О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 184. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 807.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 184 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года  N 807
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477 "О Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 15, ст. 134), следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2005 года N 184
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 1998 года N 477
СОСТАВ
Комиссии по Государственным премиям Республики Казахстан
в области науки, техники и образования при
Правительстве Республики Казахстан
Президиум Комиссии:
Айтимова Бырганым Сариевна   - Министр образования и науки
Республики Казахстан, председатель
Кравченко Иван Михайлович    - первый вице-министр индустрии
и торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Могильный                    - директор Департамента науки
Валерий Валентинович           Министерства образования и науки
Республики Казахстан,
ответственный секретарь
Абдымомунов                  - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович           Республики Казахстан
Аканов Айкан Аканович        - первый вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Ергожин Едил Ергожаевич      - директор Института химических наук
имени А.Б. Бектурова Центра химико-
технологических исследований
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Жоламан Рустем Кабидоллаулы  - первый вице-министр культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Жумагулов                    - президент республиканского общественного
Бакытжан Турсынович            объединения "Национальная инженерная
академия Республики Казахстан"
(по согласованию)
Журинов Мурат Журинович      - президент республиканского общественного
объединения "Национальная академия наук
Республики Казахстан" (по согласованию)
Искаков Нурлан Абдильдаевич  - вице-министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Куанганов                    - заведующий Отделом социально-
Фархад Шаймуратович            культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Куришбаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Ахылбек Кажигулович            Республики Казахстан
Мусайбеков                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Сакен Жунусбекович             Республики Казахстан
Сагадиев Кенжегали Абенович  - председатель Комитета по финансам
и бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Члены Комиссии:
Абдыманапов                  - ректор Евразийского национального
Сарсенгали Абдыгалиевич        университета имени Л.Н. Гумилева
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Абдрасилов                   - председатель Комитета по надзору
Болатбек Серикбаевич           и аттестации в сфере образования
и науки Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Арын Ерлан Мухтарович        - ректор Павлодарского государственного
университета имени С. Торайгырова
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Арзыкулов Жеткерген Анесович - директор Казахского научно-
исследовательского института
онкологии и радиологии Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Батыргажин                   - заведующий сектором Отдела социально-
Азамат Байкуанышевич           культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Бектурганов                  - генеральный директор Центра химико-
Нуралы Султанович              технологических исследований
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Березин Владимир Элеазарович - директор Института микробиологии
и вирусологии Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Берсимбаев                   - руководитель аппарата Министерства
Рахметкажи Искендирович        образования и науки Республики Казахстан
Бишимбаев Валихан Козыкеевич - ректор Южно-Казахстанского
государственного университета
Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Джусипов Алихан Казахпаевич  - директор Казахского научно-
исследовательского института кардиологии
и внутренних болезней Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Дюсенбеков                   - генеральный директор Государственного
Зайролла Дюсенбекович          научно-производственного центра земельных
ресурсов и землеустройства Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Есполов Тлектес Исабаевич    - ректор Казахского национального аграрного
университета Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Жантаев Жумабек Шабденамович - генеральный директор Центра
астрофизических исследований Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Жарменов Абдурасул Алдашевич - генеральный директор Национального центра
по комплексной переработке минерального
сырья Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Избасаров                    - генеральный директор Научно-
Дуйсебай Сайлаубаевич          производственного центра перерабатывающей
и пищевой промышленности Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Кальменов Тынысбек Шарипович - генеральный директор Центра физико-
математических исследований Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Кадыржанов Кайрат Камалович  - директор Института ядерной физики
Национального ядерного центра Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Кипшакбаев Абдель Исаевич    - президент акционерного общества "Центр
инжиниринга и трансферта технологий"
(по согласованию)
Кожамкулов                   - ректор Казахского национального
Толеген Абдисагиевич           университета имени аль-Фараби Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Кулкыбаев                    - директор Национального центра гигиены
Габдулла Абдыкожаевич          труда и профзаболеваний Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Кусаинов                     - президент Казахской головной архитектурно-
Амирлан Айдарбекович           строительной академии Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Мажибаев                     - директор Научного центра педиатрии и
Куаныш Абдикеримович           детской хирургии Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Надиров Надир Каримович      - генеральный директор товарищества с
ограниченной ответственностью "Научный
инженерный центр "Нефть" (по согласованию)
Нысанбаев                    - директор Института философии и политологии
Абдумалик Нысанбаевич          Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Отелбаев                     - заместитель директора Казахстанского
Мухтарбай Отелбаевич           филиала Московского государственного
университета имени М.В. Ломоносова
(по согласованию)
Ракишев Булат Мамытханович   - генеральный директор Центра геолого-
географических исследований
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Сабден Оразалы Сабденович    - президент общественного фонда
"Институт анализа и прогнозирования
"Казахстан-США" (по согласованию)
Сансызбай Абылай Рысбайулы   - директор Научно-исследовательского
ветеринарного института Научно-
производственного центра животноводства
и ветеринарии Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Сулеев Досым Касымович       - ректор Казахского национального
технического университета имени
К.И. Сатпаева Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Тулебаев Алмаз Кажкенович    - директор Департамента ядерной энергетики
и внешних связей Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Уалиев Гакип Уалиевич        - директор Института механики и
машиноведения Центра физико-
математических исследований
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Чукмаитов Дулат Сламбекович  - начальник Костанайского юридического
института Комитета уголовно-исполнительной
системы Министерства юстиции Республики
Казахстан
Шарманов                     - генеральный директор товарищества
Торегельды Шарманович          с ограниченной ответственностью
"Казахская академия питания"
(по согласованию)

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 184 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14. N 807 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14.  N 807  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы Мемлекеттік сыйлықтары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 15, 134-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 1 наурыздағы
N 184 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
1998 жылғы 25 мамырдағы
N 477 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы
Қазақстан Республикасының ғылым, техника және
бiлiм беру саласындағы мемлекеттiк сыйлықтары
жөнiндегі комиссияның
ҚҰРАМЫ
Комиссия төралқасы:
Әйтімова                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Бiрғаным Сарықызы         ғылым министрi, төрайым
Кравченко               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Иван Михайлович           және сауда бiрiншi вице-министрi,
төрайымның орынбасары
Могильный               - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Валерий Валентинович      ғылым министрлiгi Ғылым департаментінің
директоры, жауапты хатшы
Әбдiмомынов             - Қазақстан Республикасының
Азамат Құрманбекұлы       Бiлiм және ғылым вице-министрi
Ақанов                  - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Айқaн Ақанұлы             сақтау бiрiншi вице-министрi
Ерғожин                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Едiл Ерғожаұлы            және ғылым министрлiгінің
Химия-технологиялық зерттеулер
орталығы А.Б.Бектұров атындағы Химия
ғылымдары институтының директоры
Жоламан                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Рүстем Қабидоллаұлы       ақпарат және спорт бiрiншi
вице-министрi
Жұмағұлов               - "Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бақытжан Tұрсынұлы        инженерлiк академиясы" республикалық
қоғамдық бiрлестiгiнiң президентi
(келiсiм бойынша)
Жұрынов                 - "Қазақстан Республикасының Ұлттық
Мұрат Жұрынұлы            ғылым академиясы" республикалық
қоғамдық бiрлестiгiнің президентi
(келiсiм бойынша)
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Hұрлан Әбділдәұлы         ортаны қорғау вице-министрi
Қуанғанов               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархад Шаймұратұлы        Министрінің Кеңсесi Әлеуметтік-
мәдени даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
Күрiшбаев               - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы        шаруашылығы вице-министрi
Мұсайбеков              - Қазақстан Республикасының Көлiк
Сәкен Жүнiсбекұлы         және коммуникация вице-министрi
Сағадиев                - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Кенжеғали Әбенұлы         Мәжiлiсi Қаржы және бюджет комитетiнiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Комиссия мүшелерi:
Әбдiманапов             - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Сәрсенғали Әбдiғалиұлы    ғылым министрлігi Л.Н.Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық университетiнің ректоры
Әбдiрәсiлов             - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Болатбек Серiкбайұлы      ғылым министрлiгi Бiлiм және ғылым
саласындағы қадағалау және аттестаттау
комитетiнің төрағасы
Арын                    - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Ерлан Мұхтарұлы           ғылым министрлiгi С.Торайғыров
атындағы Павлодар мемлекеттiк
университетiнің ректоры
Арзықұлов               - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жеткерген Әнесұлы         сақтау министрлiгi Қазақ онкология
және радиология ғылыми-зерттеу
институтының директоры
Батырғажин              - Қазақстан Республикасы Премьер-
Азамат Байқуанышұлы       Министрінің Кеңсесi Әлеуметтік-мәдени
даму бөлiмiнiң сектор меңгерушiсi
Бектұрғанов             - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Hұралы Сұлтанұлы          ғылым министрлiгi Химия-технологиялық
зерттеулер орталығының бас директоры
Березин                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Владимир Элеазарович      ғылым министрлiгi Микробиология және
вирусология институтының директоры
Берсiмбаев              - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Рахметқажы Ескендiрұлы    ғылым министрлігінің аппарат басшысы
Бишімбаев               - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Уәлихан Қозыкеұлы         ғылым министрлiгi Оңтүстік Қазақстан
мемлекеттiк университетiнiң ректоры
Жүсіпов                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Әлихан Қазақбайұлы        сақтау министрлiгi Қазақ қардиология
және iшкi аурулар ғылыми-зерттеу
институтының директоры
Дүйсенбеков             - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Зайролла Дүйсенбекұлы     басқару агенттiгi Жер ресурстары және
жерге орналастыру мемлекеттiк
ғылыми-өндiрiстік орталығының бас
директоры
Есполов                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Тiлектес Исабайұлы        ғылым министрлігi Қазақ ұлттық
аграрлық университетiнің ректоры
Жантаев                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Жұмабек Шәбденамұлы       ғылым министрлiгi Астрофизикалық
зерттеулер орталығының бас директоры
Жәрменов                - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әбдiрасыл Алдашұлы        және сауда министрлiгi Минералдық
шикiзатты кешендi өңдеу ұлттық
орталығының бас директоры
Iзбасаров               - Қазақстан Республикасы Ауыл
Дүйсебай Сайлаубайұлы     шаруашылығы министрлiгi Қайта өңдеу
және тамақ өнеркәсiбi ғылыми-өндiрiстік
орталығының бас директоры
Кәлменов                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Тынысбек Шәріпұлы         ғылым министрлiгi Физика-математикалық
зерттеулер орталығының бас директоры
Қадыржанов              - Қазақстан Республикасы Энергетика
Қайрат Камалұлы           және минералдық ресурстар министрлігінің
Ұлттық ядролық орталығы Ядролық физика
институтының директоры
Қыпшақбаев              - "Инжиниринг және технологиялар
Әбдел Исаұлы              трансфертi орталығы" акционерлік
қоғамының президентi (келiсiм бойынша)
Қожамқұлов              - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Төлеген Әбдiсағиұлы       ғылым министрлiгі Әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университетінің ректоры
Құлқыбаев               - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Ғабдолла Әбдiқожаұлы      сақтау министрлiгi Еңбек гигиенасы
және кәсіптiк аурулар ұлттық
орталығының директоры
Құсайынов               - Қазақстан Республикасы Білiм және
Әмiрлан Айдарбекұлы       ғылым министрлiгi Қазақ бас сәулет-
құрылыс академиясының президентi
Мәжiбаев                - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Қуаныш Әбдiкерiмұлы       сақтау министрлiгі Педиатрия және
балалар хирургиясы ғылыми орталығының
директоры
Нәдiров                 - "Мұнай" ғылыми инженерлiк орталығы"
Нәдiр Кәрiмұлы            жауапкершілiгi шектеулі серiктестiгiнің
бас директоры (келiсiм бойынша)
Нысанбаев               - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Әбдiмәлiк Нысанбайұлы     ғылым министрлiгi Философия және
саясаттану институтының директоры
Өтелбаев                - М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу
Мұхтарбай Өтелбайұлы      мемлекеттiк университетiнің Қазақстан
филиалы директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Рақышев                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Болат Мамытханұлы         ғылым министрлiгі Геология-географиялық
зерттеулер орталығының бас директоры
Сәбден                  - "Қазақстан-АҚШ" талдау және болжау
Оразалы Сәбденұлы         институты" қоғамдық қорының президентi
(келiсiм бойынша)
Сансызбай               - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Абылай Рысбайұлы          министрлігінің Мал шаруашылығы және
ветеринария ғылыми-өндiрiстiк орталығы
Ветеринарлық ғылыми-зерттеу институтының
директоры
Сүлеев                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Досым Қасымұлы            ғылым министрлiгi Қ.И.Сәтбаев атындағы
Қазақ ұлттық техникалық университетiнің
ректоры
Төлебаев                - Қазақстан Республикасы Энергетика
Алмаз Қажыкенұлы          және минералдық ресурстар министрлiгi
Ядролық энергетика және сыртқы
байланыстар департаментінің директоры
Уәлиев                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Ғақып Уәлиұлы             ғылым министрлігінiң Физика-математикалық
зерттеулер орталығы Механика және
машинатану институтының директоры
Шуақмайтов              - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Дулат Сламбекұлы          министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетi Қостанай заң институтының
бастығы
Шарманов                - "Қазақ тағамтану академиясы"
Төрегелдi Шарманұлы       жауапкершiлігi шектеулi серiктестiгiнің
бас директоры (келiсiм бойынша)