О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О военном положении"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 280
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в  Закон Республики Казахстан "О военном положении".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменений и дополнения в
Закон Республики Казахстан "О военном положении"
Внести в Закон Республики Казахстан от 5 марта 2003 г. "О военном положении" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 22) следующие изменения и дополнение:
1) подпункт 8) статьи 1 изложить в следующей редакции:
"8) органы военного управления - стратегические, оперативно-стратегические, оперативно-территориальные, оперативно-тактические, тактические и местные органы военного управления.";
2) в пункте 1 статьи 6:
в подпункте 9) слово "законодательством" заменить словами "законодательными актами";
подпункт 16) исключить;
3) в части первой статьи 9:
подпункт 13) исключить;
дополнить частью второй следующего содержания:
"Нормативные правовые акты, указанные в подпунктах 3), 4), 6) настоящей статьи, могут быть приняты как в период действия военного положения, так и до его введения.";
4) в статье 10:
подпункт 3) исключить;
в подпункте 4) слова "определяет порядок финансирования нужд обороны и безопасности Республики Казахстан," исключить;
подпункт 9) исключить.
Президент
Республики Казахстан

"Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 280 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ "Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерістер мен толықтыру енгiзу туралы
"Соғыс жағдайы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 наурыздағы  Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2003 ж., N 4, 22-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) 1-баптың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) әскери басқару органдары - стратегиялық, жедел-стратегиялық, жедел-аумақтық, жедел-тактикалық, тактикалық және жергілiктi әскери басқару органдары.";
2) 6-баптың 1-тармағында:
9) тармақшадағы "заңдарында" деген сөз "заң актілерiнде" деген сөздермен ауыстырылсын;
16) тармақша алынып тасталсын;
3) 9-баптың бiрiншi бөлiгінде:
13) тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы екiншi бөлiкпен толықтырылсын:
"Осы баптың 3), 4), 6) тармақшаларында көрсетiлген нормативтiк құқықтық актiлер соғыс жағдайы күшiнде болған кезеңде де, оны енгiзгенге дейiн де қабылдануы мүмкiн.";
4) 10-бапта:
3) тармақша алынып тасталсын;
4) тармақшадағы "Қазақстан Республикасының қорғанысы мен қауiпсiздiгiнiң қажеттерiн қаржыландыру тәртiбiн белгілейдi," деген сөздер алынып тасталсын;
9) тармақша алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi