О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Генерального консульства Республики Казахстан в городе Амстердаме (Королевство Нидерландов)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2005 года N 121
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Генерального консульства Республики Казахстан в городе Амстердаме (Королевство Нидерландов)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О реорганизации Генерального консульства
Республики Казахстан в городе Амстердаме
(Королевство Нидерландов)
В целях активизации двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Королевством Нидерландов  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Генеральное консульство Республики Казахстан в городе Амстердаме (Королевство Нидерландов) путем преобразования в Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Королевстве Нидерландов с переносом местонахождения из города Амстердама в город Гаагу.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Амстердам қаласындағы (Нидерланд Корольдігі) Бас консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 121 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Амстердам қаласындағы (Нидерланд Корольдiгi) Бас консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасының Амстердам қаласындағы
(Нидерланд Корольдiгi) Бас консулдығын
қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы мен Нидерланд Корольдiгi арасындағы екi жақты ынтымақтастықты жандандыру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасының Амстердам қаласындағы (Нидерланд Корольдiгi) Бас консулдығы орналасқан жерiн Амстердам қаласынан Гаага қаласына көшiре отырып, Қазақстан Республикасының Нидерланд Корольдiгiндегі Дипломатиялық миссиясы етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi