О внесении изменений и дополнений в Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 276
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый Договор "О внесении изменений и дополнений в Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года", заключенный между Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, акционерным обществом "Национальная компания "КазМунайГаз", компаниями "Аджип Каспиан Си Б.В.", "Бритиш Газ Интернэшнл Лимитед", "ЭксонМобил Казахстан Инк.", "ИНПЕКС Норт Каспиан Си Лтд.", "Филипс Петролеум Казахстан Лтд.", "Шелл Казахстан Девелопмент Б.В.", "Тоталь ЭиП Казахстан".
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ДАТА 30 марта 2005
N 1691
ДОГОВОР
О внесение изменений и дополнений в Соглашение о разделе продукции
по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года <*>
Сноска. Договор о внесении изменений и дополнений не подлежит включению в Базу Данных.
(Примечание РЦПИ: Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года в РЦПИ не поступало).

1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 276 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі, "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы, "Аджип Каспиан Си Б.В.", "Бритиш Газ Интернэшнл Лимитед", "ЭксонМобил Қазақстан Инк.", "ИНПЕКС Норт Каспиан Си Лтд.", "Филипс Петролеум Қазақстан Лтд.", "Шелл Қазақстан Девелопмент Б.В.", "Тоталь ЭиП Қазақстан" компаниялары арасында жасалған "1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" шарт мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
КҮНІ 2005.30.03. N 1691
1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстік Каспий бойынша
Өнiмдi бөлу туралы келiсiмге өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу туралы
ШАРТ
Ескерту. Өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Шарт Заң деректер базасына енгізілуге жатпайды.
(РҚАО-ның ескертуі: "1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстiк Каспий бойынша өнiмдi бөлу туралы" Келiсiм РҚАО-ға келіп түскен жоқ).