О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция административного здания Верховного Суда Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 283
В целях эксплуатации служебного здания Верховного Суда Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция административного здания Верховного Суда Республики Казахстан" (далее - Предприятие).
2. Определить основным предметом деятельности Предприятия осуществление деятельности, связанной с эксплуатацией служебного здания, транспортным обслуживанием Верховного Суда Республики Казахстан и его аппарата, снабженческими функциями.
3. Согласиться с предложением Верховного Суда Республики Казахстан об определении органом государственного управления Предприятием государственного учреждения "Аппарат Верховного Суда Республики Казахстан".
4. Аппарату Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке:
внести на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан устав Предприятия;
обеспечить государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты әкiмшiлiк ғимаратының дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы N 283 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының қызметтiк ғимаратын пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты әкiмшiлiк ғимаратының дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) құрылсын.
2. Кәсіпорын қызметiнiң негiзгi мәнi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының қызметтік ғимаратын пайдалануға, оған және оның аппаратына көлiктiк қызмет көрсетуге, жабдықтау функцияларына байланысты қызметтi жүзеге асыру болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты" мемлекеттiк мекемесiн Кәсiпорынның мемлекеттiк басқару органы етiп белгілеу туралы ұсынысымен келiсiлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты (келiсiм бойынша) заңнамада белгіленген тәртiппен:
Кәсiпорынның жарғысын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендіру комитетiнiң бекiтуiне енгiзсiн;
Кәсіпорынның әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі