Кадровые вопросы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года N 131
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить в Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемых должностей:
Абдишева Бауржана Туйтеевича - заместителем председателя;
Аманбаева Мурата Ермухановича - заместителем председателя;
Сунтаева Тлегена Иматовича - заместителем председателя.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі Кедендiк бақылау комитетiнiң кадр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 131 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетiне мыналар:
Әбдішев Бауыржан Түйтейұлы - төрағаның орынбасары;
Аманбаев Мұрат Ермұқанұлы - төрағаның орынбасары;
Сүнтаев Тiлеген Иматұлы - төрағаның орынбасары болып тағайындалсын, олар бұрынғы атқарған қызметтерiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі