О Косунове А.О.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 148
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Косунова Алмаса Олжабаевича председателем Аэрокосмического комитета Министерства образования и науки Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.О. Қосынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 ақпандағы N 148 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Алмас Олжабайұлы Қосынов Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Аэроғарыш комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі