   158,0     -   126,0     -     8,0      -       8,0    16,0
Каратомарское
водохранилище    87,0     -    70,0     -     4,0      -       4,0     9,0
оз. Речное       10,0    2,0    4,0     -      -       -        -      4,0
оз. Аксуат
(Алаколь)        12,0   12,0     -      -      -       -        -       -
оз. Токтас       25,0    2,0     -      -     8,0      -        -     15,0
оз. Сарыколь     15,0    2,0     -      -      -       -        -       13
оз. Бозшаколь    30,0   30,0     -      -      -       -        -
оз. Тениз        68,0   68,0     -      -      -       -        -
оз. Койбагор     30,0   27,0     -      -      -       -        -      3,0
оз. Тюнтюгур     15,0   15,0     -      -      -       -        -
Другие водоемы  300,0  260,0   24,0     -     6,0      -        -     10,0
Итого           750,0  418,0  224,0     -    26,0      -       12,0   70,0
Павлодарская область
Пойменные
водоемы
р. Иртыш        191,9    2,0   98,8    5,0    3,6      -        -     82,5
Степные
водоемы          32,0   12,0    -       -       -      -        -      20
Итого           223,9   14,0   98,8    5,0    3,6      -        -    102,5
Северо-Казахстанская область
оз. Большой

Қаракөл көлi     6,5    0,5    0,7         1,3    -     -       4,0
Басқа да          -      -      -     -     -     -     -      71,6
тоғандар
Жиыны          164,1   21,3   15,8  23,2  14,1   0,5    -      89,2
Батыс Қазақстан облысы
Жайық-Көшiм     78,0   19,2   20,0   3,5   7,0   1,5    -      26,8
суару-сулан-
дыру жүйесі
Қамыс-Самар     73,0   14,0   30,0  10,0   4,0   3,0    -      12,0
көлдер
жүйесi
Шалқар көлi     25,0    0,6   16,1   1,3   1,3   1,3    -       4,4
Жиыны          176,0   33,8   66,1  14,8  12,3   5,8    -      43,2
Қарағанды облысы
Қ.Сәтпаев       81,0    -     40,0   8,0   2,5    -     -      30,5
атындағы
арнаның су
қоймасы
Басқа да        96,0    -     39,0   8,0 13,95    -     -     35,05
тоғандар
және
кiшi
бөгендер
Көлдер          79,0    -      -      -   15,0    -     -      64,0
Жиыны          256,0    -     79,0  16,0 31,45    -     -    129,55
Қызылорда облысы
Қамыстыбас     467,8    -    120,0  37,2  57,9    -     -     252,7
көлдер
жүйесi
Ақшатау        214,5    -     47,7   8,8  18,1    -     -     139,9
көлдер жүйесi
Тұщы көлі       16,6    -      -     4,8   -      -     -      11,8
Жиыны          698,9    -    167,7  50,8  76,0    -     -     404,4
Қостанай облысы
Жоғарғы        158,0    -    126,0    -    8,0    -    8,0     16,0
Тобыл су
қоймасы
Қаратомар       87,0    -     70,0    -    4,0    -    4,0      9,0
су қоймасы
Речное көлi     10,0   2,0     4,0    -     -     -     -       4,0
Ақсуат          12,0  12,0      -     -     -     -     -        -
(Алакөл)
көлі
Тоқтас          25,0   2,0      -     -    8,0    -     -      15,0
көлi
Сарыкөл         15,0   2,0      -     -     -     -     -      13,0
көлi
Бозшакөл        30,0  30,0      -     -     -     -     -        -
көлі
Теңіз көлі      68,0  68,0      -     -     -     -     -        -
Қойбағар        30,0  27,0      -     -     -     -     -        3
көлi
Тұнтөгер        15,0  15,0      -     -     -     -     -        -
көлі
Басқа да       300,0 260,0    24,0         6,0    -     -      10,0
тоғандар
Жиыны          750,0 418,0   224,0    -   26,0    -   12,0     70,0
Павлодар облысы
Epтic          191,9   2,0    98,8   5,0   3,6    -     -      82,5
өзенінiң
жайылма
тоғандары
Далалық         32,0  12,0      -     -     -     -            20,0
тоғандар
Жиыны          223,9  14,0    98,8   5,0   3,6    -     -     102,5
Солтүстік Қазақстан облысы

Тарангул        100,0     -    60,0     -     5,0      -       10,0   25,0
оз. Малый
Тарангул         20,0    5,0    -       -     2,0      -        3,0   10,0
Сергеевское
водохранилище    80,0     -    70,0     -      -       -         -    10,0
оз. Улыколь      50,0    5,0    -       -    30,0      -         -    15,0
оз. Лебяжье       7,0    1,0    -       -     3,0      -        1,0    2,0
оз. Питное       30,0   30,0    -       -      -       -         -      -
оз. Алва         20,0   20,0    -       -      -       -         -      -
оз. Кендыкты     10,0    7,0    -       -     1,0      -         -     2,0
оз. Половинное   25,0   25,0    -       -      -       -         -      -
оз. Белое
Сумное            8,0    5,0    -       -     2,0      -        1,0     -
Другие водоемы  550,0  440,0   10,0     -    10,0      -       10,0   80,0
Итого           900,0  538,0  140,0     -    53,0      -       25,0  144,0
Южно-Казахстанская область
Бугуньское
водохранилище    21,5    3,1    7,6    0,4    7,0     1,1       -      2,3
р. Сырдарья      54,8    1,3    0,3    1,4    3,2     1,2       -     47,4
Бадамское
водохранилище     3,5    0,4    2,6    0,1     -       -        -      0,4
Шошкакольская
система озер     63,6    2,0    0,3    1,3   25,6     0,9       -     33,5
Итого           143,4    6,8   10,8    3,2   35,8     3,2       -     83,6
__________________________________________________________________________
Примечание:
Порядок вылова по НИР в пределах утвержденных лимитов в установленном порядке определяется уполномоченным органом.
Для научно-исследовательских целей, контрольных ловов и рыбоводных работ допускается изъятие всего до 2 % от лимита каждого водоема.
Другие водоемы - рыбохозяйственные водоемы (озера, старицы, пруды и другие) площадью от 15 до 100 га, максимальной глубиной до 2 метров.

Үлкен Торан-   100,0   -      60,0    -    5,0    -   10,0     25,0
ғыл көлі
Кiшi Торан-     20,0  5,0       -     -    2,0    -    3,0     10,0
ғыл көлi
Сергеев         80,0   -      70,0    -     -     -     -      10,0
су қоймасы
Ұлыкөл          50,0  5,0       -     -   30,0    -     -      15,0
көлі
Лебяжье          7,0  1,0       -     -    3,0    -    1,0      2,0
көлi
Питное көлi     30,0 30,0       -     -     -     -     -        -
Алуа көлi       20,0 20,0       -     -     -     -     -        -
Кiндiкті        10,0  7,0       -     -    1,0    -     -       2,0
көлі
Половинное      25,0 25,0       -     -     -     -     -        -
көлі
Ақ Сумное        8,0  5,0       -     -    2,0    -    1,0       -
көлi
Басқа да       550,0 440,0    10,0    -   10,0    -   10,0     80,0
тоғандар
Жиыны          900,0 538,0   140,0    -   53,0    -   25,0     144,0
Оңтүстiк Қазақстан облысы
Бөген су        21,5  3,1      7,6   0,4   7,0   1,1    -       2,3
қоймасы
Сырдария        54,8  1,3      0,3   1,4   3,2   1,2    -      47,4
өзені
Бадам су         3,5  0,4      2,6   0,1    -     -     -       0,4
қоймасы
Шошқакөл        63,6  2,0      0,3   1,3  25,6   0,9    -      33,5
көлдер
жүйесi
Жиыны          143,4  6,8     10,8   3,2  35,8   3,2    -      83,6
Ескертпе:
ҒЗЖ-на арналған балық аулау тәртібін бекiтілген лимиттер шегінде белгіленген тәртіппен уәкілетті орган айқындайды.
Ғылыми-зерттеу мақсаттары, бақылау үшін аулау мен балық өсiру жұмыстары үшiн - әр тоған лимитінен 2%-ға дейін аулауға рұқсат етіледi.
Басқа да тоғандар - ауданы 15-тен 100 гектарға дейiн, ең төменгі тереңдiгі 2 метрге дейін балық шаруашылығы тоғандары (көлдер, ескі арналар, әуiттер және басқалары).