О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2005 года N 166
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О реорганизации Агентства Республики Казахстан
по борьбе с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
В соответствии с подпунктом 3)  статьи 44 Конституции Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) путем его преобразования в государственный орган, непосредственно подчиненный и подотчетный Президенту Республики Казахстан
2. Внести в пункт 1  Указа Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 6 "О структуре Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
исключить абзац следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)".
3. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігiн (қаржы полициясы) қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 ақпандағы N 166 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігін (қаржы полициясы) қайта ұйымдастыру туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттiгiн (қаржы полициясы) қайта
ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  44-бабының 3) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) Қазақстан Республикасының Президентiне тікелей бағынысты және есеп беретiн мемлекеттік орган етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6  Жарлығының 1-тармағына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы абзац алынып тасталсын:
"Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттігi (қаржы полициясы)".
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкiмшілігіне жүктелсiн.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi