О Сулейменове Н.З.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2005 года N 154
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Сулейменова Насиполлу Зейнуловича председателем Комитета природоохранного контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Н.З.Сүлейменов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 ақпандағы N 154 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Нәсіполла Зейнолаұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Табиғатты қорғауды бақылау комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі