О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1272
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 56
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1272 "О подготовке и проведении празднования 10-летия принятия Конституции Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по подготовке и проведению празднования 10-летия принятия Конституции Республики Казахстан:
Мынбаева Сауата Мухаметбаевича        - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министра индустрии и торговли
Республики Казахстан
Айтимову Бырганым Сариевну            - Министра образования и науки
Республики Казахстан
Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича  - акима города Алматы
строку:
"Храпунов Виктор Вячеславович         - аким города Алматы"
изложить в следующей редакции:
"Храпунов Виктор Вячеславович         - аким Восточно-Казахстанской
области"
вывести из указанного состава: Абайдильдина Талгатбека Жамшитовича, Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича, Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1272 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 56 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының  Конституциясы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1272  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 10 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мыңбаев                     - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы           Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрi
Әйтiмова                    - Қазақстан Республикасының
Бiрғаным Сарықызы             Бiлiм және ғылым министрi
Тасмағамбетов               - Алматы қаласының әкiмi;
Иманғали Нұрғалиұлы
мына:
"Храпунов                   - Алматы қаласының әкiмi"
Виктор Вячеславович
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Храпунов                   - Шығыс Қазақстан облысының әкiмi"
Виктор Вячеславович
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын: Абайдiлдин Талғатбек Жәмшитұлы, Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдiұлы, Құлекеев Жақсыбек Әбдiрахметұлы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі