О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2005 года N 16
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в  Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан
от 12 октября 2000 года N 471
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471 "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования" следующие дополнения:
в Положении о Комитете по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 1 дополнить словами "и организацию работ по учету, хранению, оценке и дальнейшему использованию имущества, обращенному (поступившему) в республиканскую собственность по отдельным основаниям.";
пункт 11 дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) организует работы по учету, хранению, оценке и дальнейшему использованию имущества, обращенному (поступившему) в республиканскую собственность по отдельным основаниям.".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 қазандағы N 471 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 қаңтардағы N 16 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 қазандағы N 471 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентінің
2000 жылғы 12 қазандағы N 471 Жарлығына
толықтырулар енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Сот әкімшілігінің жаңа жүйесінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 12 қазандағы N 471  Жарлығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитет туралы ережеде:
1-тармақ "уақтылы атқаруды" деген сөздерден кейін "және жекелеген негіздемелер бойынша республикалық меншікке айналдырылған (түскен) мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрі пайдалану жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыруды" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақ мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) жекелеген негіздемелер бойынша республикалық меншікке айналдырылған (түскен) мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрі пайдалану жөніндегі жұмыстарды ұйымдастырады.".
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті