О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 838
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2005 года N 230
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 838 "О Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 34, ст. 343) следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 2 цифры "10" заменить цифрами "20";
в пункте 3 слова "к 20-му числу месяца, следующего за отчетным кварталом." заменить словами "к 1 числу второго месяца, следующего за отчетным кварталом.";
в Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строках, порядковые номера 3.3.6. и 3.3.7.:
в графе 4 слово "Мининформ" заменить аббревиатурой "МКИС";
в строках, порядковые номера 3.5.1., 3.5.2., 3.5.4.:
в графе 4 аббревиатуру "АТурС" заменить аббревиатурой "МКИС";
в строке, порядковый номер 3.5.5.:
в графе 4 аббревиатуру "АТурС" заменить аббревиатурой "МИТ";
в строке, порядковый номер 3.6.3.:
в графе 4 аббревиатуру "АМД" исключить;
в строках, порядковые номера 4.1., 5.1., 6.1., 6.2., 6.3., 6.4., 6.5., 9.3., 9.7:
в графе 4 аббревиатуру "АМД" заменить аббревиатурой "МТСЗН";
графу 5 строки, порядковый номер 5.3., изложить в следующей редакции:
"Июнь, ежегодно";
в строке, порядковый номер 9.1.:
в графе 2 слова "национальные стандарты" заменить словом "нормативы";
в графе 4 слова "Минкультуры, Мининформ, АТурС" заменить аббревиатурой "МКИС";
в строке, порядковый номер 9.4.:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать проект Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий Республики Казахстан";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2005 года";
графу 5 строки, порядковый номер 9.5., изложить в следующей редакции:
"II квартал 2006 года";
графу 4 строки, порядковый номер 9.11., изложить в следующей редакции:
"МСХ, МТСЗН".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
П ремьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 20 тамыздағы N 838 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 15 наурыздағы N 230 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 20 тамыздағы N 838  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 34, 343-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтың 2) тармақшасындағы "10" деген сандар "20" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 20-күнiне" деген сөздер "eceптi тоқсаннан кейiнгi екiншi айдың 1-күнiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 3.3.6. және 3.3.7-жолдарда:
4-бағандағы "Ақпминi" деген аббревиатура "MACM" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрлерi 3.5.1., 3.5.2., 3.5.4-жолдарда:
4-бағандағы "TуpCA" деген аббревиатура "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3.5.5-жолда:
4-бағандағы "TуpCA" деген аббревиатура "ИСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3.6.3-жолда:
4-бағандағы "КДА" деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмiрлерi 4.1., 5.1., 6.1., 6.2., 6.3., 6.4., 6.5., 9.3., 9.7-жолдарда:
4-бағандағы "ҚДА" деген аббревиатура "Еңбекминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5.3-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Маусым, жыл сайын;
реттік нөмiрi 9.1-жолда:
2-бағандағы "ұлттық стандарттарын" деген сөздер "нормативтерiн" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-бағандағы "Мәдминi, Ақпминi, TуpCA" деген сөздер "MACM" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 9.4-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының агроөнеркәсiп кешенi мен ауылдық аумақтарын дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрi 9.5-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 жылғы ІІ тоқсан";
реттiк нөмiрi 9.11-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ, Еңбекминi".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі