О Тлеухане Р.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 109
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Тлеухана Рамазана заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция).
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Р.Тілеухан туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы N 109 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Рамазан Тiлеухан Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі